Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No to tylko czekać na wyjazd suńki do hotelu, a potem przebierać w chętnych na adopcję ;)
  2. Jestem u suni, szkoda jej bardzo. Może ustawić się w kolejce u Murki i już zacząć zbierać kasę? Na początku listopada mogę przesłać dla niej 50 złociszy. Proszę tylko o przypomnienie, bo w ferworze spraw pamięć czasem szwankuje :)
  3. Ma szczęście Psotula, a Ty Irenasie masz wielkie psie serducho :) Szczerze podziwiam. Rudzik od Malagoska to taki indywidualista - sabaryta, to co się będzie za pózno lub za wcześnie po nocach włóczył :D Cieszę się, że dogo wreszcie normalnie działa - hurra!
  4. Jasne, dysponujcie kasą tak, jak Wam potrzeba, żeby długów nie robić :)
  5. Dzielna suczynka, coraz więcej umie i radości daje :) Jak się ktoś zakocha, to na pewno aż do "grrobowej deski" :) Wspaniałą robotę robisz Malagosku :)
  6. w przyszłym tygodniu będę najprawdopodobniej jechac z Warszawy do Częstochowy, ale to chyba niespecjalnie pomoże.. :/
  7. Moja skrzynka zapycha się w tempie ekspresowym :( Oczyszczę ją wieczorkiem na spokojnie, bo teraz piszę z telefonu. Jakby co zostaw wiadomość w profilu. Chodzi o kasę dla Alfika? O jakie rozliczenie?
  8. Piękny koniec historii :) A Alfik ślicznie na parapecie wygląda ;)
  9. Zapisuję wątek, kapnę grosik dla biedaka pod koniec tygodnia
  10. Jestem u suni na razie z doskoku (jestem w podróży), gdzie sunia się znajduje i gdzie ma jechać?
  11. Sielanowe to ostatnie zdjęcie :) Pięknie dziś było..
  12. Fajny tekst ogłoszenia, oby tym razem przeczytał ktoś mądry
  13. to prawda, że diabli człowieka biorą na to, co się teraz na dogo dzieje :|| Uściski dla struszka :)
  14. Na pewno bidusiowi ta chemia teraz wychodzi (dosłownie i w przenośni). Każdy organizm musi odreagować skutki uboczne :(
  15. O rany, przepraszam, źle wpisałam tytuł przelewu, na Polę moja comiesięczna deklaracja poszła swoją drogą.. Te 25 zł jest dla suczynki, pisałam Ci chyba na pw. Przepraszam za pomyłkę.
×
×
  • Create New...