Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tez tak myślę, że może za dużo tego dobrego naraz i brzusio się zbuntował. Zimne kafle czasem są fajne, każdy piesio czasem lubi na nich się schłodzić. Jeśli ma wybór między posłankiem i podłogą, to zawsze sobie wybierze co akurat mu pasuje :) Dobrego dnia dla Ciebie Mari, dla wszystkich wielbicielek Feniksa, no i - przede wszystkim - dla niego samego :D
  2. Jasne, masz rację, napisałam o środkach p-bólowych, bo o to akurat zadbały od razu i od początku, one widziały i widzą cierpienie Feniksa bardziej niż my na zdjęciach.
  3. Mari pisała w którymś z poprzednich postów, że Feniks dostawał cały czas leki przeciwbólowe. Przy każdej wizycie. Myślę, że naprawdę wetki wiedzą co robią. One go widzą, widzą wyniki badań. Chcą rozsądnie i stopniowo psa wyprowadzać z jego koszmarnego stanu. Dajmy im działać.
  4. Spokojnie Kiyoshi. Każdy kiedyś miał pierwszego psa. :) Będzie dobrze, na pewno wyczułabyś niewłaściwe podejście ludzi.
  5. No to zrozumiałe - jest szefem i musi mieć wszystko na oku. Mój pieso tak samo. Zawsze kładzie się tam, gdzie jest najlepszy punkt obserwacyjny.
  6. Zamówiłam dwie paczki po 60 sztuk każda, były w promocji. Podkłady spore: 60 x 60 cm, ze specjalnym spodem do mocowania podkładów, żeby się nie przesuwały, spód jest miękki, gumowy, można go łatwo myć, zwijać, ma bardzo dobre opinie użytkowników. Może go kłaść na posłanko?
  7. Feniks w schronie czasem w ogóle nie chodził, włóczył łapy za sobą, widać na zdjęciach :( Myślę, że może mieć bardzo poważne zmiany reumatyczne, może mieć zwyrodnienie kręgosłupa, może nawet jakiś uraz. Nie zapominajmy gdzie on był. Mam nadzieję, że niedługo uda się zbadać i te części jego umęczonego organizmu. Mari, podkłady zaraz zamawiam, wczoraj już nie dałam rady.
  8. Mieć pretensje do psów, że szczekają? Od czasu do czasu, bo mało ruchliwa ulica i tylko czasem ktoś przechodzi? Czy to ja jestem nienormalna czy świat zwariował? Sąsiadowi zapowiedzieć, że jak jeszcze raz rzuci czymś w psa, to dzwonisz na policję. Odpowie za znęcanie się. A za to, że kilka razy dziennie psy zaszczekają przy płocie nikt nic Ci nie zrobi, nie ma na to paragrafu. Człowiek gada, pies szczeka. Tak to natura urządziła.
  9. To prawda - zdjęcia urocze! :) A Żabka wcale nie ma urody radiowej tylko zdecydowanie jest amantką filmowo - zdjęciową :) Oczuchy wyraziste, spojrzenie powłóczyste acz intensywne, no i uśmiech jak reklama perfum co najmniej ;)
  10. A tu i sama awantura: obiad dawaj kobieto! Zauważcie ile kolorów Feniks już pokazuje. Do niedawna nie uwierzyłabym, że on ma biały w kropki żabocik i takież skarpety :D
×
×
  • Create New...