Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Jamniczka jest w Elblągu - to dla wiedomości pytajacych. A czy Bea1 wie o niej? Szukala rudej jamniczki niedawno.
  2. no pewnie, ze nikt. Zupełnie nikt. Zupełnie. [SIZE=5]No to gadaj!!! :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE]
  3. Ja też tu jestem.... I jestem dobrej myśli, ze kot da sie namówić na powrót :razz:
  4. Yajo, co słychać w Ostrowi? Jakie kolejne bidy? Trochę lużniej, czy nadal 170 psów? :shake:
  5. Ja też przyłączam sie do życzeń!!! a jamniczka młoda, śliczna , brązowa jest w schronisku w Elblągu, ogłasza ja Ryb!ca. A bardzo podobna do jamnika jest Tunia w Kielcach, ma 5 lat, jest w domu tymczasowym, a tam dramat z domami....:shake:
  6. no dobra, teraz może mi ktoś powie, jak krowie na miedzy, JAK się wystawia na bazarku?:oops: robię zdjecie okładki 1 broszurki, 2 broszurki, 3 broszurki (3 różne tytuły), każda z nich kosztuje 2,10 zł - i co, wystawić komplet, czy osobno mozna nabyć? I na jaki cel? Na Majeczkę albo Zulkę mogę? Czy nie wypada? Jutro moge dołozyć 4 tytuł.... Poradżcie, proszę....
  7. ciekawe, co stwierdzą, świerzb, nużycę, ropne kłopoty, czy coś jeszcze....
  8. No to nawet dziecko wie, ze jesli suka ma cieczkę i "psy na niej używaly" to konsekwencją na 99 % jest ciaża. Liczyłaś na to, ze to ten 1 % ? I tak "nagle " sie oszczeniła :shake: Ja tu czegos nie rozumiem :shake:
  9. boziulko ale rozpacz :placz: Na moją damę nawet krzyknąć nie mozna, zaraz przeprasza, całuje...A tu tak się pozbyto psa! :shake:
  10. bo przecież nie moze być ktoś za gruby, zeby go pokochać! :placz:
  11. No moze kilka wystawie, jak się nauczę wystawiać :cool3: :diabloti: Te broszury mam do sprzedania kobietom ma wsi, rozprowadzam je w Kołach Gospodyń Wiejskich :diabloti:
  12. ...a tu nam i tymczasy uciekają, zamieniają sie w stałe domki...:cool3: Wszyscy ludzie, którzy mogliby wziać psa, mają po kilka....
  13. wiemy już wszystko o leczeniu które miała i chorobie -leczono ropne zapalenie skóry i świerzba. Stan jest już lepszy. Sterylka była 14 dni temu...a przypominam, ze szwy zdejmuje się 10 dnia (pewnie zapomniano :shake: ). Pan wet. powiedział, ze wydał ją warunkowo, bo nie mógł zaszczepić, bo bierze antybiotyk i [SIZE=3]że ktoś był na nią chętny[/SIZE] :shake: Jutro wiec zobaczę sunię, gdy Ania przyjdzie na zdjecie szwów do lecznicy :multi:
  14. Sunia jest już na wkilku stronach adopcyjnych dobermanów !! Dzieki [SIZE=4]Marrilka![/SIZE] :loveu:
  15. Jezoo, Bianka! :loveu: :loveu: to ja muszę też poważnie pomysleć....:cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. Książeczki z przepisami na ziemniaczki już mam, 30 egz., a jutro mam dostać tę o torcikach. Zaraz zagladam na wątek Kobiego :cool3:
  17. a ja też przepraszam za offa, ale już nie szukam jamniczki, znalazłam - cudo z Myszkowa! :loveu:
  18. ale nie wiesz, co z nią? Czy ja moze ktoś zabrał? Jakieś zdjecia by się przydały....
  19. no pewnie, każdy w takich warunkach by wypięknał! :evil_lol: a zaglądałyście na Metamorfozy III? Aż serce rosnie! [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=tAiZsMaxoRQ[/URL]
  20. coiteczki, oglądałyście juz Metamorfozy III? dla takich zdjeć warto robić to, co robimy :loveu: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=tAiZsMaxoRQ[/URL]
  21. O kurczę, Bianko! to cudnie, ze Frytka znalazła swą przystań :loveu: ale okropne to co piszesz o Delfinie! Ja przeciez wybierałam 3 miesiace temu między nią a Zulką. Dziewczyny znajace obie suczki poradziły wziać Zulkę, bo Delfi lepiej radziła sobie w schronisku. O mój Boże :-(
  22. wtorek już jutro! Ronja, skad Ty kobieto birzesz takie domki?! :loveu:
  23. Takie ruchy po okręgu mogą swiadczyc o uszkodzeniu móżdżku. Ale ta przypadłość nie jest uciażliwa i niebezpieczna! Kto pokacha takiego chlopaczka? :cool3:
  24. Ta Żabka ze zdjęcia powyzej, to taki ratlerczyk? A koty ogłaszacie na miau? Ten kawaler z czarnastrzałką na nosku jest genialny! :loveu:
  25. [quote name='bunia']Trudno uwierzyć,że to ten sam psiak:loveu: Bardzo się cieszę ,że Aisza pokochała iiwcie i jej TZ:lol: Wiem,że będzie pod wspaniałą opieką. Zastanawiam się tylko na czyjej poduszce będzie spała?[/quote] No, jakoś będą musieli się podzielić albo położyć małą posrodku :evil_lol:
×
×
  • Create New...