Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30273
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Koszmarna sytuacja, bardzo wspólczuję. Tak strasznie żal suni i jej maluchów. Trzymam kciuki, żeby odrzucony maluszek przeżył, Twoja znajoma Tysiu bardzo dzielna, że go wzięła. Oby udało się złapać stadko. Zgadzam się z dziewczynami, żeby nie zostawiać hycla samego z psiaczkami. Większość z nich nie patyczkuje się przy łapaniu..
  2. Piękna sunieczka Ci się trafiła Irenko. Dobrze, że ją wzięłaś, zapisuję wątek, będę zaglądać, wspierać i pomagać ile tylko dam rady :) Na jej plus uroda i młodzieńczy wiek :)
  3. Wiem, że masz rację, ale tak mi żal, że ta psina musi już gnić do końca u takich "ludzi"
  4. No i znowu lizak daje znaje o sobie. Zobaczmy, jak po tej zwiększonej dawce nowego leku będzie..
  5. Auraa, a o jakiej lecznicy myślałaś dla mamy Łezki? Ona potem musi wrócić na wieś?
  6. Gratulacje Mazowszanko! Serca się nie oszuka :)
  7. Ale dbasz o niego Mureczko.. dzięki :) Chyba finanse w tym miesiącu podupadną znowu trochę, co? Muszę przejrzeć zasoby konta, żeby cuś kapnąć dla biedaka :)
  8. Czyli lekarz też podejrzewa, że coś sobie Ergo upatrzył w tej łapce? I jakieś sprawy sobie załatwia tym lizaniem.
  9. Po powrocie z urlopu przedzieram się na nowo przez wątki dogo i trafiłam i tutaj. Deklaruję 20 zł miesięcznie dla Dredzi. Poszukam też czegoś na bazarek. Eliku, czy jeszcze będziesz miała możliwość dołożenia czegoś?
  10. Łzy szczęścia w oczach na widok Karolci z panem :) Szczęścia całej rodzinie życzę :)
  11. No i wciąż NIC?.. Ani jednego słóweczka o życiu psinki? Szkoda..
  12. Cwaniara na filmikach... ale pychol taki bardzo uśmiechnięty! :D Oba psiaki zresztą rozchachane. Ten drugi to kto? Trzymam kciuki za dobrą decyzję pana..
  13. hu hu, ale wieści - o spacerach, o walkach izmów: altru i ego :) no ciekawe, jak się to skończy ;)
  14. Wracam po urlopie na dogo i wracam do Ergusia. Martwi rzeczywiście to jego wylizywanie. Ostatnio mój psiulec wylizuje namiętnie jedną łapkę w jednym miejscu, nic tam nie ma, ranki też nie - nie wiem o co chodzi. Ech, żeby psiaki mogły mówić..
  15. Bardzo się cieszę szczęściem Karolci - "moi" się nie wyjaili na czas i psinę zwinął im ktoś inny sprzed nosa.. chociaż też z Warszawy :)
  16. Od Fuksika żadnych wieści? Jestem barzdo rzadko teraz na dogo, mam masę wyjazdów, ale dopiero jutro wyjazd wypoczynkowy.. Mam nadzieję, że u niego wszystko dobrze, że jest szczęśliwy
  17. Melduję się na chwilkę na wątku dziewczynek (niestety ostatnio tylko jeżdżę jeżdżę i latam, dopiero jutro jadę wreszcie na wypoczynek). Cieszę się, że Łezka tak dzielnie się rehabilituje przy Waszej pomocy (TZ pięknie się przentuje jako rehabilitant ;)
  18. Czy Azunia wymaga częstszych spacerów z powodu choroby nerek właśnie? Ile jest w stanie mniej więcej wytrzymać bez wychodzenia?
  19. No proszę, a mi weci na robale zawsze dawali tablety.. dla kotów niestety też, a podanie tabletki kotu to jest prawdziwy hardcore, przynajmniej z moimo kotami. Czy ten advocat jest tylko dla psów? Ile dla Erga będzie kosztował?
  20. Trzymam mocno kciuki, żeby burmistrz coś poradził. Dużo jest tam psów?
×
×
  • Create New...