Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Cudo :) Pięknie się prezentuje. Hurra, że już poza schronem! :)
  2. Dzięki mimbr za wieści i za opiekę nad Bąblem. Dobrze, że wyniki krwi trochę lepsze. Mam nadzieję, że to początek zdrowienia. Brzuszek może dodatkowo ze stresu tak niefajnie reagować. :(
  3. Ale się zadziało, tak się cieszę!
  4. Też skóra mi cierpnie, jak pomyślę skąd u niej takie zachowanie :( Wszystkim znęcającym się nad zwierzętami życzę wszystkiego najgorszego! Fajnie, że Tusia zrobiła kolejny kroczek w socjalizacji :) Oby tak dalej! :)
  5. Karmen, trzymaj się sunieczko, wspaniałe dziewczyny zaraz zmienią twe życie na zawsze :)
  6. Tak, na pewno trzeba jej jeszcze czasu, przecież nawet nie wiemy, co biedaczka przeżyła i jakie ma doświadczenia. I taka kolosalna zmiana! Jeśli łapa nie wygląda dobrze - koniecznie trzeba to sprawdzić u ortopedy, żeby nie było za późno.. A dt zna jakiegoś dobrego ortopedę?
  7. Zdrowia dla psic Madie! Co u Bąbusia? Jak się czuje? Jak apetyt?
  8. Wiem kochana, wiem. To zawsze jest wielki problem, ale wierzę, że tak, jak w wielu innych przypadkach, i tu znajdą się dobre dusze z paroma groszami do poratowania biedaków
  9. U Sylwii pod Łowiczem nie ma miejsc :( Szukam dalej..
  10. Wygląda na to, że łapeczka coraz lepiej, pewnie obejdzie się bez gipsu. Na szczęście to młodziutka sunia i przy dobrym żywieniu ma szanse sama się podreperować :)
  11. Przypadkiem tu trafiłam, prześliczna sunia :)
  12. Śliczności :) Jak inna psinka! Zdrowiej zdrowiej maleńka
  13. Madie chyba jeszcze nie wpisała wszystkich wpłat w rozliczeniach. Poczekajmy
  14. Nie można było wymyślić lepszego scenariusza :) Domek, który czeka na psinkę! Hurra! Oj Tuśka Tuśka, a taka byłaś niedostępna ;) I było uciekać? Było? ;D
  15. Brawo Bąbelku, jesteś bardzo dzielny :) Trzymaj się nadal i walcz z chorobą, będzie dobrze :)
  16. Może hotelik u Sylwii pod Łowiczem? Nie mogę znaleźć niej numeru telefonu, teraz za późno, ale jutro postaram się go zdobyć.
  17. Mordka cudowna :) I na łóżku! I cieszy się na widok człowieka! Miód w serce :)
  18. Biedny psiak. Tyle wycierpiał. Przy tak zlych wynikach krwi nie powinno być transfuzji? Martwię się strasznie o niego :(
  19. Ile kosztowałoby umieszczenie szczeniorków u tej pani? I potrzebne hoteliki lub dt dla dwóch, a chyba nawet trzech suń? Może jedną wziełaby Gajowa, tę wysterylizowaną na przykład?
  20. Ok, znalazłam rozliczenia
  21. Zdjęcie piękne i Oli taki przystojny ;) Jak jego sytuacja finansowa?
×
×
  • Create New...