Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A tu i sama awantura: obiad dawaj kobieto! Zauważcie ile kolorów Feniks już pokazuje. Do niedawna nie uwierzyłabym, że on ma biały w kropki żabocik i takież skarpety :D
  2. Wspaniale :) Czyli nie ma sytuacji niemożliwych i każdy psiaczek w końcu musi znaleźć swoje miejsce i swoich ludzi. To "tylko" kwestia czasu.
  3. A w temacie naszego dzielnego psiaka, to mari napisała mi, że pokazuje coraz więcej charakteru, bo zaczyna się burczeć na psiaki, jak okazują mu za duże zainteresowanie i przysuwają nochalki do kratki pod ławką, którą jest oddzielony od nich. Najwyraźniej chce mieć spokój w swoim kąciku :)
  4. Dr. Sumińska przy alergiach psich radzi zaczynać dietę eliminacyjną od puree ziemniaczanego i ryby, karmić tak psa ze 3 tygodnie, a potem dokładać różne rzeczy i obserwować. Więc ziemniaczki nie mogą być takie złe :)
  5. Z rzeczy bardzo pozytywnych niniejszym informuję, że na bazarku imiennym uzbierało się dzięki Wam 585 zł!!! Bardzo Wam dziękuję raz jeszcze, to był wspaniały bazar :))
  6. Tak, to zupełnie inny pies :) Poruszające jest, jak niewiele takie stworzonko potrzebuje, żeby być szczęśliwym. A ludzie nawet tego skąpią i mają w nosie psy schroniskowe, ich los, ich cierpienia. Przestałam się odzywać do znajomego, który sobie zakupił szczeniaczka z pseudo-hodowli. Było to mniej więcej w tym czasie, kiedy próbowaliśmy wyciągnąć Feniksa ze schronu. Te dwie sytuacje zestawione ze sobą wywołały we mnie tyle goryczy i żalu, że powiedziałam temu gościowi, że przestał dla mnie istnieć jako partner do jakiejkolwiek rozmowy.
  7. Piękna :) Chociaż widzę, że Pongo najszczęśliwszy jest, jak Anecik jest blisko. Przy obcych ma taką minę jakby się bał, że go zabiorą :) Przy okazji bardzo Ci dziękuję za wpłatę deklaracji dla Pongusia :)
  8. Nie wiem, nie znam się aż tak. Na razie wiadomo, że po Intestinalu ma dobre trawienie i koopy. Proszę o wypowiedź bardziej doświadczone dogomaniaczki. Mogę domówić Hepatica i będzie miał na zmianę.
  9. Zważywszy na to, ile czasu szła ostatnio paczka z karmą i że Feniks zajada teraz głównie puszki - najlepiej mu "wchodzą", może na suche przyjdzie jeszcze później czas, może na razie zęby mu nie pozwalają swobodnie zajadać suchej karmy, bo go bolą :( - zamówię mu kolejne. Przyszło 12 puszek, 1,5 dziennie psiaczek zjada, więc starczy ich raptem na 8 dni.
  10. No chyba coraz więcej dowodów będzie na to, że pies jest po prostu chory i zabiedzony, a nie stary. Zobaczcie też ile kolorów sierści zaczyna się pojawiać :) Jeszcze trochę i nikt nie pozna Feniksa :) Tolu, czy myślisz, że mogłabyć jakąś zbiórkę zrobić na leczenie Feniksa? Po kolei pewnie będą wychodzić kolejne różne sprawy. :(
×
×
  • Create New...