Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To może ten, który jest niewidomy i najgorzej chodzi? A temu mniejszemu chudemu może też szukać gdzieś miejsca? Im chyba najmniej czasu tam zostało :( Rany.. chciałoby się wszystkim pomóc :(
  2. Dzięki, że zaglądacie :) Niestety u mnie wciąż cisza w telefonie :( Może u Alaskan coś dzwoniło? Nie rozumiem dlaczego nikt się nie zainteresował takim cudem :/
  3. Wczoraj rozmawiałam z Gosią, u której jest Pajda. Cała rodzina w Pajdzie jest za-ko-cha-na! :D Nawet mama Gosi, która nigdy nie była psiolubna dała się zawojować suńce całkowicie. Wszyscy się śmieją, że u niej w lodówce większość aprowizacji stanowią pudełeczka z napisem "Pajda", w których czekają na Pajdę smakołyki. No i po raz kolejny usłyszałam, że Pajda jest wyjątkowa! ;) Bardzo mnie to cieszy, bo oznacza już miłość bezwarunkową :)
  4. Dziękuję bardzo. Przykre te momenty... kiedy się myśli, że już Feniś nie skorzysta :(( Trzymam kciuki za wygraną walkę z babeszjozą! A podwójna, bo dwa psiaczki się zaraziły? :(( O rany... Bardzo mocne kciuki!! Bardzo dziękuję i przepraszam, że nie pamiętałam.
  5. Dziękuję bardzo. Przykre te momenty... kiedy się myśli, że już Feniś nie skorzysta :(( Trzymam kciuki za wygraną walkę z babeszjozą! A podwójna, bo dwa psiaczki się zaraziły? :(( O rany... Bardzo mocne kciuki!!
  6. Dziękuję, dotarło dziś. Przyszła też deklaracja od Dulskiej 20 zł. Czy mam to zachować i przekazać na kolejnego psiaczka, który będzie po Fenisiu wyciągany ze schronu?
  7. Wygląda ładnie, chociaż jest dość spięty.. Ale fajnie, że pojawiły się zdjęcia :)
  8. No! Zaopiekowany materialnie i intelektualnie :D A przy okazji dowiedziałam się, że owinął sobie pańcia wokół pazurka. Ze spaceru z panem nie wchodzi po schodach, tylko czeka aż pan go wniesie. Wystarczy, że jęknie mruknie, stęknie - pańcio już leci na spacerek lub po smaczka, żwaczka itp. Pani nie dała sobie aż tak wejść na głowę :D Ale pan jest jednak za swoje oddanie piesowi wynagradzany - jutro jak będę przed kompem, postaram się przesłać filmik jak Cukier śpiewa panu sto lat na urodziny : ))
  9. Bardzo niedobre wieści :( I Melcia i Czarusia :( Tysiu, a może Jamora spytać? On ostatnio nie bierze już psów z dogo, ale jak Marta zadzwoni, to ona nie jest z dogo, może jej nie odmówi.
  10. To była sesja relaksacyjna, nawet ze specjalnym wałeczkiem pod głową. A teraz jeszcze akcent sportowy :D
  11. Dzięki za życzenia. W prezencie świątecznym i ja coś mam ;) Tadam!
×
×
  • Create New...