-
Posts
44560 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
jamniczkowe suczki Celestynów k.W-wy/ mają domy
malagos replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Jutro wyjaśni sie sprawa domku dla jamniczki, tu u mnie na wsi. Dobry domek, szkoda go nie "zajamniczyc" :p Jutro jade na 1 dzień na Mazury, tam gdzie spedziłam urlop. Wtedy w lipcu przyblakała sie na pole namiotowe suczka, jamnikowata, z cyckami do ziemi (sidziała tylko nad jeziorem wpatrzona w dal...wiec zgadnijmy, co sie stało z jej dziećmi?...:-( ), miał ja ktoś wz wczasowiczów przygarnać. Podobno nadal tam jest.[/quote] Byliśmy - sunię ktoś z wczasowiczów zabrał do domu. Jutro szukamy jamniczki na forum. -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
malagos replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja do końca miałam nadzieję :-( Aśka, trzymaj sie dziewczyno, jeszcze tyle istnień do uratowania! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Przypominam zatem tę pekinkę, nie moze znaleźć sie w schronisku :shake: -
szczeniak pekińczyka do oddania w dobre ręce- MA DOM
malagos replied to dorotak's topic in Już w nowym domu
Na Grochowie mieszka Kostek z duzym doświadczeniem adopcyjnym, może pomoze! -
Kochana Sarunia :loveu: Jak to sobie umie panienka spizażnię zaopatrzyć :evil_lol:
-
jamniczkowe suczki Celestynów k.W-wy/ mają domy
malagos replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Jutro wyjaśni sie sprawa domku dla jamniczki, tu u mnie na wsi. Dobry domek, szkoda go nie "zajamniczyc" :p Jutro jade na 1 dzień na Mazury, tam gdzie spedziłam urlop. Wtedy w lipcu przyblakała sie na pole namiotowe suczka, jamnikowata, z cyckami do ziemi (sidziała tylko nad jeziorem wpatrzona w dal...wiec zgadnijmy, co sie stało z jej dziećmi?...:-( ), miał ja ktoś wz wczasowiczów przygarnać. Podobno nadal tam jest. -
Pudliczka Milka - MA DOM!!!! Cieszymy sie bardzo!!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Tyle tylko, ze Zulka jest nie-adoptowalna na razie, nie daje sie dotknać, a to juz 3 miesiące :shake: Mileczko, co z Tobą bedzie?... a nie wiemy, jak z kotami? Jak z innymi psami? Może poproscie kogoś z mapy dogo (tam sie ludzie deklarują, ze moga pisać ogłoszenia), by ją ogłosił na wszystkich mozliwych serwisach ogłoszeniowych... -
Pozdrawiam, Was dziewczyny kochane!:p Dużo robicie dla tego biedaka....Swoja drogą jest to ślicczny pies! Nie przybyło nowych ranek?
-
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
malagos replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Aguś, bądźmy dobrej myśli :cool1: Na pewno znajdzie ten wymarzony domek! On pewnie za Tobą tak tesknił i płakał, gdy został sam :shake: -
[quote name='aniac50']Malagos -przepraszam,że na wątku Kobiego,czy jest jakaś szansa dla pudliczki Milki ?Tak bardzo się o nią martwie ![/quote] nie, u mnie zadnej :shake: gdyby Zulka znalazła dom, to kto wie, mogłabym ją wziać na DT (schronisko nie musi o tym wiedzieć) i szukać domu w Warszawie albo w Ostrołęce. Ale tak, tyle zwierząt i jeszcze niecne zamiary wobec TŻ - konspiracja- by Majeczka została na stałe u nas, jako 5 pies :shake:
-
Biedna Szyszka :shake: Jak ma nabrać zaufania do ludzi, jak została skrzywdzona....Tyle tu miłosci i cierpliwosci potrzeba, mój Boze :shake:
-
jamniczkowe suczki Celestynów k.W-wy/ mają domy
malagos replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Ta szorstkowłosa to prawie (o ile nie) jamnik?... -
Pudliczka Milka - MA DOM!!!! Cieszymy sie bardzo!!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Ba, tylko tyle mozemy.... Zawsze chciałam mieć pudla, a jak jest do wziecia, to nie mam miejsca... Gdyby Zulka znalazla dom ...:hmmmm: -
Elegancki, rudy JAMNICZEK już znalazł domek !!
malagos replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Tyle ogłoszeń i na darmo? Moze juz jedna chłopaczek w nowym domku?....