Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ślicznota, choć i mi się wydaje,że chudy jest :(
  2. Petycja podpisana, chociaż nie rozumiem dlaczego do tego gościa skierowana akurat, ale pewnie każdą szansę trzeba wykorzystać.. A dla Korniczka wpiszcie ode mnie 10 zł stałej (chyba na głowę już do reszty upadłam, ale trudno ;)))))
  3. Dzięki Ulu za obszerną relację i dobre wieści o Poli :) Na pewno będzie coraz lepiej dzięki Waszym staraniom i opiece, jaką ją otoczyliście. Fajne uczucie, kiedy psina już okazuje radość na widok człowieka,prawda? ;) Super, że kasa po Polci pomoże następnym bidom.
  4. Dzięki za dobre wieści o sunieczkach :)
  5. Może on się przytula do pani stojąc na tylnych łapach ;) Takie windziarskie tango :D
  6. Oj tak! Każdy człowiek wege to kolejne uratowane zwierzęta. Tak się cieszę, że i na dogo nas tyle :) Kiyoshi to Twoja zasługa, że poruszyłaś temat. :) ♡♡♡♡♡
  7. Kochana, jak w ogóle możesz przypuszczać, że zgodziłabym się na oddanie jakiegokolwiek psa do kojca? Oczywiscie, że Devonek musi być psem wolnym i domowym i kochanym. Innej opcji nie ma :) Ci znajomi TZta są z Piły. Podeślę mu jutro filmiki z Devonkiem albo zdjęcia na skrzynkę, żeby mógł im wysłać. Na spokojnie będzie działał ;)
  8. Kochane, dziś mój TZ powiedział mi, że jego przyjaciele odchowali dzieci, mieszkają sami w domu z ogrodem i on już kilka razy w rozmowie na tematy rodzinne opowiadał, jakie mam "hobby" i opowiadał o niektórych psiakach i oni ostatnio nawet zaczęli przejawiać chęć powiększenia rodziny. Nie jest to już zaraz pewnie do wykonania, ale będzie nad nimi pracował i prosił o podsunięcie kilku psiaczków. Pomyślałam o Devonku, bo większe psiaki zawsze trudniej wyadoptować, a tu dom z ogrodem, to miałby fajnie. Tylko oni nie mają doświadczenia, więc psiak nie może raczej być z tych trudnych.. Cieszę się, że strona córci się podoba :)
  9. Głaski dla Devonka, naszego kochanego spokojnego psiaczka :) Jak myślicie, czy on mógłby pójść do ludzi, którzy nie mają za bardzo doświadczenia z psami, ale dojrzewają do decyzji o psie? Dla kiyoshi i mdk8 serdeczne wegańskie pozdrowienia - dla pozostałych dogomaniaczek również najserdeczniejsze, ale tak bardzo się cieszę, jak ludzie są wrażliwi na krzywdę wszystkich zwierząt :) Jadłonomia jest super - znam, a ja polecam też stronę superfaceta z dwudziestoletnim stażem wege, który wymyśla fantastyczne potrawy, wegańskie ciasta i słodycze to jego konik - ten gość to Weganon, a także blog mojej córci, która jest dietetyczką, wspiera dietą leczenie wielu chorób u pacjentów, a na swoim blogu zamieszcza wiele ciekawych informacji i badań dotyczących naszych nawyków, mitów i stereotypów - jej blog nazywa się zazarcie.blog.pl Można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć :)
  10. Spokojnie Margajkusiu, wiesz jakie dogo potrafi figle płatać, ja często próbując pisać w telefonie, mam w okienku odpowiedzi gotową do zamieszczenia moją ostatnią odpowiedź z danego wątku. Może właśnie to przydarzyło się Ulu, nie skasowała, albo coś jej nie poszło jak trzeba - i mamy powtórkę z rozrywki.
×
×
  • Create New...