Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A tutaj śleputek nazwany dziś Makarym, bo dziś imieniny Makarego :)) Makary ślepaczek obijający się o kraty
  2. Wspaniale, że sunieczka po tylu latach opuszcza ten "przybytek" :) Bardzo mocno będę kibicować jej.
  3. ROZLICZENIE Wpłaty 20 zł - Nesiowata - 11 IV 50 zł - jankamałpa - 12 IV 300 zł - wiolhelm170 - 13 IV 10 zł - mari23 - 13 IV 50 zł - Onaa - 14 IV 130 zł - KrystynaS - 15 IV 50 zł - Onaa 18 IV 20 zł - Dulska 19 IV 20 zł - p. Kasia od Ewy Marty - 20 IV 100 zł - limonka80 - 20 IV 100 zł - Czetka - 20 IV 20 zł - Ellig - 21 IV 20 zł - ZPP - 22 IV 77 zł - z mojego bazarku - 28 IV 300 zł - wiolhelm170 - 4 V 15 zł - Nesiowata - 4 V 10 zł - mari - 4 V 30 zł - KrystynaS - 10 V 100 zł - maarit - 10 V 20 zł - Yoana - 17 V 500 zł - DS Lili - 18 V 40 zł - ZPP - 31 V 500 zł - Anonimowy Darczyńca - 1 VI 10 zł - mari - 4 VI 10 zł - Nesiowata - 4 VI 30 zł - KrystynaS - 14 VI 50 zł - Dulska - 17 VI 600 zł - wiolhelm170 - 30 V 10 zł - Nesiowata - 5 VII 10 zł - Mari - 5 VII 30 zł - KrystynaS - 12 VII 20 zł - Dulska - 19 VII 10 zł - mari - 5 VIII 20 zł - Nesiowata - 6 VIII 300 zł - wiolhelm170 - 13 VII 20 zł - malti - 17 VIII 30 zł - KrystynaS - 17 VIII 10 zł - mari - 6 IX 30 zł - Krystyna - 13 IX 20 zł - Dulska - 17 IX 600 zł - wiolhelm - 4 X 10 zł - mari - 4 X 10 zł - Nesiowata - 5 X 30 zł - Krystyna - 11 X 20 zł - Dulska - 18 X 10 zł - Nesiowata - 2 XI 10 zł - Mari - 4 XI 30 zł - KrystynaS - 12 XI 20 zł - Dulska - 17 XI 600 zł - Wiolhelm - 29 XI 10 zł - Nesiowata - 3 XII 10 zł - mari - 6 XII 30 zł - KrystynaS - 13 XII 30 zł - maarit - 17 XII 20 zł - Dulska - 17 XII 10 zł - Nesiowata - 31 XII 10 zł - mari - 5 I 600 zł - Wiolhelm - 10 I 30 zł - KrystynaS - 17 I 10 zł - mari - 4 II 10 zł - Nesiowata - 4 II 30 zł - Krystyna - 15 II 10 zł - Nesiowata - 2 III 10 zł - mari - 4 III 30 zł - KrystynaS - 14 III 20 zł - Dulska - 16 III 600 - wiolhelm - 28 III 100 zł - maarit - 31 III 450 zł - spadek po Lumi - 2 IV 10 zł - Nesiowata - 4 IV 10 zł - mari23 - 4 IV 30 zł - KrystynaS - 13 IV 20 zł - Dulska - 19 IV 10 zł - Nesiowata - 2 V 10 zł - mari23 - 5 V 20 zł - Dulska - 17 V 560 zł - wiolhelm - 16 V 30 zł - KrystynaS - 16 V 10 zł - Nesiowata - 1 VI 10 zł - Mari23 - 7 VI 20 zł - Dulska - 17 VI 30 zł - KrystynaS - 15 VI 10 zł - mari - 4 VII 10 zł - Nesiowata - 5 VII 200 zł - ze spadku po Norci na leczenia Makusia 640 zł - wiolhelm - 11 VII 30 zł - KrystynaS - 11 VII 100 zł - Aska7 - 11 VII 30 zł - limonka80 - 11 VII 20 zł - Dulska - 18 VII 10 zł - mari - 2 VIII 10 zł - Nesiowata - 4 VIII 30 zł - KrystynaS - 16 VIII 20 zł - Dulska - 17 VIII 10 zł - Nesiowata - 2 IX 10 zł - mari - 5 IX 30 zł - KrystynaS - 12 IX 20 zł - Dulska - 19 IX 10 zł - Mari - 4 X 10 zł - Nesiowata - 7 X 600 zł - Wiolhelm stała IX i X - 10 X 200 zł - Alaskan od Mikusia - 10 X 50 zł - KrystynaS - 12 X 90 zł - z bazarku - 14 X 20 zł - Dulska - 17 X 170 zł - Onaa z bazarku - 28 X 100 zł - Keyuta - 1 XI 600 zł - Wiolhelm stała XI i XII - 2 XI 50 zł - KrystynaS - 3 XI 10 zł - mari - 4 XI 20 zł - Dulska - 17 XI 250 zł - pomoc ze Skarpety Talcott - 17 XI 60 zł - agat21 ze sprzedaży mazowszankowych