Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wreszcie dobre wieści :) Oby malutkiej było jak najlepiej w nowym domu :)
  2. Dziękuję Wam, które poszłyście na tę smutną uroczystość w naszym imieniu.
  3. Piękne rozczulające zdjęcia :) Psiowisko i kotowisko pierwsza klasa! :)) Widać jak im dobrze.
  4. Żegnaj Dobry Człowieku. (') Poproszę numer konta
  5. Bardzo dzielni Państwo z hotelu. Podziwiam. Grześ mimo wszystko do nich ciągnie, to pewnie kwestia czasu, żeby jednak zaufał.
  6. Okropne są prognozy na zimę. Jak słyszę takie zapowiedzi, to myślę od razu jak Wy: ile zwierząt nie przetrwa?
  7. Śpij Grzesiu spokojnie, jesteś w dobrym miejscu wśród dobrych ludzi. Dziewczyny zaangażowane w całą akcję z Grzesiem - też śpijcie spokojnie. Będzie dobrze.
  8. No bomba po prostu :)) Ślicznota!
  9. Dobre wieści o Hanusi, i mniej dobre o Suzi. Szkoda mimo wszystko, że pani się nie odezwała - jeśli praca z možliwością wyjścia na dwór z psinką.. to może nie tak źle by było
  10. Czyli nie jest dziki tylko potwornie skrzywdzony przez człowieka :( Nie chcę wiedzieć jak wyglądało złapanie go przez hycla :€ Myślę, że trzeba z nim teraz powoli i bardzo spokojnie. Wystawiać jedzenie na terenie hoteliku. Głodny wejdzie. On musi się przyzwyczaić, że tam mu nic nie grozi, nikt go nie gania, nie próbuje łapać na siłę, bo jak się zrazi to może być na amen. Jeśli nie złapie go profesjonalista np. Jamor, to lepiej nie łapać.
  11. O, fajnie. Czyli wrócił do jedynego miejsca jakie tam zna. Jedzonko wystawić blisko. Wróci znowu.
  12. Ale cudne pyszczydło :)) Nawet ten kołnierz jest "do twarzy" :) No - ale ładnemu we wszytskim ładnie ♡
  13. Trzymajcie się, musi być dobrze. Kiyoshi ma rację, że chyba lepiej tak, niż gdyby miał umierać w Radysach. A może dobry los pozwoli jednak na odnalezienie biedaka.
  14. Super pies - nie ten sam, co na pierwszych zdjęciach. I znowu oczy mi się "pocą" widząc taką przemianę :)
  15. Na pewno warto jedzenie wystawić w jakimś bliskim spokojnym miejscu, nie zna terenu - może wróci w to miejsce jak zgłodnieje i pierwszy szok minie.
  16. Ale fajnie :)) Wspaniałe dzieci masz Malagosie :)
  17. Myślę, że to hycel, który go złapał jest winien temu, co pies przeżywa na widok smyczy :(
  18. O boże, ale się narobiło :( Oby się udało go znaleźć. Tylko czy on komukolwiek pozwoli podejść do siebie. Chyba jamora trzeba będzie prosić o pomoc w złapaniu, jak tylko gdzieś zostanie zlokalizowany. Matko.. jak on musi być przerażony.
  19. Wspaniałe wieści :) Zagrodowy pies polski - jesteś jutrzejszym dobrym duchem tego psiaczka :) Olena, kapnę jutro grosik, konto to samo, co dla Murzynka?
×
×
  • Create New...