Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tak jak w każdym zawodzie. Są ludzie normalni i pazerni tylko na kasę. Chociaż nie wiem już, którzy są normalni.. Może właśnie ci drudzy, bo tych jakby więcej. Wszystko tylko dla siebie, o sobie, ze sobą..
  2. To dramatyczne, że tyle kasy żądają i nie potrafią pomóc. To jest niepojęte. Nie wiem co robić i jak pomóc. Jestem 300 km od Tomaszowa. Nie mogę przyjechać po kociaka. Pytanie czy on w ogóle przeżyłby kilkugodzinną podróż w takim stanie. No nie wierzę, że nie ma tam weta, który miałby pojęcie. :( Odezwę się do Marty, ale nie wiem co mam zrobić. :(((
  3. Strasznie biedny ten kocurek, wygląda na ledwo żywego :((((. A gdzie jest najbliższa porządna lecznica, gdzie mógłby być dobrze zdiagnozowany i leczony? Czy jak będą pieniądze na dojazd tam i diagnostykę, to będzie mógł ktoś z nim pojechać? Czy na przykład Lublin albo Rzeszów wchodzi w grę? Cholera, ja wciąż jeszcze nie mogę prowadzić samochodu! :((((
  4. Ralfik z kotkiem to cudowny dwupak. Może ich ogłaszać razem? A kotek to też znaleziony leśny?
  5. Jakiego pecha mają te kociątka :( Tyle złego na każde z nich się zwaliło :( Dlaczego weci chcą zszywać powieki koteczce? :/ Tak się robi po utracie wzroku przez kk?
  6. Alaskan zakupi kolejne porcje karmy, bo rodzina liczna i żarłoczna :D
  7. Dobrze, że dziś wet dojechał. 5 tygodni to już wielkoludy, że ho ho! No jeszcze trochę się pogrzeją przy mamusi, jak myślicie ile powinny jeszcze przy niej zostać, żeby dobrze się rozwijały i nie miały chorób sierocych?
  8. Ponguś na początku jak trafił do hotelu, to miał moment, że schudł. Więcej wtedy buszował po wybiegu i ogrodzie. Potem pewnie go tak znajomy już zakątek nie ekscytował, więc znowu mu się przytyło. Teraz cały świat stoi przed nim otworem, więc będzie eksplorował co niemiara! I dreptał, chodził, biegał, człapał. I schudnie znowu :)
  9. Ale fajnie :) To będziesz mieć słodyczy pełen :)
  10. Przyszły deklaracje od wiolhelm i mari - serdecznie dziękuję! Dzięki Wam można spokojnie patrzeć w przyszłość Makusia i cieszyć się, że ma taką fajną emeryturę u Kikou.
  11. To dowód, że psinka nie biega cały czas. Czasem sypia ;))
  12. Tak właśnie pewnie to wyznanie brzmiało ;)
  13. Dzięki za dobre słowa, wątek Cukierka jest wyjątkowy dzięki tym zdjęciom, ale przede wszystkim dzięki relacji psio-ludzkiej :) Bardzo dobrze Cukier trafił - oby jak najwięcej takich ludzi trafiało się psom.
  14. Czekamy na weta, żeby określił wiek psiaczków. A tymczasem fajnie się ogląda jak rosną i rozrabiają. Tak powinno być :) Kocham panią Marzenkę, że je wzięła do siebie :)
  15. Pani się oburzyła? Niech jej ziemia lekką będzie. A psiaki obędą się świetnie bez niej. Ona mi się też nie podoba.
  16. Dobrze, że finansowo choć trochę pomocy znalazły. Zawsze jeden kłopot mniej. A Melcia nie zrobiła żadnych postępów, wciąż taka dzika jak była?
  17. Podziwiam wszystkich, którzy muszą się mierzyć z tą "przyjazną" prawno - administracyjną rzeczywistością. Jak czasem rozmawiam z ludźmi prowadzącymi działalność w innych krajach, to płakać mi się chce z żalu, że u nas tak nie jest. Tam nikt nie traktuje człowieka jak potencjalnego złodzieja i oszusta.
  18. Niestety tak może już mu zostać. Mój Figaro przez pierwsze lata za jedzenie dałby się pokroić. Teraz czasem już wybrzydza, bo po co ma jeść coś mniej smacznego jak może jeść wyłącznie najsmaczniejsze, ale zdobycze trawnikowe są zawsze najcenniejsze. Nie mam do niego pretensji, pamiętam jak zagłodzonego go znalazłam.
  19. No tak - trikolorek, to się podoba. Też mam nadzieję, że nie tylko "esteci" biją się o niego, a i znajdą się tacy, którzy zechcą pomóc jego braciom. Niech trafią na dobrych ludzi, niech nie będą tylko maskotkami i ozdobami.
×
×
  • Create New...