przetworów - 18 XI 100 zł - od limonki z bazarku mazowszanki - 1 XII 30 zł - KrystynaS - 1 XII 10 zł - Mari - 5 XII 20 zł - Dulska - 19 XII 150 zł - elik od pana adoptującego Micha - 29 XII 30 zł - KrystynaS - 2 I 10 zł - mari - 4 I 600 zł - stałe od wiolhelm za I i II - 5 I 290 zł - elik z bazarku - 10 I 10 zł - Nesiowata - 11 I 125 zł - Aska7 z bazarku - 11 I 20 zł - Dulska - 17 I 117 zł - z bazarku Nadziejki - 24 I 30 zł - KrystynaS - 1 II 10 zł - mari - 6 II 20 zł - Dulska - 17 II 100 zł - za karmę pozostałą po Makusiu od Ajuni - 27 II 100 zł - za karmę pozostałą po Makusiu od Miłka - 27 II --------- 13.014 zł Wypłaty 100 zł - dla suni Aski7 w podzięce za transport Makarego 489 zł - hotelowanie, wyżywienie w kwietniu, dojazdy do weta, okulistka - 30 IV 40 zł - suplement na stawy - 7 V 374 zł - hotelowanie w maju - 1 VI 75 zł - zwrot za paliwo - dojazdy do wetów - 1 VI 485 zł - hotelowanie w czerwcu i odrobaczanie - 1 VII 49 zł - badanie kału - 5 VII 450 zł - hotelowanie w lipcu - 30 VII 137 zł - karma - 19 VIII 180 zł - hotelowanie u dexterki w VIII - 25 VIII 218,50 zł - hotelowanie u kikou w VIII - 11 IX 350 zł - hotelowanie IX - 1 X 350 zł - hotelowanie X - 1 XI 350 zł - hotelowanie XI - 1 XII 139 zł - karma - 8 I 790 zł - hotelowanie XII transport i wizyta u weta - 10 I 300 zł - librella - 29 I 390 zł - hotelowanie za styczeń - 13 II 380 zł - hotelowanie za luty - 3 III 225,32 zł - karma i enzymy trawienne - 20 III 380 zł - hotelowanie marzec - 4 IV 380 zł - hotelowanie kwiecień - 3 V 380 zł - hotelowanie maj - 6 VI 380 zł - hotelowanie czerwiec - 5 VII 420 zł - zakup Librelli - 5 VII 177,80 zł - karma - 18 VII 380 zł - hotelowanie lipiec - 1 VIII 380 zł - hotelowanie sierpień - 1 IX 380 zł - hotelowanie wrzesień - 4 X 160 zł - wizyta i badania wet. - 4 X 250 zł - wizyta i badania wet.- 4 X 152 zł - olejek konopny - 12 X 380 zł - hotelowanie październik - 1 XI 60 zł - dopłata do trzech faktur za hotelowanie - przejazdy do weta - 13 XI 78 zł - karma - 13 XI 127,90 zł - karma - 14 XI 309 zł - karma Hepatic - 21 XI 124,75 zł - hepaxam - 21 XI 380 zł - hotelowanie listopad - 1 XII 159 zł - olejek cbd - 2 XII 380 zł - hotelowanie grudzień - 2 I 380 zł - hotelowanie styczeń - 1 II 200 zł - karma (dzięki Kikou za dołożenie się ) - 16 II 74,80 - lek na obrzęki - 20 II 370 zł - hotelowanie luty + wizyty u weterynarza - 5 III 220 zł - ostatnie badania krwi Makusia - 5 III 78,93 zł - przekazane na konto Gucia - 3 IV -------- - 12.345,07 zł STAN na 3 IV 2023: 0 zł
  4. DEKLARACJE POMOCY Deklaracje stałe: wiolhelm170 - 300 zł - wpłacone IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II KrystynaS - 30 zł - wpłacone IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II Dulska - 20 zł - wpłacone IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, XII, I, II mari23 - 10 zł - wpłacone IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II Zagrodowy Pies Polski - 10 zł - wpłacone IV, V, VI, VII, VIII, IX Ze zbiórki dla Feniksa zrobionej przez fundację ZEA zostało przekazane Makusiowi 1 156,20 zł Zostały opłacone faktury za diagnostykę i leczenie: faktura 600 zł faktura 648,99 zł i oraz kolejna 265 zł już poza zbiórką, 23 II 2023 - ZEA płaci za fakturę za leczenie i diagnostykę 480 zł razem ZEA wsparła Makusia na kwotę 1993,99 zł :))) Wpłata 250 zł - 17 XI 2022
