Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Aniu, masz racje, wyszorować, wyczesac...Cudeńko :multi:
  2. to chyba nie najlepszy pomysł, znajac schronisko w Kielcach....
  3. serce rozpada mi sie na kawałki....Za dużo mam zwierzaków....
  4. Daga, sunia bedzie u Ciebie? :loveu: Na tymczasie, na stałe, czy dla kogos ją weźmiesz?
  5. Niesamowita ta uśmiechnięta buzia! Kiedy bedzie ta druga operacja?
  6. Toś mnie nie pocieszyła...ale wielkie dzieki za pomoc, moze jednak ktoś ją pokocha. Supergoga, Tobie tez dziekuję!
  7. Bardzo to przykre, ze na starość czeka się na dobroć i serce...:shake: do domku, Owieczko!
  8. [quote name='ANKA_89']dzięki, dzięki:loveu: od wczoraj jest nowa sunia, ok.6-7kg, zachowuje się jak szczeniak i tak wygląda, ale ząbki wskazują, że jest troche starsza, bardzo ładna, milutka w dotyku , gładka tricolorka, sunie przywiózl pan, którego znajoma przygarnęła ją z ulicy i przez kilka dni sunia mieszkała w bloku, gdzie była grzeczna, nawet ten pan nie wiedział dlaczego pozbyto się suni z bloku, pani tłumaczyła, że to nie jest jej pies i nie może go przygarnąć, ale pies był na tyle jej , żeby mogła zdecydowac o umieszczeniu go w schronisku...., zdjęcia mam w aparacie, jak będe mieć dłusza chwilę wrzuce[/quote] Szkoda, ze ludzie nie maja serca, a i czasem rozumu :shake: Wrzuc w wolnej chwili tę laleczkę, popatrzymy....
  9. To to staruszku szukaj domku!
  10. [quote name='Hund'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50051&highlight=%C5%BBabcia"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/zywie1.jpg[/IMG][/URL] dzieki daga 27 :) mam doła od wczoraj , jestem na liście wrogów schroniska i mam nr 1 !![/quote] Jejku, dlaczego?! Że cos robisz, pomagasz, interesujesz się bidami?:shake:
  11. Niesytety, pani dziś powiedaiała, ze się rozmysliła :angryy: Dwa tygodnie pisania smsów, zawracania głowy.... Tak że Lilusia szuka domku! Poprosiłam o pomoc w znalezieniu pańci Supergogę i KarOlę. Dziewczyny, mam prośbę...Proszę, dajcie ogłoszenie do Gazety Wyborczej wydanie warszawskie na piatkowe strony....mi sie cos nie udaje. Ponoc sa nowe zasady. Jesli coś sie płaci, pokryję koszty...Proszę! Że "maleńka, wysterylizowana, zaszczepina sunia , skromna, niesmiała, lagodna, pogodna szuka domu.Tel. 0692 781 745.
  12. Kaszel kenelowy to nie koniec swiata :roll: Róznie przebiega, trochę trwa, ale wszystko bedzie dobrze! :multi:
  13. I jak sytuacja, bez zmian? Był ktoś w schronisku?.....
  14. Kto moze powinien pojechać na to spotkanie. A kto moze?
  15. ale jak? Wziać nie mozna, domu dać nie mozna, tylko popatrzeć mozna i podnieść :cool1:
  16. kobitki, to zmieńcie tytuł, niech ta parwowiroza nie straszy!
  17. Tak sobie mysle, ze moja Nusia tez tak będzie kiedys wygladac, grubiutka damulka na chudych lapkach...ale serce zawsze to samo, jedna pańcia i nikt wiecej :cool1:
  18. malagos

    Metamorfozy

    no niewiarygodnie kochana ta Twoja Łaćka! Zreszta co za imię, genialne! :loveu:
  19. Supergoga, a gdzie ten domek? Moze moja Liusia, jest u mnie juz 8 tydzień.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40361&highlight=Ma%C5%82a+s%C5%82odka+Lilli[/URL] Na pierwszej stronie są zdjecia, poźniej też....
  20. Mam już jamniczka, dziekuję :diabloti: Ale moze ta dziewczyna z Ostródy?.....Mojej Malince stały dom znalazła Bea1, koło Wrocławia, moze napisz, Lulka, do niej?
  21. Coś sie porobiło dużo watków Zary...:cool3: Ten moze zostawmy sprawom schroniska i rozmów z władzami? :oops:
  22. To cudko "Lulkowe" to wypisz-wymaluj moja Malinka :crazyeye: :loveu: Zastapi jamnika jak nic, widać po ślicznych i wiernych ślepkach!
  23. Ronja, rodowód zaraz mogę wypisać na komputerze, rasę wpisać serdel-terier, a kasę chętnie wezmę :evil_lol:
  24. Aż mi sie dziób uśmiecha, gdy czytam takie wieści! Boksery sa cudne z powodu wiecznej młodosci :evil_lol: A tu, widać babcinka odkarmiona, wesoła, pogodna, to i zabawa w głowie! A że oczki juz nie te, to i rękę sie zlapie :loveu:
×
×
  • Create New...