Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. W kabarecie Laskowika nazwany by został prezenterem - chodzi i prezenty odbiera ;)
  2. Czyli Czarny zakochany w Panu :) Nawet w Wałęsę się dla niego zmienił ;)
  3. Nie mam jednak konta do wpłaty :( skrzynka odgruzowana - mogę prosić? :)
  4. Wspaniałe zdjęcia, takie rozczulające :)Rufi vel Czarny taki radosny! Cudooo! Grosików będzie niebawem trochę więcej, bo wreszcie dostałam pensję, jutro zrobię przelew.
  5. Wspaniałe zdjęcia, takie rozczulające :)Rufi vel Czarny taki radosny! Cudooo! Grosików będzie niebawem trochę więcej, bo wreszcie dostałam pensję, jutro zrobię przelew.
  6. Może jeszcze ognisko z nich będzie.. Oby! Miła pani traci pani okazję na wielką miłość. czy warto?
  7. Zdjęcia prześliczne :) Takie mądre psinki mają spojrzenia ;) Przelew poleci jutro - pensyja przyszła :)
  8. Agatko, nie do dupy - bo gdyby nie Wy pies umierałby w strasznych męczarniach na łańcuchu, albo dostałby w łeb siekierą od "istoty wyższej duchowo". A tak miał przynajmniej ostatnie chwile w dobrych humanitarnych warunkach. I odszedł kochany przez kogoś... Trzymaj się. Jesteś wspaniałym i dobrym człowiekiem.
  9. Boziu, tak chory i cierpiący pies wisiał na łańcuchu... :( :( :( Życzę jego właścicielom wszystkiego najgorszego. Śpij spokojnie biedaku. Już nic nie boli. Tylko życie :(
  10. Cudne wieści, czyta się ze łzą w oku :)
  11. Ależ dobre wieści o ogonie :) No proszę, jak taki "drobiazg" może ucieszyć ;)
  12. Biedny psiak, po tym całym koszmarze jeszcze taki niedobry stan zdrowia - chociaż czego się spodziewać po życiu, jakie miał? ;( Liczę jednak, że to nie najgorsze. Rak kości "załatwia" psiaka błyskawicznie :(
  13. O proszę! Jaka niespodzianka. Może Pan się jeszcze bardziej zakocha? ;)
  14. Nie martw się Aga, zobaczysz, że będzie dobrze, Erguś uczy się co dnia i wkrótce będzie zupełnie "w porzo" :)
  15. Żal za każdym razem kiedy odchodzi psiak, którego choć wirtualnie, ale się poznało, polubiło, zżyło się z wiadomościami o nim, z jego zdjęciami.. Bartuś był długo z nami. To był w tej chwili mój najstarszy "deklarowicz". Bardzo bardzo mi smutno, ale cieszę się, że dane mu było pocieszyć się życiem poza schroniskiem na najgorsze, bo stare, lata. Dziękuję wszystkim, którzy się opiekowali Bartusiem i pisali nam o nim, zbierali pieniądze. Bartusiu, maleńki.. bądź szczęśliwy tam, gdzie jesteś. Do zobaczenia kiedyś.
  16. W ogóle fajna para ;) Dobrze, że Erguś już ciachnięty ;)
  17.     otóz to właśnie.. :\ Czy nowa rodzina Bezika jest gotowa na coś takiego?
  18. Musi być dobrze! Piesku, nie daj się, doczekałeś się wybawienia, to nie może być na darmo :(
  19. Belciu, na jakie konto wpłacać kasę dla bidulka? W piątek będę mogła grosik posłać
  20. Hurra hurra hurra!! :) :) :) Wiwat Franuś!
  21. Moja kasa na Rufiego poleci dopiero w piątek, ale poleci - przepraszam, że dopiero wtedy.. Trzymam wielkie kciuki za jutrzejszą akcję, kochane jesteście, że go zabieracie :)
×
×
  • Create New...