Dziękuję za zaproszenie na wątek, ale tak, jak napisałam już do Bogusik - w styczniu nie dam rady pomóc finansowo: będę mieć sunię na darmowym tymczasie. W następnych miesiącach pewnie będzie mi łatwiej. Trzymam mocno kciuki za wszystkie psiaki, którym dałyście znowu wolność i nadzieję :) Niech jak najszybciej znajdą dobre domy, a Wam niech się szczęści we wszystkim za tę pomoc i serce, które dajecie <3