Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Coś dlugo tu cisza.... No, moze brak wiadomości, to dobra wiadomość :razz:
  2. No, nie mozliwe! co ten pies jeszcse robi w schronisku?! Czy ona czeka, aż JA ja wezmę?! Tylko muszę znaleźć dom Zulce! :placz: Kto chce Zulkę? Już na tyle sie oswoiła, ze daje sie pogłaskać! Po 3 miesiacach oswajania, to i tak sukces!! Jeszcze drugie 3 i moze podejdzie do reki? :cool3: No jestem załamana, nikt nie chce slicznej pudliczki :shake: a moze ogłoszenie w gazecie? W dziale "zwierzęta", nawet platne? Mogę je sfinansować. Moze w Gazecie Wyborczej na zółtych stronach? Ja przez warszawskie wydanie znalazłam domy dla 2 psów, Bea1 tak szuka domów dla jamników, moze i Wy spróbujcie?
  3. Podnoszę! Jakże często nieprzwidywalne są zachowania tymczasowiczów :shake: a ten krolik chodził luzem? Przy obcym psie?
  4. Bianeczko, to powiedz prawdę, CZY i KTORY z psiaków szuka domu na stałe? :cool3: Czy już może znalazły....:oops:
  5. zostałam pańcią staruszeczki suczynki shih-tzu wyrzuconej z samochodu....Ma tatuaż. To moje pierwsze doswiadczenia z ta rasą, ale też pierwszy długowłosy pies. Moja bidulka ma zawsze opuszczony ogonek. Czy tak moze być? I tak przez ciekawość, ile kosztuje rasowe szczenię? W miom regionalnym tygodniku bylo ogłoszenie "sprzedam szczenieki shih-tzu" , oczywiście mamusia bez rodowodu, ale "mogę pokazać zdjecie tatusia, ma rodowód" :angryy: Cena 500 zł :mad:
  6. Na "moim" polu namiotowym w ciagu 3 tygodni porzucono dwie suczki :shake: .Obie dzięki Bogu znalazly dom u wczasowiczów. Ale teraz kończy sie sezon, ludzie wracaja do domów, ta suczka nie moze zostać w lesie!!! Gdzie te Guty?Koło jakiej wiekszej miejscowosci? Na Mazurach działa Basia0607, moze coś poradzi?.....
  7. I ja się wzruszyłam.... Kochani jesteście oboje z mężusiem!
  8. Czy coś już wiadomo, wiek, stan zdrowa, gdzuie naprawde jest?
  9. Ależ się cieszę z tegop domu dla jamniczka! niech chłopak będzie szczęśliwy! :loveu:
  10. Ale ślicznosci! Mycha, jesteś wielka!
  11. Pieseczki czekaja na domki....
  12. To zdjecia z nowego domu, czy jeszcze ze schroniska? Bo wydaje mi sie, ze z domu...
  13. Ładny ten łobuz :p A Majeczka to ogonek zawsze ma na dół, czasem kiwa nim na boczki, ale nigdy nie miała grajcarka na grzbiecie :lookarou:
  14. Powiem Wam, ze Majeczka nauczyła sie dziadować :grins: Jak udaję, ze nie widzę, to podskakuje i trąca mordką nogę. Nie krzyczcie na biedną cioteczkę malagos, ja jej nie głodzę!! Wyglada dobrze, nawet za...ale taka juz do mnie przyjechała :oops: Dostaje po troszeczkę w tę miseczkę, dostaje....Jeden posiłek jest wiekszy, taki obiad. A śniadanie, podwieczorek, kolacja, nie licząc przekąsek - kto by to zliczył?
  15. [quote name='Mona4']jezeli znajdzie sie transport doloze sie do paliwa. Dom bylby u starszej pani. Pawel[/quote] I nic z tego nie wyszlo?
  16. tu ode mnie, czyli ok. Makowa Mazowieckiego, 100 km od Warszawy wkierunku na Olsztyn.
  17. Ja też jestem zainteresowana sunią. Mam daleko do Was, ale moze pomyslimy? "Mój" domek chce właśnie sunie. Ewentualne leczenie moze być w naszym gabinecilku wet :oops: (naszym, to znaczy mego TŻ), ale po diagnozie, bo nie mamy laboratorium w promieniu 100 km :oops:
  18. Jezoo!Jakieś "końskie "strony? Pegazus chociażby. Tara, Pro equo ....
  19. Ja! Ja bardzo sie cieszę!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  20. Tu w psim towarzystwie A tu tradycyjnie w kuchni, to ulubione miejsce Majeczki. Często stoi nad pusta miską ze zwieszona głowa i tak czeka....
  21. Tadam! Małe spotkanko z kotem, Majeczka kota oczywiscie nie widzi :diabloti:
  22. Mona4 miala dla jamniczka domek, nie wypalił? Przyłączam się do prosby Eurydyki, mam chetna osobę na suczke jamniczkę i na psa, czarnego jamnika.
  23. Trzymam kciuki! Ratujecie mu, dziewczyny, zycie :shake: A u nas taka burza!
  24. [quote name='erka']Poczekamy na chętnych bliżej:p . Przybyła nowa sunieczka ok.3 mies. mix jamniczka, śliczna, później wstawie jej zdjęcia.[/quote] pokażesz ją?
  25. Nie wiadomo, czy ten chudzieńki pies przezył? :shake:
×
×
  • Create New...