Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No to oby się udało. Chociaż boję się, że szczeniaki, które się zapowiadają na duże psy wylądują na łańcuchu :( Może daj też ogłoszenie na Warszawę, czy inne miasto, które daje większe szanse na adopcję - transport zawsze się jakoś znajdzie, szkoda psiakom odbierać możliwości domu z powodu transportu.
  2. No fajne psiątka, jak to szczeniaczki. Oby sensowni ludzie się odezwali. Na jaki rejon Polski ogłoszenie jest? A ich mamusia jeszcze z nimi, czy już oddzielona?
  3. Czarujmy czarujmy - może zimę wreszcie przegonimy, bo zwierzaki już by pospacerować nie po soli i piasku chciały. Że o rozmnażaniu choćby ptaszków nie wspomnę!
  4. Może z nadejściem wiosny i domek dla Miłeczki się pojawi? A wszystkie myszki i kółeczka można w buty wsadzić jak się przegląda dogo w telefonie :(
  5. Oj szkoda.. Następnym razem zrób zatem dwa razy więcej zdjęć :)
  6. Szkoda, że ten paniczny strach tak determinuje życie psiaka. Ja wierzę, że trafi na dobrego człowieka, który poświęci trochę czasu, energii, pieniędzy i z pomocą psiego psychologa sprawi, że życie Grzechulca będzie "normalniejsze" i pełne psich wrażeń.
  7. Ja się muszę zgodzić z powyższym..
  8. Ja dostanę po prostu cholery z tym dogo. Nie mam jak wejść na ostatnią stronę, próbowałam różnymi sposobami. Czy naprawdę nikt nie jest odpowiedzialny za administrowanie?!
  9. Zima paskudna, że strach! Gdyby się przydarzyła taka w styczniku, to byłoby spoko, ale u progu wiosny i to nawet tej astronomicznej?! - to stanowczo niefajnie i nie dziwię się blekusiowej dezaprobacie. Mi też pysk zamarza na spacerach ostatnio :(
  10. Miejmy nadzieję, że dogo się naprawi, bo oszaleć można! A Grzesiowi takiego fajnego domu, jaki Krabuś w końcu znalazł :)
  11. Ależ ja się napłaczę na tym forum! Ale nie narzekam! Niecch takie powody do łez zdarzają się jak najczęściej! :))) Pięknie Krabik ze swoim ( ! ) panem wygląda :)
  12. Ależ ja się napłaczę na tym forum! Ale nie narzekam! Niecch takie powody do łez zdarzają się jak najczęściej! :))) Pięknie Krabik ze swoim ( ! ) panem wygląda :)
  13. Krabiku, dobrej pierwszej nocy w swoim własnym najwłaśniejszym domu :) Mam nadzieję, że czujesz jaka wielka zmiana na dobre znowu wydarzyła się w twoim życiu. Obyście się z nowym panem bardzo pokochali :)
  14. Dobrze, że Maksio wykąpany na początku tygodnia, u nas zima jak cholera.. Mróz, wiatr i kupa śniegu z przewagą kupy :(
  15. Też trudno mi uwierzyć, że Homerzątko nie rozkochało jeszcze w sobie co najmniej tuzina rodzin..
  16. Nie, to z dogo coś się znowu dzieje :( Mi też działa słabo, a stron na wątkach nie mogę przewijać :(
×
×
  • Create New...