Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Łzy radości cisną się do oczu! Jak pięknie, że kolejna sunieczka ma dom i kochających ludzi! Hurrra!!
  2. Bardzo bardzo piękne wieści!! :))))
  3. Tolu, dla Ciebie i Twojego męża - wielkie ukłony i ogromny szacunek za to, co robicie. Mam nadzieję, że świat odpłaca Wam choć maleńką część tego dobra, które dzięki Wam się dzieje.
  4. Jestem, po przerwie spowodowanej robotą, u chłopaka. Bardzo się cieszę, że już niedługo psina zacznie normalne życie. Brak deklaracji martwi, ale wierzę, że damy radę. Może kolejne psiaki znajdą domy i trochę deklaracji jeszcze się znajdzie?
  5. Cudne są te Wasze opowieści o kotkach. Można czytać i czytać :)
  6. Moje koty też wolą pić wodę bieżącą. Od miski niestety wolą zlizywanie wody ze ścianek zlewu, umywalki lub nawet..! Istne wariaty. Martwiące jest to, że kocica nie daje się dotknąć, Ja od kilku lat dokarmiam kotkę z piwnicy. Przychodzi pod moje drzwi, miauczy domagajac się jedzenia, potrafi ocierać się o nogi, czy odpychać nawet moje ręce, jak nakładam jej jeść do miseczki. Ale przy próbie pogłaskania odskakuje jak oparzona i "paca" mnie karcąco łapką z pazurami. Niedotykalska jest i koniec. Nie poznała dotyku ludzkiej ręki jako kociak, i chyba jej już tak zostanie. Tej Waszej kociczce pewnie tak samo :\
  7. W lutym nie wyrobię żadną miarą już ani grosza :( Od marca 10 zł stałej :)
  8. No i masz babo placek. Jedno krótkie, zdawałoby się niewinne, słówko - a tyle znaczeń! Irenasku, masz za dużo słowników w domu... albo w internecie!
  9. Cudne zdjęcia! Morisek tak rozumnie patrzy na Ciebie :) Widać, że próbuje zrozumieć jak najwięcej z sytuacji, nie jest już wycofany. To naprawdę wspaniałe ile z mężem osiągnęliście w kwestii "uczłowieczania" Morisa - brawooooo!
  10. Takie wieści to miód do czytania :)
  11. Pewnie zabiegana jest, przy tylu psiskach..
  12. Rozczulająca jest Perełka :) Taki brat-łata :)
  13. Jak się macie? Czy lepiej?
  14. Jakie dobre wieści o Misiu :) Doczekał poczciwina normalnego traktowania. Anula, masz rację, takiej niewdzięczności i bezduszności nie można zrozumieć. Tylko bardzo prymitywne ludzkie stwory tak robią.
  15. Chyba nie piją wcale :( One w ogóle muszą być bidule odporne na brak wody - w upały jest to samo :(
  16. He he :) Pytanie tylko czy przemyt jedzonka dla psów do duża skala? ;)
  17. Dobrej niedzieli dla Wampula i dla Was :) Moja psina też się dobrze goi, ale kołnierz to dla niej koszmar..
  18. Piękne, czyściutkie i pachnące psinki dziś jadą po nowe życie. Hurra! Warszawa wzbogaci się o kolejne prześliczne sunie :)
  19. Tylko tydzień.. jeszcze tydzień. Oby szybciej
  20. Niby tylko tydzień, a wydaje się jeszcze tak długo..
  21. Ale kluski :) To już 4 tygodnie - ale czas leci. Oby tylko ktoś odpowiedzialny zwrócił na nie uwagę.. Śliczne są, jak to szczeniorki :)
×
×
  • Create New...