Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Diance po tym co przeżyła znajdziemy prawdziwy pałac :)
  2. Cudowna stołówka :D Jakie żywotne bestyjki! Zaraz trzeba będzie im szukać domów :)
  3. I jeszcze dalszy ciąg cudownych wieści: "Pongus mysli, ze jest bardzo malym pimpulkiem i trzeba go nosic po absolutnie kazdych schodach, a najlepiej to jeszcze czesciej, ale na to bylysmy przygotowane. Dzisiaj tez przekonal sie do wyjscia na taras i nielatwo bylo go namowic do wejscia do srodka kiedy juz mu sie spodobało." Hip hip hurrrraa! Pimpulek!! :D
  4. A oto odpowiedź na pytanie jak minęła pierwsza noc: "Sama bylam zaskoczona, bo bardzo milo i spokojnie. Bylam ciekawa czy z samego rana bedzie szczekal, zeby isc na spacer albo jakkolwiek to komunikowal, ale on jest taki spokojny, ze tylko czeka co my bedziemy robic. Bardzo kochany piesek, tylko mam nadzieje, ze nie bedzie sie juz tak zawracal na spacerach, bo widac ze jest w nim bardzo duzo energii i ciekawosci, ale nie moze ich do konca spozytkowac przez ten brak rownowagi. Postaramy sie mu pomoc i tez w przyszlym tygodniu udamy sie do weterynarza, zeby na pewno wszystko wiedziec."
  5. To jakiś koszmar :( Chciałoby się przywalić tym wszystkim "ludziom" takie kary za znęcanie się nad zwierzętami, żeby im na życie już nic nie zostało. Bo innym tego życia odmawiają. Dranie. Koteczka z chorym okiem chyba jednak trafi do nas, już dziś miała jechać, ale okazało się, że jej nie przyjmie żadna lecznica na leczenie oczka póki koci katar nie zostanie wyleczony :( Także musimy czekać jeszcze trochę.
  6. Mari, psychiatrę wyślij do kogo innego, Tobie nie jest potrzebny, bo jesteś supernormalna. To ci, którzy nie przeżywają takich emocji i ich nie rozumieją powinni być leczeni :)) A jak Rudzik? Jeszcze w kojcu czy już w domu?
  7. Mam nadzieję, że karma szybko dojdzie. Ostatnio doszła w 2 dni.
  8. Zdjęcia Lumi piękne. Spokojna, dostojna, ale i radosna suńka :) Aż trudno uwierzyć, że to ta sama bida, co parę miesięcy temu. :)
  9. Na pewno będą cudowne, jak odżyją, ale potencjalne domy musicie przesiać przez gęste sito. Rasowe psiaki będą przyciągać nie zawsze fajnych ludzi :/
  10. Dobrze, że oba się dały złapać. Niestety mogły zostać porzucone przez zwyroli zwanych myśliwymi.. Lepiej, że są u Was.
  11. Karma zamówiona plus kilka gryzaczków, żeby dostawa była za darmo. Mam nadzieję, że Dianka podpasie się nieco. Bidunia.
  12. Zaraz Diance zamówię karmę mokrą. Przepraszam, że mnie tu nie było. Bardzo intensywny dzień, wiszę na telefonach i smsach i messenherach i .. bo jeszcze z kolegą próbujemy ratować kociaki.
  13. "Powiem szczerze, ze ciezko teraz zdjecia zlapac, bo kiedy tylko sie schylamy to on przychodzi, zeby go glaskac, wiec trzeba bylo brac go z zaskoczenia jak dom poznaje"
  14. Zapytałam wieczorem jak Ponguś i jak się czują wszyscy razem. Oto odpowiedź: "Bardzo sympatycznie. Nie bylo zadnego problemu z zalatwianiem sie w domu, a na spacerach Pongo sam ciagnie zeby isc dalej, pomimo tego, ze staralysmy sie, zeby sie nie przeciazal. Miski juz wie w jakim ma miejscu, o lekach tez jestesmy powiadomione. Po domu oczywiscie chodzi za nami i nie odstepuje nas na krok, tylko poki co nie jest jeszcze smialy do wychodzenia na taras. Mysle, ze czuje sie bardzo dobrze, jest bardzo spokojny, a wszystkie zwierzeta w domu powital z entuzjazmem." No i co Wy na to???!! Bo ja ryczę ;D
  15. Ponguś już w domu! :))) Podróż przebiegła spokojnie, Ponguś był bardzo grzeczny. Z samochodu do domu przedreptał kawałek, po schodach częściowo wszedł sam, a częściowo Aneta go wniosła. Mieszkanie obejrzał spokojnie i łasym oczkiem popatrywał na kanapy ;) Myślę, że zaraz tam wyląduje :D Dostał karmę suchą i mokrą, żeby na razie nie zmieniać mu przez pierwsze dni, dostał resztę leków, obróżkę i smyczkę. Teraz będę czekać na pierwsze relacje od p. Martyny. Z bijącym sercem.
  16. Tak, ale jak dziewczyny zajmą się tylko nim, poświęcą mu dużo czasu, wygłaszczą go, to szybko zapomni. On jest łasy na takie objawy uwielbienia ;)
×
×
  • Create New...