W dzisiejszym "Tygodniku Ostrołęckim" wypatrzylam ogłoszenie o szczeniakach shih tzu. Dzwonię i pytam o cenę, rodowód i hodowlę. Pani na to że maluchy są śliczne, równo 6-tygodniowe, po 2-krotnym odrobaczeniu i 2-krotnym szczepieniu (!), tatusia zdjęcie mi pokaże, tatuś ma rodowód, cena 500 zł. Powiedziałam, ze nie popieram takiej "hodowli" i tyle :cool1: .