Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Jak Malina-Jezyna? Tyle ciotek o niej ciepło myśli, ze musi być ok!
  2. Czyli te kilka lat miał dom?... Ciekawe, co sie stało?
  3. Ja mam zdjątko moich kotów :oops: Wszystkie trzy, na śniadniu w kuchni. Muszą jeść wysoko, bo inaczej wcale by nie zjadły :evil_lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/26182.jpg[/IMG]
  4. W dzisiejszym "Tygodniku Ostrołęckim" wypatrzylam ogłoszenie o szczeniakach shih tzu. Dzwonię i pytam o cenę, rodowód i hodowlę. Pani na to że maluchy są śliczne, równo 6-tygodniowe, po 2-krotnym odrobaczeniu i 2-krotnym szczepieniu (!), tatusia zdjęcie mi pokaże, tatuś ma rodowód, cena 500 zł. Powiedziałam, ze nie popieram takiej "hodowli" i tyle :cool1: .
  5. Jaka bidusia kochana... niech ją ktoś weźmie i pokocha :placz:
  6. [SIZE=1]Normalne. Ja kiedyś do rana czytałam "Nad Niemnem".[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Saruniu, szukaj domku!
  7. Nie za dużo biedy jak na jednego psiaka?....:placz:
  8. No pewnie, ze trzymamy! Ale szybciutka adopcja by się szykowała :loveu:
  9. Najważniejsze, że sa osoby zainteresowane tą osobistoscią. Ja chyba tez zaczęłam gustować w kudłatych pieskach, bo w małych gustuje od dawna :cool3:
  10. Ale psica ma dobry domek!!:shiny: Niech sobie bedzie kluchą, ale jest szczęśliwa, to najważniejsze!
  11. Sznucery sa jazgotliwe, to grupa pinczerów. Jako pańcia ratlerka wiem cos o tym, i moi goście, i napotkane psy, i sąsiedzi....
  12. [quote name='jayo']Rudzielec to chlopiec. Malagos - jesli tylko powiesz, ze go wezmiesz - juz wioze - jakby go odkapac i odczyscic, wyciac posklejane kudly - to piekny piesio jest... Wanda jeszcze nie wie... Zaraz dam jej znac.[/quote] Nie wezmę :-( nie ma gdzie upchnąć. Śliczny jest, to fakt. Ciekawe, czy po sznucerka zgłosi sie wlaściciel...
  13. Coś dziewczyny pisały na wątku schroniska w Ostrowii, ze tam też czeka sznaucerka mini :shake:
  14. Maluchy urocze! Ależ ta etna to świetą powinna zostać :evil_lol:
  15. no, nich tu zajrzy Alpina, serce jest sie rozsypie na kawalki :shake:
  16. Dzień dobry kochane dziewczyny "od Jadzi" i Lesiu! domku szukamy na 3 tygodnie!!
  17. Aniu, zdjecia śliczne! nie wiedziałam, ze mamy taki ładny zwierzyniec! :cool3: :biggrina:
  18. to dodaj do porcji jedzonka łyżeczkę oleju jadalnego. Nie zaszkodzi, a trochę łatwiej sie załatwi.
  19. :sad: Aniu, co robić? :shake: To niewiarygodne, ze pudelek jest w schronisku i nikt go nie chce....
  20. Ale mnie tytuł powala, "Malinka słodka jak jeżynka"! :evil_lol: :laugh2_2: Aleś, Aśka, wymysliła!
  21. Ale, ale, czy ja dobrze widzę : takie smieszne "ziąbki" ma z przodu? :evil_lol:
  22. malagos

    Metamorfozy

    To ja przypomnę Pelasię, bo stare fotki sie nie otwierają. Pelasia w styczniu 2006, szła 3 dni po śniegu, na mrozie -20 st., wyrzucona stara jamniczka :cool1: [B][img]http://upload.miau.pl/3/26445.jpg[/img][/B] I teraz: [B][img]http://upload.miau.pl/3/26447.jpg[/img][/B]
  23. Dzielna cioteczka Asia! A proszę tam pogligotać maleństwo ode mnie! I brzuszek ucalować i pyszczek, pachnacy szczeniakiem, powąchać!
  24. dokup mu czerwoną torebkę, bedzie komplet!
×
×
  • Create New...