Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dziękuję za zaproszenie na wątek, ale tak, jak napisałam już do Bogusik - w styczniu nie dam rady pomóc finansowo: będę mieć sunię na darmowym tymczasie. W następnych miesiącach pewnie będzie mi łatwiej. Trzymam mocno kciuki za wszystkie psiaki, którym dałyście znowu wolność i nadzieję :) Niech jak najszybciej znajdą dobre domy, a Wam niech się szczęści we wszystkim za tę pomoc i serce, które dajecie <3
  2. No to będziemy się umawiać :) Może wspólny spacer po Moczydle? :)
  3. Dzięki za odwiedzenie Kawy (pomyślę nad imieniem, jak ją zobaczę ;) i wieści od niej. Super, że umie chodzić na smyczy. To mnie bardzo uradowało, bo w przeciwnym razie byłby kłopot. Gusiaczku, przyjdziemy do Cię z sunią na zazanajomienie się - masz jak w banku ;)
  4. Uszka jest przepiękna, a krzywe łapeczki tylko dodają uroku :)
  5. to wielkie kciuki za pomyślną sterylkę Emki i dobry rezultat ogłoszeń Pomadki
  6. To prawda, że najbiedniejsze są te starsze.. I duże. Takim najtrudniej :( Bardzo się cieszę, że ją zabieracie. Klara - ładne imię :) A ta druga, o której pisze mdk jak dlugo siedzi?
  7. Ok, teraz muszę lecieć, ale pomyślę kiedy by było najlepiej i dam znać.
  8. Elficzkowa, mogłabyś przez kilka dni przetrzymać sunię u siebie? Byłoby mi łatwiej ją zabrać od Ciebie, łatwiej się umówić.
  9. A ja wierzę, że pani się odezwie :)
  10. A może jakieś zdjęciulo by się udało ustrzelić naszemu panu G.? Czy to jeszcze za wcześnie i się może bardzo wystraszyć?
  11. Tysiu, pw kolejny poleciał
  12. Oj, wielkie wielkie kciuki! Za dom dla Żelka i dla Rosy oczywiście też :)
  13. Czy Kawa umie chodzić na smyczy?
  14. Ja też nie znam, ale na moje nie-francuskie ucho to jakoś takoś Gregorę ..? :D
  15. Biedny Teoś. Taka ciągła zmiana miejsc też nie wpływa na niego dobrze :( Po 1 stycznia podeślę grosz dla niego. Proszę o nowy numer konta, jak już będzie wiadomy.
×
×
  • Create New...