Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30269
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Tak, biopsja to chwila-moment, trzeba pobrać tylko ociupinkę zawartości guzka. Moje zwierzydła miały kilka razy i nawet największe panikary dawały radę :)
  2. Bez rekomendacji rzeczywiście trudno gdzieś daleko jechać, bo można stracić czas i pieniądze. A ta pani z miau ma dorosłą kotkę? Pewnie w zależności od przyczyny niedowładu różnie się to leczy.. Najważniejsze, żeby znaleźć porządną lecznicę, taką z polecenia. Ja niestety nie znam, żaden z moich zwierzów nie miał takich problemów, głównie nowotwory niestety się imały..
  3. Rózia terrorystka, no pięknie. Jeszcze chyba nauka niemała przed nią..
  4. Wszystkie śliczne :) Jak dobrze, że nikt "miłosierny" nie zdążył się nimi zająć na działkach.. Miały szczęście :)
  5. Murko, ja dla spokojności bardzo proszę jednak o biopsję - zwłaszcza, jesli guzek był już wcześniej, a psiak czasem lekko kuleje. Mam nadzieję Aga, że nie masz nic przeciwko, ja pokryję koszty.
  6. Tucha, strasznie szkoda tej kociny małej. Teoretycznie w młodym wieku najlepiej się wszystko naprawia. Czy masz jakiegoś sensownego weta, który mógłby dobrze ją zdiagnozować? Zrobię wśród znajomych zrzutę na ten cel..
  7. Jak cudnie, że kolejne bidy dzięki Basi znajdują domy.. kochana kobieta :)
  8. Całe szczęście, że testy w porządku.. Nie wiem, szczerze mówiąc, jak najszybciej Tosię oduczyć tej buńczuczności na spacerach..Może próbować odwracać jej uwagę od innych psów, chwalić, gdy jest spokojna? Ja tak próbuję robić z moim wariatem, który szczeka na inne samce jak opętaniec. Stanowczo powtarzam, że ma być spokojny i krótko trzymam na smyczy. Tosię na szczęście nietrudno chyba utrzymać.
  9. a jak Bezik, auraa miałaś siłę rozmawiać z jego ludźmi?
  10. Nutusiu, masz kolejne słodkie szczęście u siebie? ;)
  11. Trzymaj się dzielnie sunieczko, niech się dobrze goi.
  12. Oj, biedów a biedów wszędzie.. strach z domu wychodzić. W weekend postaram się zrobić zdjęcia fantów.
  13. strasznie smutno :(
  14. Jestem z doskoku w podróży u Ergusia. Trochę martwi ten guzek na łapce, ale dobrze, że miękki. Dla świętego spokoju zrób Mureczko biopsję - zapłacę za nią. Moja sunia odeszła na raka kości na łapce... Ewo, trzymaj się, pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że smutne myśli odejdą szybko, choć u wrażliwych osób - takich jak Ty - to niełatwe. Przyłączam się do podziękowań dla koleżanki z Niemiec - kolejnej dobrej duszy :)
  15. Cześć Joanko, przepraszam, że tak dawno nie byłam w odwiedzinach u Luśkota. Mam dosłownie urwanie głowy i wszystkiego, co się da. Sytuacja finansowa domowa zdrowo podupadnięta, ale zebrałabym parę rzeczy na bazarek. Mam na przykład mały ekspresik przelewowy do kawy wystylizowany na ciśnieniowy - może by komuś się spodobał lub przydał? Ja go użyłam dosłownie kilka razy, bo w sumie kawę w domu bardzo rzadko pijam. Coś jeszcze pewnie by się znalazło.. Tylko jest ogromny problem ze zrobieniem i pilnowanie bazarku - ja przy moich obecnych wyjazdach nie jestem za grosz rzetelna. Podejmuję się obfocenia fanta czy fantów i podesłanie dobrej duszy, która zrobiłaby bazarek. Znajdzie się jakaś? ;) Pozdrowienia serdecznie i głaski dla całego stada rodzinnego. Fajnie, że chudy kocurek ze szkoły znalazł pomoc :)
  16. Bardzo fajnie, że najpierw pani pozna Bezika, a potem oceni sytuację. Podoba mi się to :)
  17. Powodzenia Edziu:) Brawo Basiu
  18. Zgadzam się z Nutusią. Rozstanie rodziny to najgorsze rozwiązanie dla wszystkich, niech to bedzie ostateczność. Najważniejsze, że pani chce, że szkolenie jej nie przeraża. Bezik trafił na ludzi, którzy go kochają i on kocha ich - to bezcenne. Ile szkolenie ma kosztować?
  19. To dobrze, że znowu ma z kim hasać :) Sunia piękna, fakt. :)
  20. Ja też wesprę "studia" Bezika
  21. Gratulacje zatem dla pana Tomka strażaka! A zdjęcie będzie? :D
  22. Ja też jestem za! Strasznie mi żal Beziątka..
×
×
  • Create New...