Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No to niezły numer! Dochodzi nam kolejny wątek kryminalny: okaże się, że Feniks jest ukrywającym się w schronie przestępcą! Mari, uważaj na niego! :D Drugiego przelewu na razie nie mam, tylko ten pierwszy bazarkowy.
  2. Dzięki za dobre wieści robakowe :) Fajnie, że powoli pozbywa się paskudztwa na dobre. Czy myślisz, że pogoda za chwilę pozwoli na wyjście Feniksa na dwór? Może zacząłby załatwiać się na zewnątrz? Chociaż od czasu do czasu? Masz strasznie dużo roboty ze sprzątaniem :( To te faktury zapłać z tego, co przesłałam Ci ostatnio. A ze zbiórki pieniądze pójdą na kolejne badania i leczenie. Myślę, że jednak trochę tego będzie.
  3. Bardzo dobre wieści :) Coś czuję, że Feniks jeszcze wszystkich zadziwi :D Oczywiście jak te sroki czy krety przestaną mu rzucać kłody (czy raczej kupy) pod nogi ;) A w innym temacie, to zapytam jeszcze czy już nie ma oznak życia wewnęrznego w koopalu? Mari, jak oceniasz?
  4. Mordułeczka kochana :))) Dżasminek! A'propos - jakie imię Dżasminek teraz nosi?
  5. Mam rachunki za podkłady, ale one nie są na fundację. Podkłady w sumie w tym wszystkim to pewnie nie będzie największy wydatek. Ważne, żeby leczenie i badania mogły być wspierane.
  6. Podeślij mi Gosiu. Wieści o Foreście superaśne!! :DD Masz rację - od razu świat lepiej wygląda :)
  7. Dzięki, że tak się wypowiadacie w kwestii zbiórki. Mnie jest jakoś głupio. Nie mam pojęcia jakie koszty mogą być leczenia. Mari na razie wciąż milczy na temat dotychczasowych kosztów leczenia Feniksa, mimo moich pytań. Wiem, że wetki idą na rękę, nie żądają zapłaty od razu, ale może warto już zapłacić za to, co zrobiły. Będzie wiadomo mniej więcej na czym stoimy. Mari, poproś je o rachunek, pliss...
  8. Pongo był dziś u weta. W tym wygryzionym miejscu pojawił się stan zapalny. Dostał na 5 dni antybiotyk, a potem jak się to wygoi, to będzie ciachanie. :/ Z dobrych wieści: Ponguś schudł 2 kilo :) Waży 20 teraz :D
  9. Wspaniały piesio. :) Niech pani się szybko przeprowadzi i bierze go. Będzie miała cudownego przyjaciela :)
  10. Bardzo mądry napis :D Też sobie taki sprawię, tylko do psa dodam jeszcze koty - zwłaszcza koty - bo pies to dość spolegliwy jest jeśli chodzi o żarcie, a koty to "high-life" i "jet-set". Byle czego nie ruszą. :D Co do uśmiechu Feniksa na pożegnanie, to na pewno po takim pożegnaniu lepiej się pracuje ;) Dobrego dnia wszystkim Feniksofanom. :)
  11. Podziwiam cierpliwość jej ludzi. Ona wciąż boi się miasta i ruchu ulicznego. Stosują zalecone przez behawiorystkę sposoby, żeby ją trochę odczulić na takie otoczenie. Postępy są powolne i niewielkie, a oni wciąż małymi kroczkami z nią pracują. Jak dobrze, że na nich trafiła.
×
×
  • Create New...