Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Dobre wieści, serdeczności dla właścicielki hotelu :)
  2. Kajtusiu, niech Ci się wiedzie. Głaski maleństwo
  3. Zapisuję wątek. Poproszę o numer konta. Gdzie można kupić perfumy dla Różyczki?
  4. Śliczny Teoś :)
  5. Kiedyś miałam do czynienia z prawnikiem, który przyjechał z rodziną poznać biedaka z Palucha z odgryzionymi uszami i podjąć decyzję o adopcji. Na informacje o umowie, a nie daj boże - wizycie poadopcyjnej, zjeżył się strasznie i zaczął mi wyjeżdżać naruszaniem prawa do prywatności i tym podobnymi bzdurami. We mnie się zagotowało, ale dla dobra psa powstrzymałam się i swoim najspokojniejszym i najsłodszym głosem zaczęłam pana przekonywać, że to nie zamach na jego prywatność, bo on pewnie kryształowej uczciwości i odpowiedzialności jest człowiekiem, ale o troske o psa i sytuacje, które pewnie jako prawnik świetnie zna, kiedy psa nieeze osoba z pozoru ok, a potem dopiero się okaUzuje, że nieodpowiedzialna. Pan się uspokoił, przyznał mi rację, i zaadoptował z rodziną psinka zapraszając do sibie w każdej chwili. Dlatego - chociaż nam sie wydaje to oczywiste do bólu - trzeba wciąż ludziom tlumaczyć i tłumaczyć i tłumaczyć... :)
  6. A doktor super, że nie policzył za konsulatcję - fajny człowiek :)
  7. Dobrze, że to nie padaczka. To najważniejsze. Karma przy niedoborach powinna rzeczywiście chyba być lepsza, co? Bo suplementacja nigdy nie zastąpi wartościowego jedzenia, a może przynieść i skutki uboczne - to dokładnie tak, jak u człowieka.Jak Boguś stoi finansowo? Stać nas na lepszą karmę?
  8. Trzymaj się dzielnie pieseczku. Coś wiadomo??
  9. Ależ cudnie u mordeczki kochanej :) Dawno nie było mnie u Maniusia, a tu takie rzeczy się dzieją: mycie ząbków, kosmetyczki, jogi, festiwale jedzenia... fiu fiu, już by chyba nawet gadać ze mną nie chciał :D
  10. Co tu taka cisza? jak się miewa mamunia i maluszki?
  11. No, Tosiulka - rok szkolny się zaczął. Bądź nadal grzeczna i dorosła :)
  12.     No to zupełnie zrozumiałe, że łóżko fajniejsze od kąpieli ;) Tyj Bogusiu, tyj szybciutko.
  13. Mądra babka z Tosiulki :) Bardzo się cieszę, że sama w domu potrafi zostać bez problemu :)
  14. Cieszę się, że Boguś już w hoteliku i dobrze się tam czuje. Oby ataki ustąpiły zupełnie. Kaska poszła :)
  15. Hurra! Wie psina po co się tam znalazła, więc zachowuje się po domowemu :D
  16. Strasznie żal, że tyle jeszcze biedactw za kratami :( Kudłacz śliczny nie doczekał :( Ewu, trzymaj się i szanuj się, choć wiem, jakie to trudne dla Ciebie.
  17. Może znajdzie się i w kieleckiem jakaś dobra dusza? Przecież tam też są ludzie i ludziska.
  18.     oj oj tam, ja pisałam.. po czesku :D
  19. Przepraszam, już znalazłam konto, nie przesyłaj :)
  20. Proszę zapisać skromne 10 zł stałej, a pierwsza wpłata w wysokości 30 zł Ratujmy biedaka
  21. Proszę zapisać skromne 10 zł stałej, a pierwsza wpłata w wysokości 30 zł Ratujmy biedaka
×
×
  • Create New...