Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Wejdź na stronę [URL="http://www.imageshack,us"]www.imageshack,us[/URL] "przegladaj' będzie pytanie "resize image?" , wybierz 320 na 240 i "host it!"
  2. [quote name='malagos']Jutro wyjaśni sie sprawa domku dla jamniczki, tu u mnie na wsi. Dobry domek, szkoda go nie "zajamniczyc" :p Jutro jade na 1 dzień na Mazury, tam gdzie spedziłam urlop. Wtedy w lipcu przyblakała sie na pole namiotowe suczka, jamnikowata, z cyckami do ziemi (sidziała tylko nad jeziorem wpatrzona w dal...wiec zgadnijmy, co sie stało z jej dziećmi?...:-( ), miał ja ktoś wz wczasowiczów przygarnać. Podobno nadal tam jest.[/quote] Byliśmy - sunię ktoś z wczasowiczów zabrał do domu. Jutro szukamy jamniczki na forum.
  3. Może on po prostu jest chory i nie ma apetytu, albo po wypadku, albo babeszjoza, albo...Kurczę, ja mu pomóc.......
  4. I ja do końca miałam nadzieję :-( Aśka, trzymaj sie dziewczyno, jeszcze tyle istnień do uratowania!
  5. Ja pierniczę, toż on wyglada na zdychajacego :-o
  6. Ten malec ma też cos na pysiu, z jednej strony jest zaczerwienienie :shake:
  7. Przypominam zatem tę pekinkę, nie moze znaleźć sie w schronisku :shake:
  8. Na Grochowie mieszka Kostek z duzym doświadczeniem adopcyjnym, może pomoze!
  9. Kochana Sarunia :loveu: Jak to sobie umie panienka spizażnię zaopatrzyć :evil_lol:
  10. Jutro wyjaśni sie sprawa domku dla jamniczki, tu u mnie na wsi. Dobry domek, szkoda go nie "zajamniczyc" :p Jutro jade na 1 dzień na Mazury, tam gdzie spedziłam urlop. Wtedy w lipcu przyblakała sie na pole namiotowe suczka, jamnikowata, z cyckami do ziemi (sidziała tylko nad jeziorem wpatrzona w dal...wiec zgadnijmy, co sie stało z jej dziećmi?...:-( ), miał ja ktoś wz wczasowiczów przygarnać. Podobno nadal tam jest.
  11. Tyle tylko, ze Zulka jest nie-adoptowalna na razie, nie daje sie dotknać, a to juz 3 miesiące :shake: Mileczko, co z Tobą bedzie?... a nie wiemy, jak z kotami? Jak z innymi psami? Może poproscie kogoś z mapy dogo (tam sie ludzie deklarują, ze moga pisać ogłoszenia), by ją ogłosił na wszystkich mozliwych serwisach ogłoszeniowych...
  12. Pozdrawiam, Was dziewczyny kochane!:p Dużo robicie dla tego biedaka....Swoja drogą jest to ślicczny pies! Nie przybyło nowych ranek?
  13. Aguś, bądźmy dobrej myśli :cool1: Na pewno znajdzie ten wymarzony domek! On pewnie za Tobą tak tesknił i płakał, gdy został sam :shake:
  14. Tylko pamietaj, Bianko, jak już będziesz przed ślubem w nowej sukni, to nie bierz na rece kotka-zasrańca, bo moze zrobić kleksika ;) Życzę miłych zakupów!
  15. [quote name='aniac50']Malagos -przepraszam,że na wątku Kobiego,czy jest jakaś szansa dla pudliczki Milki ?Tak bardzo się o nią martwie ![/quote] nie, u mnie zadnej :shake: gdyby Zulka znalazła dom, to kto wie, mogłabym ją wziać na DT (schronisko nie musi o tym wiedzieć) i szukać domu w Warszawie albo w Ostrołęce. Ale tak, tyle zwierząt i jeszcze niecne zamiary wobec TŻ - konspiracja- by Majeczka została na stałe u nas, jako 5 pies :shake:
  16. Pamiętacie tę chuda jamniczkę, która wziełam dla Basi0607? W schronisku sama agresja, zęby, szczekanie, wleczenie na pętli... W samochodzie brzuszek do miziania i lizanie po twarzy... Ten bidulek tez pewnie tak reaguje :shake:
  17. Biedna Szyszka :shake: Jak ma nabrać zaufania do ludzi, jak została skrzywdzona....Tyle tu miłosci i cierpliwosci potrzeba, mój Boze :shake:
  18. Ta szorstkowłosa to prawie (o ile nie) jamnik?...
  19. Ba, tylko tyle mozemy.... Zawsze chciałam mieć pudla, a jak jest do wziecia, to nie mam miejsca... Gdyby Zulka znalazla dom ...:hmmmm:
  20. Oj, Bianka :oops: To sie nazywa "trudna uroda" :diabloti: Alpinko, z Mamą bedzie dobrze! Dogo wywołało uśmiech - wszak psy mają moc uzdrawiania!
  21. Zdjecia sie zaraz zrobi :p , wedle rozkazu. Majeczce ta pogoda słuzży, jak sie rozbawi, potrafi szczeknąć :evil_lol: To jednak jest piesek, nie maskotka na baterie :p Ma apetyt, duzo pije, nie ma juz wpadek z siusianiem, spi całą noc, czasem pochrapuje. Kochana śliczna dziewczynka :Cool!:
  22. Rany!!! Ale rozpętała się burza! Niech cała Polska dowie sie o sercu i życzliwosci tych ludzi! Jestem wstrzaśnieta! Mysleli, ze zadupie, Suwałki, a kto tak dotrze do schroniska? A jednak! Super, ze zajełyscie sie tą sprawa!
  23. A jak sprawy brzuszkowe? Przeszła ta nieszczęsna biegunka?
  24. Tyle ogłoszeń i na darmo? Moze juz jedna chłopaczek w nowym domku?....
×
×
  • Create New...