Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Kasiu, dzięki za informacje i poświęcony czas. Ja niestety nie wierzę, że Łapka ktos zabrał. Ja jeździłam na stację, jak on jeszcze sporadycznie tam się zjawiał o różnych porach, i potem, jak już przestał tam bywać, i niestety nikt mi nie mówił, że ktoś go zabrał. Myślę, że pracownicy stacji mogą po prostu kojarzyć sytuacje, że ktos przyjeżdżał, interesował się nim, że była próba łapania go - i sobie dopowiedzieli resztę - że ktoś go zabrał. To nie był rasowy huszczak, o którym myślę, że jego naprawdę ktoś mógł wziąć, tylko zaniedbany kundelek i w dodatku kulawy.
  2. No to już go lubię :)
  3. No proszę, a ja wietrzyłam jakieś sprawki psinek.. w piersi ze skruchą się biję, żem je tak posądziła niegodnie!
  4. I dlatego Twój Lesio dostał takie imię?? A kogo chciał zamordować? ;)
  5. A jak fajnie na zdjęciach talerze poprzykrywane... ciekawe dlaczego?.. ;)
  6. Mądra ta decycja odnośnie późniejszego wzięcia psinki i nie narażania jej na wielki stres już na samym początku
  7. Nie mam nikogo, kto mógłby się szczeniorką zaopiekować :( U nas nikogo nie ma w domu całymi dniami, tylko że nasz zwierzyniec do tego przyzwyczajony.. Aura, prześlij mi numer konta do wpłaty za bazarek na Kulkę.
  8. I co Joanko, udało się z transportem i konsultacją Luśki?
  9. wielkie kciuki za dobre wrażenia podczas wizyty. Psinek zasługuje na bardzo dobry dom :)
  10. Zdjęcia wspaniałe! A Państwo, którzy adoptowali Kongresa rzeczywiście muszą być bardzo fajni i wrażliwi, jeśli podarowali Ergusiowi kolejne dni w hotelu :)
  11. Bardzo jestem szczęśliwa z powodu Gacków :)
  12. O, to dobrze :) Nie będzie rosła zbyt szybko ;)
  13. Ok, wysupłam coś na szybko i Ci podeślę chociaż grosik.
  14. Dzięki kochane za trzymanie wątku przy życiu, już jestem pierwszy dzień po urlopie. Dzięki za wszystkie informacje. Niestety wydaje mi się, że żeby trafić tego psiunia z podkuloną łapką trzeba by mieć wyjątkowego farta, on w zeszłym tygodniu już się tam nie pojawiał. Na szczęście ten hycel ze schroniska go chyba nie odłowił, bo kierowniczka restauracji, która zgłaszała psy do gminy, powiedziała mi, że gmina nie ma kasy na takie akcje i nikomu nie zapłaci za odłowienie. Myślę, że biedak przeniósł się gdzieś dalej w poszukiwaniu pożywienia. Ja jeździłam tam, tak często jak odległość i praca mi pozwalały, ale to niestety było za mało, żeby psa zlokalizować, i w dodatku złapać. :( Ale jeśli będziecie kochane przejeżdżać - zajrzyjcie - może zdarzy się cud i pies będzie. Jakby dać mu chociaż jeść, to może znowu choć na trochę się przywiąże do miejsca, żebyśmy zdążyły jakąś akcję łapania zorganizować.. Ewcia, już opróżniam skrzynkę.
  15. Mazowszanko, czy za sterylkę będzie jakiś zwrot z "akcji sterylkowej", bo zapomniałam, czy zbierać kasę?
  16. Jestem po urlopowej przerwie u Tosieńki, cieszę się, że dobrze poszło ze sterylką. Zajrzę i poczytam więcej wieczorekiem, bo w robocie mam huk roboty - jak to (po nawet krótkim) urlopie... ufff
  17. Szkoda Ergusia, ale fajnie, że inny psiaczek znalazł dobry dom :)
  18. Boze, juz nawet w górach wyrzucają psy.. :( co za swołocz.. Fegelle, zerknij,czy to "Twoja" sunia?
  19. Bardzo się cieszę, że maluszek już u szafirki i że dobrze się czuje. :) Wspaniałe stworzonko, prawda? :)
×
×
  • Create New...