Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Kiyoshi, a suczynki, które wzięłaś ostatnio nie potrzebują wsparcia? Wiem, że Żabusia już w domu, ale dwie pozostałe?
  2. Tysiu wysyłam WhatsAppa
  3. Będzie dobrze :) Na pewno przy Tobie zaufa człowiekowi. I nauczy się żyć z innymi psiakami. :)
  4. Spacer w jakimś pięknym parku chyba, ptaszory się drą aż miło :D Ciekawe rzeczy wokół, Jaśminek zaintrygowany. No wspaniale, naprawdę :))
  5. Myślę, że jeszcze długo będziemy tu płakać za Fenisiem. A Mari bardzo będzie za nim tęsknić. Takie jest odwieczne prawo żałoby. Będą wracać pytania. Dlaczego? Co by było gdyby?.. Czasu nie cofniemy, przeszłości nie zmienimy. Cieszmy się z tego, co - choć krótko - było dobrego w życiu tego niezwykłego psiaczka. Że zdążyłyśmy mu w ogóle pomóc. Wiele psów nie doczekuje nawet takiej krótkiej poprawy losu. Przecież nie on jeden biedak był stary i chory w schronisku.. Najgorsze są te sytuacje, kiedy nie zdąża się psa nawet na chwilę wyciągnąć z tej okropnej egzystencji schronu. I umiera sam, bezimienny i niekochany.
  6. Cieszę się również, że tak szybko akcja pomocy następnemu psu postępuje. Jestem bardzo szczęśliwa, że dzięki Fenisiowi kolejny psiulek dostanie nowe życie. To tak duża pociecha w smutnych chwilach, które dopadają i dopadać będą na myśl o Fenisiu...
  7. O jakie dobre - świąteczne wręcz - wieści o Pikselku :))
  8. Ponguś jeszcze bierze do piątku antybiotyk, ale zaczerwienienie przy brodawczaku znacznie się zmniejszyło i zrobił się bardziej płaski. W piątek anecik podjedzie do weta, żeby ocenił sytuację i wyznaczył termin zabiegu usunięcia brodawczaka.
  9. Nie da się tego zracjonalizować. Bo to było okropnie niesprawiedliwe. Cudowny pies goowno ludzi obchodził. A pseudohodowle mają obroty jak nigdy. Żeby nie zwariować zawsze dobrze jest szybko zająć się innym psem. Kiedy moja Azunia odeszła nie chciało mi się żyć. Na szczęście był już w domu znaleziony na stacji benzynowej Figaro, którego nikt ze znajomych nie chciał. I dobrze. On mnie uratował od nieustannego wycia.
  10. To spróbuj jeszcze "Opowieści bizarne". Naprawdę świetne. Krótkie i niebanalne.
  11. O, jak mi się ego napuszyło :D Z powodu komplementu imiennego ;) I tak bardzo się cieszę, że pokochali Jaśminka! Miód w serce...
  12. Książka jest - jak to zwykle bywa - o wiele lepsza. Agnieszka Holland mimo, że jest wybitną reżyserką, niektórych tematów jeszcze nie czuje. Z naciskiem na JESZCZE.
  13. Kochana, bardzo bardzo Ci dziękuję!!! :) Ja na pewno będę częstym gościem na wątku i mam nadzieję, że wszyscy, którzy tak pomagali Fenisiowi też. Bo to będzie NAJLEPSZE Jego upamiętnienie.
×
×
  • Create New...