Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Selenga, sleepingbyday - dzięki za bazarki dla Ergusia :)
  2. Jejciu, rzeczywiście jaka chudziuńka ta łapka. Dobrze, że mięśnie się odbudują, chociaż teraz trudno w uwierzyć...
  3. Podczytywałam o Czupurku.. Bardzo mi smutno. Ale wierzę, że jest już szczęśliwy i nic go nie boli.. i że to wspaniałe, że u kresu drogi życia spotkał dobrych i życzliwych ludzi. Śpij spokojnie maleńki
  4. Pozdrowienia dla różowej łapeczki. Jak tam zdrówko?
  5. No tak skrzynka zapycha się z kosmiczną prędkością, ale zadaz trochu odetkam :)
  6. Najważniejsze, że znacie tego weta i jesteście jego stałymi klientami. Zatem w czwartek mocno trzymam kciuki za naszego jojca. Oby dobrze wszystko poszło. A już wiadomo, że narkoza będzie wziewna?
  7. Dobrze, że sunia ok po sterylce :)
  8. Zagłosowane. Czy coś więcej o niepełnosprawnej bidusi?
  9. Przepraszam za nieobecność w weekend, ale mam znienacka sunię biedę w domu, która nie miała się gdzie podziać i moje stado przeżywa szok, a ja muszę czuwać, żeby się jakoś tolerowało.. :( No tak, mnie to kulenie najbardziej zaniepokoiło, tak się zaczynało u mojej suni. Ale mam nadzieję, że Erguś ma zupełnie inny nowotwór, łagodny, i po usunięciu wszystko będzie dobrze. Musi być! Murko, przelewam Ci kaskę za weta i transport.
  10. Joanko, przypomnij mi proszę Twój adres mailowy. Wysłałabym zdjęcie, które udało się do tej pory zrobić.
  11.     czyżby nie lubił? chyba biedaczkowi kojarzy się ze zmianą miejsca, a że znalazł raj na ziemi, nie chce się stamtąd ruszać.. a u weta był grzeczny?
  12. A jest szansa, że u papryki coś się niedługo zwolni?
  13. Jakie Tekila ma poduszeczki piękne, dobrane do jej umaszczenia :)
  14. Rzeczywiście dobre wieści :) Fajnie, że taki projekt z budżetu obywatelskiego został zgłoszony i przyjęty do realizacji :)
  15. Tak, biopsja to chwila-moment, trzeba pobrać tylko ociupinkę zawartości guzka. Moje zwierzydła miały kilka razy i nawet największe panikary dawały radę :)
  16. Bez rekomendacji rzeczywiście trudno gdzieś daleko jechać, bo można stracić czas i pieniądze. A ta pani z miau ma dorosłą kotkę? Pewnie w zależności od przyczyny niedowładu różnie się to leczy.. Najważniejsze, żeby znaleźć porządną lecznicę, taką z polecenia. Ja niestety nie znam, żaden z moich zwierzów nie miał takich problemów, głównie nowotwory niestety się imały..
  17. Rózia terrorystka, no pięknie. Jeszcze chyba nauka niemała przed nią..
  18. Wszystkie śliczne :) Jak dobrze, że nikt "miłosierny" nie zdążył się nimi zająć na działkach.. Miały szczęście :)
  19. Murko, ja dla spokojności bardzo proszę jednak o biopsję - zwłaszcza, jesli guzek był już wcześniej, a psiak czasem lekko kuleje. Mam nadzieję Aga, że nie masz nic przeciwko, ja pokryję koszty.
  20. Tucha, strasznie szkoda tej kociny małej. Teoretycznie w młodym wieku najlepiej się wszystko naprawia. Czy masz jakiegoś sensownego weta, który mógłby dobrze ją zdiagnozować? Zrobię wśród znajomych zrzutę na ten cel..
  21. Jak cudnie, że kolejne bidy dzięki Basi znajdują domy.. kochana kobieta :)
  22. Całe szczęście, że testy w porządku.. Nie wiem, szczerze mówiąc, jak najszybciej Tosię oduczyć tej buńczuczności na spacerach..Może próbować odwracać jej uwagę od innych psów, chwalić, gdy jest spokojna? Ja tak próbuję robić z moim wariatem, który szczeka na inne samce jak opętaniec. Stanowczo powtarzam, że ma być spokojny i krótko trzymam na smyczy. Tosię na szczęście nietrudno chyba utrzymać.
  23. a jak Bezik, auraa miałaś siłę rozmawiać z jego ludźmi?
×
×
  • Create New...