Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Mika, jejku, naprawdę nie trzeba.. Masz przecież sunię na głowie! W ogóle to tak trochę przeze mnie jesteś "wciągnięta", bo zaczęło się od tego, że jako jedyna zgłosiłaś się, żeby pociągnąć wątek następcy Fenisia. W sumie to cieszę się, że tak napisałam, że nie pociągnę wątku. Bo mogłam tego nie pisać, wziąć kolejnego psa i tyle. A zobaczcie ile się zadziało! Ile psów jedzie :D
  2. Mówisz - masz :D !!! Jaki fajny telefon miałam przed chwilą :D Młoda pani z Żor, mieszka sama, pracuje zdalnie w domu, Ponguś byłby jej pierwszym psem, dlatego szukała psiaka już stateczniejszego i spokojnego, który pomógłby jej nauczyć się wzajemnych relacji psio-ludzkich i swoim doświadczeniem nadrobił trochę brak jej doswiadczenia :) Pani bardzo sympatyczna, ma już wszystko obmyślone w razie różnych sytuacji nieprzewidzianych, może liczyć na pomoc mamy emertyki lub sąsiadów - psiarzy. W weekend przyjedzie do hotelu zapoznać się z Pongusiem i sprawdzić czy ją polubi ;)
  3. Ten większy, przy siatce. Tola zarezerwowała go dziś ! :)) Czekam na zdjęcia. I powiedziała, że jest przekochany, bardzo lgnie do człowieka, chce być tulony i głaskany. Gdyby nie siatka, to by go wyprzytulała za wszystkie czasy :D
  4. w podziękowaniu za transport niewidomego Makarego i Runa do dexterki wpłacimy po 100 zł każda (Alaskan i ja) dla sunieczki
  5. Co Ty wygadujesz. Lubię czarny humor niezmiernie, ale psiaki na Ciebie tam czekają, więc postaraj się dożyć ;)) Przepraszam, że 100 zł tylko, ale Alaskan na swojego psiaczka też wpłaci Ci dla suńki 100 zł. To już cosik do tak zwanej kupy będzie :)
  6. Oj, mnie się zdarzało zjeżdżać na mopa i z autostrady, bo śpik łapał. Zwłaszcza po jakimś koszmarnie wczesnym wstawaniu rano. Nie pomagało śpiewanie, wystawianie głowy prawie za okno :D
  7. Transport śleputka Makarego do dexterki w niedzielę :) Aska nie chce kasy na paliwo, ale na wspomożenie swojej suni, którą będzie wiozła też do hotelu. Wpłacę 100 zł
  8. Coś wiadomo więcej o Jaśminku? czy pani już się nie odzywała?
×
×
  • Create New...