Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. :siara: No moze, może.... Miła wymiana smsów i rozmowa telefoniczna z Olsztynem.... tylko pani bez samochodu i trzeba pomyślec w tym tygodniu na ddojazdem....
  2. Ta mordka trochę pekińczykowata?.... Obie sliczne, obie kochane :shake:
  3. cieszę się bardzo! Jak widziałam minę TŻ, gdy pokazałam mu zdjecia Telesfora, to chyba jego ulubiona rasa....
  4. Jak tam żyjecie , kobitki? Oprócz katarkówi chrypek, oczywiscie? Jak pieski W Sochaczewie? Ja mam od 6 tyg. sunię na tymczasie i nie mogę jej znaleźć domu, jakoś, kurteczka, nie umiem szukać domu :placz: chyba wcale nie będę brać do siebie nic wiecej, bo szkoda nerwów.... Alem poza tym wiosna, u Was też? :cool3:
  5. Żeby tylko nie było za późno dla tej biedusi.... moze domek tymczasowy, ale od zaraz, postawi ja na nogi?
  6. Goniu, czy ta osoba to ktoś z dogo? Będziesz miała z nia kontakt?
  7. Ja zaglądam i nic mi sie nie stało :cool3: No, kto chętny na ślicznego chłopaczka-kudłaczka?
  8. Bardzo mi przykro.... I takie historie muszą sie zdarzać, by docenieć te dobre chwile :cool1:
  9. Jak widzę takie szczeniaki, to mam nieodpartą chęć wziąć takiego w dłonie, poczekać, aż zacznie ziewać i wtedy wsadzić nos w otwarty pyszczek....ten zapach :oops:
  10. Nie mówiąc o mnie (no, z tymi kciukami) :cool3: :evil_lol: Trzymam zaciśnięte nawet u nóg :crazyeye: Mała Lilusia to psotnica, nowa kołdra znów pogryziona, przez rożek wyciagniete "flaki" w postaci jakiejś waty .... No i wpadła bidaczka do oczka wodnego, wyskoczyła równie szybko i wpadła do łóżka sie ogrzać :shake: Taaaa, dom szybko poszukiwany, bo mnie rodzina z chałupy wygna :placz:
  11. Tak by się przydały nowe zdjęcia... wiem, Ulka18 nie ma czasu na wszystko, ale moze ze 2 jej pstryknie? :oops:
  12. Dzięki. Trzymam kciuki za obie dziewczynki!
  13. No rzeczywiście, ciekawe co sie wyłoni z tych kudełków po ostrzyżeniu? :cool3: Dam głowę, ze jakieś cudo ...
  14. AgaiTheta, a nam nie zdradzisz tego "pomysła"? :cool3:
  15. Asiu, a były już jakieś propozycje domów? jakieś telefony, maile?
  16. No pewnie, razem z Amber! Marzy mi się ognisko z kiełbaskami...moze wreszcie będzie wiosna, to ruszy sezon ogródkowy :p
  17. Dziś byliśmy "całą rodzina" w sadzie i ogrodzie. Pierwszy wiosenny dzień, wiec trochę grabienia zimowych śmieci, małe ognisko z suchych badylków, lecące gęsi, śpiewajacy skowronek....Dobrze nam się mieszka na wsi... Popatrzyłam na szalejącą Lilusię z Dalią, poszczekujacą z radości ratlerkę, kopiącą dołki starą jamniczkę, kota, który przyszedł za nami i patrzył na iskry z ogniska....Gdzie tym biedakom będzie lepiej-zapytam nieskromnie?:cool3:
  18. czy ja mam zwidy, jeszcze wczoraj wieczorem czytałam o strasznej bidzie suni-bokserce w schronisku w Grudziądzu, i to nie było w "psach w potrzebie", a teraz nie mogę tego watku znaleźć!
  19. Z mapy Polski samochodowej: Elbląg-Pasłęk 23 km, -do Ornety 33 km, Do Lidzbarka 37, do Bisztynka 27 km, do Reszla 18 km, do Kętrzyna 19 km, do Gizycka 32 km, do Olecka 88 km i Olecko-Suwałki 70 km. Razem 357, ale sprawdź, liczę bez kalkulatora.
  20. No sliczny kawaler! Oczki ma bystre i lobuzerskie, nie?:cool3:
  21. Śliczniaste :cool3: A w jakim wielku są te panienki?
  22. Nie można przejść obojętnie nad bokserkiem w potrzebie, a do tego starym z posiwiałym pyszczkem....Mam zajęte tymczasowe miejsce :placz:
  23. Pisz, co u Was... Bardzo się martwimy....
  24. A ja zastanawiam się, czy ona jeszcze tam jest....:shake:
  25. Kinguś, a obetną mu tam te kłaczki i dredziki? Może wtedy łatwiej będzie mu się poruszać....
×
×
  • Create New...