Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ale żarełko będą mieć mlaskacze :D Wielkie dzięki Tolu! ♡♡♡
  2. Na tematy leków się nie wypowiem, nie znam się kompletnie.
  3. Dobrze się tu dzieje :) Może faktycznie na razie ta buda do czasu zrobienia nowej mogłaby wspomóc p. Marzenkę? Noce już koszmarnie zimne :( A co to jest Mama Tolu?
  4. Serdeczne dzięki Asiu, ze już ogarniasz od razu sprawy księgowe! :) lajków wciąż nie mogę dawać, więc przyjmij taki bohomaz na cyniach :D
  5. Domu tymczasowego mu nie dam niestety. Jedyne co mogę, to postarać się o miejsce w domowym hoteliku u Agi, jeśli toffikowy nie gania kotów i jest łagodny dla dzieci. Koszt dla mnie niedawno wynosił 12 zł za dobę plus karma.
  6. Wciąż lajki mi nie wróciły, a tak by się przydały! Bardzo Wam dziękuję, że kibicujecie Pongusiowi tak mocno i do samego końca. Takie chwile spotkania odpowiednich normalnych ludzi dla naszych czterołapnych dodają siły - zwłaszcza po długim czasie ciszy i nieudanych podejść do adopcji. A Ponguś od lutego się trochę naczekał.. A my z nim. Moja radość jest tym większa, że kontrast pani Martyny z ludźmi, którzy dzwonią ostatnio w sprawie suńki z Ukrainy, jest uderzający jak młot po łbie. Aż nie chciało mi się wierzyć, że ktoś taki jeszcze istnieje poza naszą grupą na dogo, i że to nie sen, nie żart. Że można tak normalnie o psie rozmawiać i się rozumieć, i nie trzeba tłumaczyć, że żyrandol kiepsko się sprawdza w roli helikoptera. Bardzo ta adopcja podniosła mnie osobiście na duchu. Nie tylko Ponguś jej potrzebował, chociaż oczywiście on najbardziej ;)
  7. Dziękuję Wam pięknie, nie śmiem już prosić o dodatkową pomoc. Tyle psiaków w potrzebie. Rozliczenie finansów jest na pierwszej stronie. Na razie po opłaceniu ostatniej wizyty u weta, badań i leków zostało prawie nic. Za wrzesień opłata za hotelowanie nie będzie pełna, ale za 24 dni wyjdzie chyba 400 zł. No nic, nie myślę o tym na razie , bo najważniejsze, że Ponguś pojedzie do domu :)
  8. A nie można kupić budy na fakturę? Taka zbiórka bardzo by pomogła - na pewno.
  9. Wielkie dzięki Wam za wizytę!!!! ❤❤❤❤ Wielkie wielkie! Właśnie rozmawiałam z p.Martyną. Zadzwoniła do mnie podekscytowana bardzo. Bardzo zadowolona z wizyty (jeszcze raz dziękuję dziewczyny!♡) I już chce jak nakszybciej Pongusia mieć u siebie. Jutro wyślę jej umowę adopcyjną, a zaraz dopytam kiedy wraca mąż Anecik i mógłby Pongusia zawieźć. No to oficjalnie zrzucam ogromny kamień z serca!!! I zaczynam się cieszyć jak wariat z domu dla naszego Pongulca!! HUURRAAAAAAAAAAA !!!!!
  10. Buda to by była zatem inwestycja rozwojowa :) Może jakaś dobra dusza zrobi jeszcze bazarek cegiełkowy na budę? Ja już kolejnego nie dam rady.
  11. Zapraszam na bazarek imienny! Wszelka obecność mocno pożądana :) IMIENNY
  12. UWAGA, JESZCZE JEDNA KWESTIA: CZY KTOŚ PODJĄŁBY SIĘ POPROWADZENIA FINANSÓW RODZINKI?
  13. Tola poddała wspaniały pomysł - może ktoś chce być wirtualnym opiekunem szczeniaczka. Można wybrać którego się chce i taki opiekun miałby prawo nazwania szczeniorka. :) Wpiszę taką opcję w bazarek imienny.
  14. Dzięki wielkie dla wszystkich zaglądających ❤ Zdjęcia maluszków świetnie, zrobię wieczorkiem bazar imienny. Alaskan, Tolu - wielkie dzięki. Tolu,może dla maluszków jakieś te startery kupić, bo mamusia ma 15kg karmy, kwestia, żeby nauczyła się ja jeść, może rozmoczyć jej trochę w wodzie czy rosole?
×
×
  • Create New...