Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tysiu, rezerwuj transport. Może bazar ciegiełkowy na transport? Dasz radę zrobić? Ja dopiero wieczorem mogłabym się tym zająć.
  2. Świetnie :) Oby fajne kobiety się przekonały do pomocy i "wsiąkły" w temat na dobre. Takich wciąż za mało.
  3. O rany, właśnie doczytałam co napisałaś tuż przed moim postem. :(( TO BANDYCI! Niech ich spotka to samo, niech ich szlag trafi.
  4. Ewo, bardzo bardzo Ci współczuję. To jest koszmar. Nie dziwię Ci się, że masz myśli o zakończeniu angażowania się w pomoc psom. Wiem co przeżywasz. Moja Szanta 2 razy trafiła na podobnych ludzi. Nie wyrzucaj sobie, że ich nie wyczułaś. Ludzie potrafią się wspaniale maskować. Chyba każdemu z nas zdarzyły się takie sytuacje i pewnie nie raz jeszcze się zdarzą. Teraz najważniejsze żeby oddali psa, bo nie nadają się na rodzinę tak cudownej istoty. U mnie z kasą niedobrze, ale wymyślę coś, żeby Ci pomóc, chociaż trochę. Nie jesteś z tym sama, masz nas. Pomożemy.
  5. Super, że tyle nas tu już jest i taka pomoc się dzieje. Sytuacja rodzinki jest tak różna niż jeszcze kilka dni temu! Ktoś wyrzucił te psie życia na poniewierkę, a tu - figa! Poniewierki nie będzie! :D
  6. Dobrze, że pojawiła się szansa dla maluszków. Tylko kiedy uda się je złapać? To jest pytanie. A te już złapane trzeba ogarniać skoro są. Mogę zapytać anecik o miejsce. Tylko kto je weźmie na swoją odpowiedzialność?
  7. Rozumiem Małgoniu. Ale gdyby się okazał "pies na koty", to trzeba by było go zabierać też od razu z hotelu :( Albo musiałby siedzieć zamknięty w kojcu, ale nie o to przecież chodzi. :( Już musiałam kiedyś Treka stamtąd zabierać w trybie pilnym, bo poszarpał kota :(
  8. Hurraaa! No to jest wiadomość! Kobieta poszerza horyzonty kulinarne! :) Na kiedy przyjdzie karma od Toli? Chyba już za chwilę?
  9. Wyróżnione. Nie mam na razie pomysłu co z nimi zrobić. :( Może szukać hotelu, który je przyjmie? Chociaż po jednym? Kasa jest też problemem, ale przede wszystkim miejsce. Zapytam dziś jakiś hotelik. Ile miesięcy one mogą mieć? Ze 4, 5 miesięcy?
  10. Kolejna sytuacja podbramkowa :( Rany.. One są w przechowalni? Są dzikie zupełnie?
  11. No cudownie!!! :))) Powodzenia Norciu w nowym domu! Wyproś tam gdzieś w psim urzędzie podobny fajny domek dla swojej koleżanki imienniczki, która będzie pewnie za tobą tęsknić. :) W jej sprawie miałam telefon z tej samej dzielnicy, ale ujjj... szkoda gadać.
  12. Coraz większe kluski się z nich robią :)) Niedobrze, że mamusia nie chce jeść. Pewnie w ogóle nie zna suchego. A jakby jej trochę z ręki podawać chrupków? Mój wiejski hrabia też suchego nie lubi, ale jak mu z ręki daję, to raczy zjeść trochę. Kurczę, czyli to był błąd z tą karmą :(
  13. Dziękuję też bardzo bardzo serdecznie osobie z dogo, która przesłała mi pakę ciuszków dziecięcych na bazarek ❤❤❤ .. i moim kochanym dzieciom, które przejęły ode mnie tę pakę w sytuacji, kiedy nawet nie byłam w stanie jej otworzyć z powodu pękniętego łokcia jednej ręki, i kupiły większość ciuszków na pniu za 500 zł ❤❤❤ Jutro przeleję tyle na konto Fado. :)) Z pozostałych ciuszków zrobię bazarek jak już będę bardziej sprawna. Na razie nie dam rady.
  14. Ale żarełko będą mieć mlaskacze :D Wielkie dzięki Tolu! ♡♡♡
  15. Na tematy leków się nie wypowiem, nie znam się kompletnie.
  16. Dobrze się tu dzieje :) Może faktycznie na razie ta buda do czasu zrobienia nowej mogłaby wspomóc p. Marzenkę? Noce już koszmarnie zimne :( A co to jest Mama Tolu?
×
×
  • Create New...