Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Też trudno mi uwierzyć, że Homerzątko nie rozkochało jeszcze w sobie co najmniej tuzina rodzin..
  2. Nie, to z dogo coś się znowu dzieje :( Mi też działa słabo, a stron na wątkach nie mogę przewijać :(
  3. Piękne suczydełko :)
  4. No jak tęsknota, to zupełnie co innego ;) To postaram się jej nie wywoływać zbyt często :)
  5. uuu.. szpileczka ;)) cioteczka włóczy się ostatnio znowu trochę i nie zawsze do mordki wpada, ale grunt, że płaci :P
  6. Ja też do mordeczki po prostu zaglądam :)
  7. O, i Tinek się wątku swojego doczekał :)
  8. Gabi, czy moja wpłata dotarła? Płaciłam jednym przelewem z należnością za bazarek.
  9. Ciekawe jak obróżka zadziała :)
  10. Piękny, coraz szczuplejszy.. jeszcze trochę i powinien wystartować w jakimś konkursie na mistera roku :)))
  11. Jeśli Pani przyjedzie i pozna Natkę, to kto wie kto wie..? ;))
  12. Dzięki za dobre wieści o suczynkach :) I wielkie kciuki, żeby Pani się zdecydowała na Aquę :) Bez wody nie ma życia ;)
  13. Świetne reportaże z zadomowienia się Karusia :) Bardzo fajnie się czyta i ogląda! Ile radości z takiego przebiegu spraw :)
×
×
  • Create New...