Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Karma jednak dziś nie dojedzie. Dostałam wiadomość, że zamówienie "nie dotarło do filii doręczającej" !! Wrrr.. no bajzel jakiś kompletny! Dobrze, że mari zakupiła mu trochę karmy, do poniedziałku (bo wtedy karma ma dojechać) powinno wystarczyć. Dobrze, że Feniks ma apetyt i nabiera sił.
  2. Dziękuję Wam pięknie za zaglądanie do Pongusia. Na razie wieści żadnych nowych nie mam. Jest po prostu grzecznym cichutkim przytulastym psiakiem. Ktoś, kto go adoptuje będzie miał miodzio - nie psa! :D
  3. Karma wreszcie dziś dojedzie. Mam nadzieję, że "księciuniowi rozpieszczonemu przez kuchnię mamusi" :D jednak zasmakuje. On nie chodził po schodach przez tyle lat. Pewnie zwyczajnie boi się. Dodatkowo ból kręgosłupa i łap. Ale myślę, że w końcu za którymś psiaczkiem poleci. Może weźmie przykład z Kubusia? Dobrze, że go ma obok siebie, myślę, że daje mu dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.
  4. Tak, mari napisała mi, że mimo, że pielęgnacja nie była dla niego na pewno bezbolesna, to nie chciał żeby mari już sobie poszła. Bardzo jest spragniony obecności człowieka, ale normalnego człowieka, a nie psychopatów, z jakimi miał do czynienia w schronie..
  5. Karmę zamówiłam w zooplusie. Zawsze dostarczają błyskawicznie. I teraz też dostałam natychmiast potwierdzenie, że paczka zapakowana, a w poniedziałek informację, że przekazana do GLS. I od tej pory nic się nie zadziało. GLS wciąż nie podał mi terminu dostarczenia :( No szlag no..
  6. Brak słów. Po raz kolejny. Jak bardzo wszystkie tu chcemy, żeby on mógł jeszcze pożyć w spokoju, cieple, sytości. Musi tak być. Po prostu musi. Mari, tak się nim opiekujesz, dajesz mu tyle serca, uwagi - to najlepsze lekarstwo.
  7. Wyniki złe, ale jakie są rokowania? Co mówią wetki? To jest najważniejsze. Zaraz wkleję posumowanie jaką karmę zamówiłam dla Feniksa w sobotę. W poniedziałek paczka została przekazana do GLS ... i dooopa od tej pory. Nie ma wciąż informacji kiedy karma zostanie dostarczona :(
  8. Cudownie!!! Ileż radości z powodu poprawy stanu Feniksa. A jak przeczytałam, że podstawia główkę do głasków, to już chóry anielskie zagrały mi w duszy! :D Poprawa u Feniksa jest bardzo szybka, naprawdę psiak ma niesamowitą siłę i wolę walki. Aska, wybrałaś mu idealne imię :)))
×
×
  • Create New...