  5. Ten wątek to kolejny wątek upamiętniający wyniszczonego przez schronisko i bardzo dzielnego i walecznego do końca Feniksa. Niech kolejny ratowany z tego schroniska pies będzie najlepszym sposobem wspomnienia Fenisia. Makary, bo takie imię nadała mu Wiolhelm, która już zadeklarowała, że pomoże w jego utrzymaniu w hotelu, trafił do schroniska w bardzo złym stanie. Wyciągnięty gdzieś z rowu był już na skraju śmierci. Czy został wyrzucony z samochodu, czy był zaniedbanym niewidomym psem włóczęgą, którego potrącił samochód? Tego nie dowiemy się nigdy. Na szczęście stanął na łapy. Ale w schroniskowej rzeczywistości niewidomy pies ma jeszcze bardziej pod górkę, niż każdy inny. Nie potrafi się odnaleźć w obcym miejscu, a odgłosy wielu towarzyszy niedoli też nie wpływają kojąco Ma szansę na odmianę życia i za tydzień pojechać do hotelu u dexterki. Miesięczny koszt utrzymania wyniesie 450 zł. Jakie będą koszty opieki weterynaryjnej jeszcze nie wiadomo Ale pewnie nie będą małe. Bardzo proszę o pomoc dla niego. Dajmy mu szansę na dobre i zaopiekowane życie chociaż u schyłku tego życia. Na razie takie zdjęcie Makarego jest.
  6. Pani Jadwiga powiedziała, że się odezwie. Nie wiem ile czasu jej zajmie diagostyka, wiadomo co się teraz dzieje.. :/ Podejrzewa coś z sercem :( Jeśli zadzwoni ktoś inny, to oczywiście byłoby fajnie..
  7. Wiolhelm, jeśli pomożesz i 300 zł stałej podtrzymujesz, to "wieszam rozum na kołku" i bierzemy tego "obijaka" :) Zaraz pomyślę nad jakimś bazarem dla niego, coby dozbierać kasy, a może ktoś jeszcze pomoże? Tolu, zarezerwujesz go w poniedziałek? Kochana Aska zawiezie go razem ze swoją sunią jadąc do Jaagi. I wszystko wskazuje na to, że jeszcze jeden psiul pojedzie do dexterki z nimi, ale o tym to już ktoś inny napisze i zrobi wątek :)
  8. Z powodu tego psiaka mam noc z głowy. Myślę na wszystkie strony :( Miejsce u dexterki jest. Wątek poprowadzę, niech tam diabli moje postanowienie, że już kolejnego nie. Ale finansowo nie dźwignę :( Z Zamojszczaków już mam Fado, który nigdy nie znajdzie domu, nie jest stary, może sobie spokojnie pożyć jeszcze wiele lat, ludzie się powykruszali i nie ma nawet połowy deklaracji :( Myślałam, że Ponguś zaraz pojedzie do domu, szykował się niezły chyba dom (jedyny jaki w ogóle się zgłosił na razie), ale pani źle się poczuła i musi się zdiagnozować, więc na razie z domu nici. Ponguś też nie ma nawet połowy deklaracji. Trzeciego Zamojszczaka w tej sytuacji nie wezmę na własną odpowiedzialność finansową. Zwłaszcza, że właśnie zakończyłam drugą dodatkową pracę, która dawała mi zastrzyk co miesiąc kilkuset złotych. Leczenie mojego Figara w trakcie. 20 kwietnia mam kolejną wizytę z rentgenem, znowu wyskoczę z kilku stów. Przepraszam, że tak się rozpisałam, tym bardziej, że to wątek psiaków, a nie mój :D Ale chcę przedstawić uczciwie sytuację.
  9. Kocham Was! ❤❤❤ Ryczę jak bóbr.. nie śmiałam marzyć, że tyle psiaków pojedzie ze schronu na chwałę Fenisia :)
×
×
  • Create New...