Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Będzie mu dobrze, na pewno. A jeśli jest taki wesoły, proludzki i świetnie jeździ samochodem, to jego szanse adopcyjne rosną :) To skarb taki pies :) Ciekawe jak mu minie pierwsza noc i jak się odnajdzie wśród psiaków hotelowych? Może tu nie znajdzie wrogów, i wszystkie psiaki polubi?? Fajnie by było :)
  2. No to coś już wiadomo, ryż można wyeliminować, tuńczyka również, ale jak to zrobić z roztoczami!??! Nierealne.. :(
  3. Psisko kochane :) Cieszę się, że już na miejscu :)
  4. To dzisiaj ten wielki dzień :) Kciuki!!!
  5. E tam, yorki wyglądają jak zabawki, a ona jest śliczną sunią z mądrymi oczkami, spodoba się na pewno komuś. A co do tymczasu ma glazurnik? ;)
  6. A czy je normalnie? Bo jeśli nie je, to nie ma potrzeby kupania. Gorzej jeśli je, a się nie załatwia. Bidulka, boi się stracić kolejny dom i nie wychodzi :(
  7. Zgadzam się, 70 lat, jeśli Pani w dobrej kondycji, to jeszcze ho ho. A i w domu jest zawsze, i z psem częściej wyjdzie na spacer, niż ktoś kto zasuwa w pracy 10 godzin.. Moje starsze sąsiadki wychodzą z psami po 5 razy dziennie :) Zwłaszcza, że wstają często wcześnie i pierwszy spacerek pies ma już ok. 6 :)
  8. Ufff... całe szczęście, że się wyjaśniło :)
  9. Normalnie dochodzą wiadomości, skrzynka jest w porządku, nawet dziś dostałam wiadomość wyślij smsa jakbyś nadal miała kłopoty ze skrzynką
  10. Jesteś i tak anielsko cierpliwa :) Podziwiam :)
  11. Masakra :( Biedne te wiejskie psiaki. Szkoda słów na ludzką głupotę i egoizm.. Aura, przypomnij mi numer konta na pw
  12. A kto karmi kociątka?
  13. Niesamowity widok, poruszający do trzewii - Jędruś i sierotki...
  14. Ojej, oby się udało. Dajcie znać, proszę..
  15. Trzymam mocno! Daj mi znać choćby smsem, jak już coś będziesz wiedzieć.
  16. Może hotelik na 2 tygodnie? Ona jest malutka, koszt nie powienien być wielki..
  17. Jak myślałam o imieniu, jakie pasuje dla niej, to też pomyślałam o Lunce :) Ale może warto bazarek imienny dla niej zrobić, to trochę grosza na ewentualny hotel czy karmę by się zebrało..
  18. Niestety Maksiu czeka długo - tak, jak długo czekał na wyjście ze schronu, ale wierzę, że dlatego tak jest, bo los mi szykuje jakiś wyjątkowy wspaniały dom :)
  19. No tak, 4 miesiące.. gapa ze mnie
×
×
  • Create New...