Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Przelewam z bazarku imiennego 117 zł :) na konto skarbnika, czyli Alaskan. Proszę o potwierdzenie, jak dojdzie.
  2. Poproszę znajomych o jakieś wpłaty, mimo że to koniec miesiąca.. Może się coś uzbiera. Za chwilę będzie też grosik z bazarku imiennego, już chyba większość wpłat mam, muszę sprawdzić w wolnej chwili. I ustaliłyśmy z Alaskan, że w przyszłym tygodniu można zacząć powoli ogłaszać smoki. Niech już zaczną szukać wyjątkowych i wspaniałych domków. Asiu, bardzo bardzo Ci dziękuję za Twoje zaangażowanie i pomoc :)) Bez Ciebie byłoby ciężko..
  3. Nie chcę za bardzo nagabywać nowego domku Pongusia, żeby mnie nie posłały do wszystkich diabłów, ale wciąż o myślę jak on tam we wielkim świecie :D. I wczoraj wieczorem puściłam pytanie jak się nasz bohater miewa i czy już lepiej chodzi i mniej się chwieje, i czy na schodach jest nadal małym Pimpulkiem. Jak tylko dostanę wiadomości - przekażę :)
  4. No wspaniałe są! :) ♡♡♡ Czy ja dobrze rozumiem, że jak te piesiaczki znajdą domy, to te biedaki nie złapane jeszcze tutaj mogłyby trafić?
  5. No tak, ona już chyba wszystko, co złe, zapomniała :) I dobrze :))
  6. Jeśli mamusia się złapie jako pierwsza, to może i dzieciaczki bez niej łatwiej się złapie. Nie będą miały jej wsparcia. A o mamusi cokolwiek będzie wiadomo, bo w tej chwili to nawet nie wiem co ludziom mówić. A coś muszą wiedzieć zanim ewentualnie przyjmą ją pod swój dach.
  7. Tolu, napisałabym, że "porzucone na pastwę losu lub pewną śmierć" lub "wyrzucone jak śmieci"- coś takiego bardziej przyciągającego uwagę, a wcale nie kłamliwego przecież. Dodałabym przy suni, że ufna, bezbronna.
×
×
  • Create New...