Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Przecudowne psiaczki! Nie mogę się napatrzeć :D
  2. Asiu, tak bardzo dziękuję, że pojechałaś do p. Marzeny i odwiedziłaś liczną rodzinkę. I za wszystkie wspaniałe dary od Ciebie i Twoich znajomych! ❤❤❤
  3. Tutaj bazarek dla dwójki szczeniorków i ich mamusi bazarek Zajrzyjcie, proszę! Podbijajcie proszę! Czekają na naszą pomoc.
  4. Tysiu, ja już zawczasu zaczynam zbierać kasę dla tej małej suni i dwójki ich dzieci, mam nadzieję, że trafią do Anecik. Robię bazarek dla nich.
  5. Jutro powinny dojść te zamówione przeze mnie, więc dużo nie potrzeba. Bardzo Ci dziękuję raz jeszcze za troskę o rodzinkę i pomoc :)
  6. Dziękujęmy Nadziejko serdecznie za Twoją nieustającą pomoc! :)
  7. Serdeczne dzięki Asiu ! :))) Czekamy z niecierpliwością :)
  8. Co ja Ci mogę na to odpowiedzieć kochana.. może tylko tyle, że rozumiem Cię doskonale.
  9. Matko.. jak tu pomóc? :( Tysiu, może faktycznie proś Anecik o miejsce, masz chyba dobre dojścia u niej ;) I będziemy wiedzieć na ile trzeba zbierać deklaracje..
  10. Nie za bardzo czuję się na siłach rozmawiać z potencjalnymi domami. Miałam ostatnio i wciąż mam i tak sporo telefonów dotyczących adopcji, a większość dzwoni gdy pracuję i nie mogę nawet rozmawiać. Jak proszę o telefon wieczorem, jak będę po pracy - większość się obraża i już nie dzwoni.
  11. Śliczna jest. Mam wielką słabość do starszych suniek. Też myślę, że może trafić się ktoś, kto będzie właśnie takiej spokojnej kochanej mordeczki szukał. Wiara w cuda mi wróciła :)
  12. A dzikie, czy nie bardzo? Dzisiaj wyjaśni się, czy któreś z rodzeństwa Benio, Majlo i Alex pojedzie do dt? Gdyby pojechało, to zwolniłoby się miejsce dla tych?
  13. Alusiu, miałam już dziś z kolegą jechać po koteczkę (wciąż nie mogę prowadzić samochodu), ale obdzwaniając wczoraj lecznice, które w ogóle mogłyby przyjąć nas po powrocie do Warszawy dziś popołudniu (mało takich), okazało się, że żadna jej nie przyjmie na dłuższe leczenie czy pobyt dopóki nie zostanie przeleczony koci katar, bo boją się o inne koty. Ja czy kolega nie mogliśmy jej wziąć do czasu zakończenia terapii antybiotykiem, bo też mamy koty :( I tak bidulka została na razie w dt, w którym jest, do czasu podleczenia kociego kataru :(
  14. Jest filmik z Westem, taki w celu szukania mu domu. Farcik jest na smyczy, pani z fundacji go przedstawia, opowiada o nim, głaszcze go, drapie. W pewnej chwili jakiś inny psiaczek chyba go trochę emocjonuje, ale bez problemu się udaje go uspokoić. Wygląda na fajnego proludzkiego psiaka, chyba jest naprawdę ok. Sierść już troszkę odrasta.
  15. Jesteśmy w kontakcie w sprawie kociaczków z oczkami. To jesli fundacja weźmie koteczkę, to my weźmiemy tego drugiego. Do Warszawy czy w okolice Łodzi możemy też podrzucić wtedy koteczkę, do Poznania nie byłoby już tak daleko, może ktoś by ją dowiózł dalej. Zaraz dam znać Marcie.
  16. Pewnie szybko znajdą się chętni, chociaż zawsze boję się o dobry dom przy szczeniakach podwójnie :/
×
×
  • Create New...