Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A z lepszych wieści, to wiecie co dziś mari mi napisała?? Że Feniks nie boi się już dotyku i że daje podrapać się za uszkiem!!! Haaa! :DDD To mnie uradowało że hej!
  2. Kiyoshi, Olgę zacznij czytać od tych lżej napisanych :) Polecam "Prowadź swój pług przez kości umarłych". Z różnych względów jest to dobra książka, aby zakochać się Oldze :)
  3. A jeszcze zapytam co u Joszka? Martwi mnie bardzo psina :(
  4. Mój Jaśminio kochany! Tak się stara.. Państwo chyba rozsądni i cierpliwi - przy niecierpliwych już by piesio był z powrotem w hotelu.. Nauczą się siebie szybko. Na pewno. Ja widzę dobrą wolę po obu stronach :)
  5. Bardzo Ci współczuję. Ja rzadko miałam tymczasy, bo moja klita i tryb pracy nie pozwalają na to, ale zdarzyło się kilka razy w sytuacjach bez wyjścia. I za każdym razem odchorowywałam wyjazd psa do domu. Chociaż koty raczej się cieszyły :D
  6. Wspaniale, że Jaśminek pojechał do domu! Napisz w wolnej chwili więcej. Myślę, że on się jeszcze nie zadomowił, może mieć rozregulowany żołądek po zmianie karmy. Co pani mu daje do jedzenia?
  7. Tak, uśmiech Feniksa nie ma sobie równych :D Ciekawe ile lat temu on się tak mógł usmiechać, kiedy ostatni raz zanim trafił do mari, miał jakiś powód do radości. :/
  8. No! :))) Taka jestem szczęśliwa, że Czajeczka ma takich ludzi i dom. To jedna z trudniejszych moich psiowych sytuacji, wiele zdrowia mnie kosztowała. Ale warto było :) Nie mogę się teraz napatrzeć na jej szczęście.
  9. Mari, nie potrafię słowami Ci wyrazić jak bardzo jestem Ci wdzięczna za tyle serca i pracy dla psiaczków. Zwłaszcza dla Feniksa. Powtórzę się, ale wiem, że on to wszystko czuje i dla Ciebie tak się stara wyzdrowieć i dojść do sił. Żadne lekarstwo się nie umywa do Twojej troski i miłości. A o facetach ze schronu nie będę pisać, bo nie chcę używać niecenzuralnych słów, a innymi nie da się ich określić. Tylko jeden jest tam normalny według tego, co dziewczyny z Zamościa mówią. A reszta..
  10. Rozmawiałam dziś rano z Anecik. W poniedziałek Ponguś pojedzie do weta. Niestety cały czas sobie majstruje przy tym włókniczku czy norośli. Tak poza tym wszystko z nim ok, jest bardzo pogodny i spokojny zarazem. Jak przyjechała pani poznać Chesterka, Ponguś też wyszedł z nim do ogródka, żeby dodać Chesterowi ducha ;) Bez najmniejszych oporów poszedł pierwszy do pani, przywitał się, wysępił trochę głasków i spokojnie poszedł na inspekcje swoich włości :) No gospodarz pełną gębą. Spokojny, kulturalny, obyty ;) No cudowna psina ❤
  11. Wiem, wiem doskonale. Tak samo jak o miliardach innych katowanych zwierząt - na fermach, w laboratoriach, w rzeźniach, schroniskach, w cyrkach i nawet w "domach". Aż za dobrze wiem. I myślę, że większość z nas tutaj też wie.
  12. Czekam niecierpliwie na rozwój sytuacji z Jaśminkiem. Wierzę, że to będzie jego nowa rodzina. I to kochająca rodzina.
  13. Coraz piękniejsza i coraz weselsza :) Na pewno ktoś zakocha się w jej oczach. Ma bardzo ujmujące spojrzenie. :)
×
×
  • Create New...