Powiem Wam, ze Majeczka nauczyła sie dziadować :grins: Jak udaję, ze nie widzę, to podskakuje i trąca mordką nogę. Nie krzyczcie na biedną cioteczkę malagos, ja jej nie głodzę!! Wyglada dobrze, nawet za...ale taka juz do mnie przyjechała :oops: Dostaje po troszeczkę w tę miseczkę, dostaje....Jeden posiłek jest wiekszy, taki obiad. A śniadanie, podwieczorek, kolacja, nie licząc przekąsek - kto by to zliczył?