Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30271
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Jest fajna, to prawda. Ale za 40 nie poszła :(
  2. Może tylko zmienimy cenę wywoławczą tej sukienki? Niech będzie 30 zł zamiast 40, co?
  3. Oj, nie pamiętam dokładnie która? Zara - sól i pieprz? Jeśli ta, to jak najbardziej wystawiaj :) Naszyjniki też :)
  4. Oby tak dalej wszystko dobrze :) :) :)
  5. Jolu, czy w takim razie zdjęcie i opis perfum mogę Ci przesłać?
  6. Cudnie :) No to niech ino panna jak najszybciej od swojego "mistrza" Franka przejmie wszystkie kurtuazyjne nawyki :)
  7. Lubię takie "pijackie" imprezy ;) To najlepsza zabawa :) Trzymam mocno kciuki za podróż!
  8. Rzeczywiście ta piaskowa sunia bardzo jest chuda :( Płakać się chce na jej widok.
  9. Oj dawno u połamańców mnie nie było. Widzę,że jeden szczęśliwy na kolanach swego pana, a drugi się po czeskich landach szlaja :) W którym poście szukać informacji o ich stanie finansowym?
  10. Piękny szczęśliwy pies, aż się łzy wzruszenia cisną do oczu.. ;)
  11. Sleepingbyday, nie miałam słów, żeby komentować to, co napisałaś. Ja płakałam przez kilka tygodni po śmierci mojej suni przyjaciółki, która rozumiała mnie w lot. Do tej pory mam dni zjazdowe, gdy o niej myślę, a minęło już 5 lat. Wielu ludzkich członków rodziny nie było mi tak bliskich, jak ona.. Trzymaj się ciepło. Ona na pewno jest blisko Ciebie.
  12. Piękne suczydełko, a na wolności hasające po ogrodzie - jeszcze pięknijesze :)
  13. Mureczko, to spróbuj się do niego dobić. Kołnierz w takim razie mocniejszy trzeba sprawić - nie ma rady. Martwi mnie, że on tak uporczywie tę łapę liże, co jest powodem? Ból, swędzenie, coś jeszcze innego? :\ Mam nowe perfumy Florabotanica Balenziagi, dostałam w prezencie, są tylko otwarte i "psiknięte" przy darczyńcy, a tak poza tym, to nowiutkie i pełne, chętnie oddałabym na bazarek na Ergusia, jakby ktoś zechciał zrobić..
  14. Hurra! Tak się cieszę, że Tusia jest dzielna i daje sobie radę w różnych okolicznościach :) Pewnie wyczuła u Agnieszki masę serca i ciepła :) Dzięki Agnieszko :)
  15. A czy dr Jagielski konsultuje wyniki na odległość?
  16. Dobrze, że ta pani przynajmniej szczerze napisała, że nie może wziąć Olinka i się nim nie jest w stanie zaopiekować - nie każdy ma taką odwagę. Ale pojawi się na pewno osoba, która będzie mogła i będzie chciała Olinka zaprosić do rodziny :)
  17. No to wreszcie wszystko się wyjaśniło i to od źródła :) Wspaniałe wieści od Tusi. Oby tak dalej :) Madie trzymaj się ciepło :)
  18. No to mamy zagwozdkę z Ergusiem. Najlepiej oczywiście byłoby, żeby znalazł się doświadczony onkolog jak najbliżej miejsca pobytu Erga.
  19. Bou, Agnieszka napisała, że chciała Tusię adoptować dopiero, jak będzie miała dom z ogrodem, a to będzie za jakiś czas zapewne. Dlatego pewnie użyła określenia o wątpliwościach związanych z adopcją teraz, czyli mieszkając jeszcze w bloku. Tak mi się wydaje.
  20. Pewnie się strzałeczki pomieszały i Beat zaraz się poprawi :)
  21. Super, że oczko w porządku :) Bardzo się cieszę i moc głasków dla najgrzeczniejszego psa pod słońcem :)
×
×
  • Create New...