no dobra, teraz może mi ktoś powie, jak krowie na miedzy, JAK się wystawia na bazarku?:oops:
robię zdjecie okładki 1 broszurki, 2 broszurki, 3 broszurki (3 różne tytuły), każda z nich kosztuje 2,10 zł - i co, wystawić komplet, czy osobno mozna nabyć? I na jaki cel? Na Majeczkę albo Zulkę mogę? Czy nie wypada? Jutro moge dołozyć 4 tytuł....
Poradżcie, proszę....