Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Kochane, wyjeżdżam na tydzień, będę za granicą, nie będę mogła stamtąd robić przelewów, po powrocie wpłacę natychmiast dla Tyczuni deklarację.
  2. Czyli lepiej, żeby nie było kotów? A o której w niedzielę ten transport do Oświęcimia?
  3. Ferie się skończyły, może coś ruszy..
  4. głaski dla dzielnej obrończyni Dulci :)
  5. Zdrówka Małgosiu, dbaj o siebie kochana. A Ariusia - wprost przeciwpołożnie - niech przestanie tak się "pielęgnować" w temacie szwów ;)
  6.     Jednak potęga telewizji, co?
  7. Franiu, trzymaj tak dalej! :)
  8.     Hurra! Jaka nadzieja wstepuje w serce, że mądry pies wszystko zrozumiał ;)
  9.     Też widziałam przed chwilą w faktach.. Jeden pies na łańcuchu był.. jeśli go nikt nie będzie karmił z sąsiadów, to czarno to widzę :(
  10. Jak Bulion reaguje na inne psy i koty? Mam psa po przejściach, który bardzo się boi większych psów - najprawdopodobniej został pogryziony jako szczeniak i odgryziono mu ogon (sam sięga do połowy łydki) i 3 koty.
  11.     Masz rację ewkar, trzymam mocno kciuki, żeby jak najwięcej udało się uzyskać. Każdy nawet najmniejszy krok jest krokiem do celu
  12. Boziu, ile tu się działo, a ja tabaka w rozjazdach.. Dobrze, że taki finał całej akcji :) Brawa dla wspaniałego Jamora i dzielnego Pana Pawła. :)
  13. Praca mnie ostatnio trochę przytłoczyła i mniej bywam na dogo,a tu takie wieści o Beziczku! Hurra hurra hurra! Jak dobrze, że ma wreszcie własnych ludzi do kochania misiulec :)
  14. Mogło tak być.. zimno wtedy było chyba i to dodatkowo się pewnie przyczyniło, że bolało go :(
  15. Toż to drobiazg był, a nie wpłata, mam nadzieję, że w lutym jakoś mi się pieniądze rozmnożą albo cuś i będzie większa :)
  16.     jestem, przepraszam, mam urwanie głowy w pracy, nie mogę być tak często na dogo, jakbym chciała, no i skrzynka się zapycha. Ale już odetkałam :) Tak bardzo się cieszę, że Tyczunia już bezpieczna, zaopiekowana, najedzona .. cudownie :)
  17. kurczę tak jestem ostatnio zarobiona, że nawet nie mam czasu zajrzeć do Ergusia, a przyszły tydzień będzie jeszcze gorszy, bo wyjeżdżam na cały tydzień :( Jak ja to wytrzymam :( Dobrze, że Erguś już po odjajczeniu, że wszystko poszło dobrze. Martwią mnie tylko te zmiany w kręgosłupie, u tak dużego psa po kilku latach może być problem z tylnymi łapkami :( Myślę, że to okres dziecięcy bez dobrego jedzenia i braku ruchu tak się biedakowi przysłużył :( Oby dało się coś zaradzić.. A jak Erguś radzi sobie w kołnierzu? ;)
  18. Końca nie ma i nie będzie tragediom psinków :( Tosia prześliczna, choć smutna. A ta chudzinka od kiedy w schronie?
  19. Biedny Franuś.. Dobrze, że rokowania są dobre
  20. Jestem na zaproszenie. Stałej teraz dać nie mogę, bo już mam za dużo, ale jednorazowo wpłacę coś dla malutkiej suńki :)
  21. Eliku, wciąż nie mam od Ciebie numeru konta dla Franusia. Cudoownie, że chodzi :)
  22. Ergusiu, bądź dzielny dzisiaj :) Trzymaj się mordulo kochana :)
  23. Aura, gratulacje! Dla Ciebie i dla Twoich dobrych dzieci :)
  24. Fajnie, że Ergunio już zaokrąglony. Mureczko, jak pogoda będzie trochę lepsiejsza, to obfocisz nam zaokrągloną mordkę?;) Lecę na bazarek dla Ergusia.
×
×
  • Create New...