Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Asiu, zrób rozliczenie, proszę, przekopiuję na pierwszą stronę.
  2. Rozmawiałam z p. Martyną, przekazałam ostatnie wieści o Pongusiu i z czym jutro może się u niego spotkać. No to teraz już tylko wielkie kciuki za dobrą podróż!
  3. Chyba są zapchani po dach :( Coś mi ostatnio wspominała jedna z dziewczyn, które dają dt kociakom z fundacji. Adopcje u nich stoją :(
  4. Wierzę, że się uda kiciusia z tym okropnym okiem umieścić w lecznicy na Grochowie, że kobiety z fundacji wezmą go do siebie. I to szybko. To straszne co ludzie robią zwierzętom. Nie mam słów. Wierzę tylko, że to wszystko kiedyś wróci do nich. Ze zwielokrotnioną siłą.
  5. Ponguś powoli dochodzi do siebie po drugim ataku. Z dnia na dzień coraz lepiej się rusza, ale wciąż nie doszedł do pełnej sprawności. Dużo śpi. Dużo siusia. Wybrzydza przy jedzeniu cwaniaczek ;D Wieczorem jeszcze muszę parę rzeczy przekazać p.Martynie tak na gorąco odnośnie obecnego stanu Pongusia.
  6. Super zdjęcia Meluni! Wesoła, normalna. Ufff .. :) Lajki mi wyszły :(
  7. Jest dobrze :) Maleńka paróweczka śliczna, cicha i słodka :)
  8. Ogromne kciuki zatem za dt dla szczeniorków!! Oj, żeby tak się udało. Wspaniale, że znaleźli się normalni ludzie, a nie tylko analfabeci co to czytać nie potrafią..
  9. Dziękuję z calego serca za chęć pomocy ♡, przepraszam, że dopiero dziś zaglądam, ale wczoraj trochę szczeniakowa akcja mnie pochłonęła. Konto prześlę niebawem.
  10. Sorry, w ferworze emocji nie zauważyłam, że już napisałaś, że w niedzielę ;)
  11. Cudowne! Na pewno będzie dobrze :) Szybko zrozumieją, że człowiek nie musi być groźny. Jeszcze maleńkie są, wszystkiego się dowiedzą :) Kiedy będą jechać do dt?
  12. Całe szczęście, że sunia już bezpieczna. Najgorsze ma za sobą. To jest najważniejsze. O reszcie zapomnijmy, szkoda zdrowia - zwłaszcza Ewy i Eli. Teraz sunia dojdzie do siebie w spokoju, na pewno czuje się już znacznie lepiej skoro wie, że jest u znajomej osoby, a potem odnajdzie ją wreszcie najlepszy dom pod słońcem i wynagrodzi wszystko co złe - taki widzę scenariusz na najbliższe tygodnie. :)
  13. Dobry człowiek o dobrym sercu z pana Krzysia. Dla psa to najważniejsze. Jeśli mówisz, że Rudzik będzie miał u niego dobrze, to na pewno tak będzie :) Mam nadzieję, że Rudzik się zaaklimatyzuje bezproblemowo.
  14. Dianka ma anielską cierpliwość. Nie wyobrażam sobie tak spokojnej i cierpliwej ludzkiej matki z szóstką przyssawek :D
  15. Wierzę, że się uda je złapać. Coraz zimniej, to pewnie chętniej przyjdą na jedzenie.
  16. Tak, to właśnie miałam :) Poszło na razie skromnych 5 dyszek, jeszcze pożebrzę. Może się uda ;)
  17. Można oglądać godzinami :) Wspaniałe są! Jakie waleczne i dzielne! Pewnie dlatego wciąż głodne. Nie ma się co dziwić, że nie mogły się najeść mlekiem mamusi. Ona biedna sama niedożywiona, a tu taka czereda smoków ją męczy. Kiedy będzie można zacząć je odstawiać od mamy?
  18. Ewo, czy Twoje konto bez zmian? Mam kasę od koleżanki z pracy.
  19. Psiaki są rewelacyjne. Ja bym też wybrała buraska, chociaż oczywiście wszystkie są urody absolutnej :)
×
×
  • Create New...