-
Posts
30285 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
To dramatyczne, że tyle kasy żądają i nie potrafią pomóc. To jest niepojęte. Nie wiem co robić i jak pomóc. Jestem 300 km od Tomaszowa. Nie mogę przyjechać po kociaka. Pytanie czy on w ogóle przeżyłby kilkugodzinną podróż w takim stanie. No nie wierzę, że nie ma tam weta, który miałby pojęcie. :( Odezwę się do Marty, ale nie wiem co mam zrobić. :(((
-
Strasznie biedny ten kocurek, wygląda na ledwo żywego :((((. A gdzie jest najbliższa porządna lecznica, gdzie mógłby być dobrze zdiagnozowany i leczony? Czy jak będą pieniądze na dojazd tam i diagnostykę, to będzie mógł ktoś z nim pojechać? Czy na przykład Lublin albo Rzeszów wchodzi w grę? Cholera, ja wciąż jeszcze nie mogę prowadzić samochodu! :((((
-
Ponguś na początku jak trafił do hotelu, to miał moment, że schudł. Więcej wtedy buszował po wybiegu i ogrodzie. Potem pewnie go tak znajomy już zakątek nie ekscytował, więc znowu mu się przytyło. Teraz cały świat stoi przed nim otworem, więc będzie eksplorował co niemiara! I dreptał, chodził, biegał, człapał. I schudnie znowu :)
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Serdeczne dzięki Tysiu, ile Ci zwrócić za ogłoszenia? -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przyszły deklaracje od wiolhelm i mari - serdecznie dziękuję! Dzięki Wam można spokojnie patrzeć w przyszłość Makusia i cieszyć się, że ma taką fajną emeryturę u Kikou. -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
agat21 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Tak właśnie pewnie to wyznanie brzmiało ;) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przelałam kikou 350 zł za Makusia za wrzesień -
Podziwiam wszystkich, którzy muszą się mierzyć z tą "przyjazną" prawno - administracyjną rzeczywistością. Jak czasem rozmawiam z ludźmi prowadzącymi działalność w innych krajach, to płakać mi się chce z żalu, że u nas tak nie jest. Tam nikt nie traktuje człowieka jak potencjalnego złodzieja i oszusta.
-
Niestety tak może już mu zostać. Mój Figaro przez pierwsze lata za jedzenie dałby się pokroić. Teraz czasem już wybrzydza, bo po co ma jeść coś mniej smacznego jak może jeść wyłącznie najsmaczniejsze, ale zdobycze trawnikowe są zawsze najcenniejsze. Nie mam do niego pretensji, pamiętam jak zagłodzonego go znalazłam.