Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Aska, muszę skombinować obrożę i smyczkę dla niego. Nie wiem kto tam na miejscu będzie mógł go zaopatrzyć. Czy Tola będzie przy tym wydawaniu psów dla Ciebie?
  2. Jak dobrze, że już pierwsza Fenisiowa dusza opuściła schron! Biedna, jeszcze smutna, ale on już na pewno się uśmiecha i merda ogonkiem zza TM, bo wie, że teraz w jej życiu będzie tylko lepiej :)
  3. Ewo, przytulam mocno. Bądź ze swoją psiną jak najwięcej, niech czuje jak dla Ciebie jest ważna. Tutaj tyle nas, że wątek będzie leciał, a Twoja Barsiczka jest jedna jedyna.
  4. Marysiu, dziękuję za serce, która masz tak ogromne, że nie wiem jak u Ciebie mieszczą się jeszcze choćby płuca czy żołądek, ale tak z panią porozmawiam, żeby przewidziała scenariusze działania na wszelkie sytuacje. Nie ma mowy, żebyś Ty się martwiła o kolejnego psa.
  5. Makary otrzymał dziś 50 zł od Onaa :) Bardzo dziękuję w jego imieniu i nie mogę się doczekać już niedzieli! Będę spokojniejsza jak on wreszcie stamtąd wyjedzie. Zwłaszcza po akcji z Misiem :/
  6. Wizyta ma być w weekend - napisałam przecież :D Pani Justyna w tygodniu pracuje. Wczoraj dzwoniła już do Anety, jak się uda, to przyjedzie nawet w piątek popołudniu, żeby całą sobotę i niedzielę poświęcić na oswajanie Pongusia z domem. Bo bardzo by chciała już go nawet od razu zabrać jak zapoznanie przebiegnie pomyślnie :) Dzisiaj po pracy będę do niej dzwonić jeszcze, bo dostałam wypełnioną ankietę przed-adopcyjną od niej na maila. Jedyny minus to taki, że pani mieszka w mieszkaniu wynajmowanym. Właściciel się zgadza na psa, ale muszę jeszcze temat podrążyć.
  7. Fantastyczne przestrzenie - trafił z Wami lepiej niż miliony w totka :)
  8. Zobaczcie jaki tam jest bajzel, jeśli nawet trudno ustalić który pies jest który, bo nikt nie ma wstępu do kojców, psy nie mają swoich imion czy choćby numerów na siatce przy boksie :( Jedyne co można, to robić zdjęcia spoza siatki.
  9. Anecik też mówi, że Pongo jest idealny na pierwszego psa. Jest już wychowany i sam może wychowywać ;) Mnie też bardzo dobrze się z panią Justyną rozmawiało. Spokojna i rozsądna wydaje się być. Mogą stworzyć z Pongusiem dobry duet :)
  10. Boziu, jaki on smutny :( Skamieniały w tym smutku.. A tam za nim w tym kojcu jaki syf, mokro.. boże, że te psy w tym żyją.
  11. Mika, jejku, naprawdę nie trzeba.. Masz przecież sunię na głowie! W ogóle to tak trochę przeze mnie jesteś "wciągnięta", bo zaczęło się od tego, że jako jedyna zgłosiłaś się, żeby pociągnąć wątek następcy Fenisia. W sumie to cieszę się, że tak napisałam, że nie pociągnę wątku. Bo mogłam tego nie pisać, wziąć kolejnego psa i tyle. A zobaczcie ile się zadziało! Ile psów jedzie :D
×
×
  • Create New...