Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dobrze, że finansowo choć trochę pomocy znalazły. Zawsze jeden kłopot mniej. A Melcia nie zrobiła żadnych postępów, wciąż taka dzika jak była?
  2. Podziwiam wszystkich, którzy muszą się mierzyć z tą "przyjazną" prawno - administracyjną rzeczywistością. Jak czasem rozmawiam z ludźmi prowadzącymi działalność w innych krajach, to płakać mi się chce z żalu, że u nas tak nie jest. Tam nikt nie traktuje człowieka jak potencjalnego złodzieja i oszusta.
  3. Niestety tak może już mu zostać. Mój Figaro przez pierwsze lata za jedzenie dałby się pokroić. Teraz czasem już wybrzydza, bo po co ma jeść coś mniej smacznego jak może jeść wyłącznie najsmaczniejsze, ale zdobycze trawnikowe są zawsze najcenniejsze. Nie mam do niego pretensji, pamiętam jak zagłodzonego go znalazłam.
  4. No tak - trikolorek, to się podoba. Też mam nadzieję, że nie tylko "esteci" biją się o niego, a i znajdą się tacy, którzy zechcą pomóc jego braciom. Niech trafią na dobrych ludzi, niech nie będą tylko maskotkami i ozdobami.
  5. Będę myśleć i kombinować mocno. Może w najgorszym przypadku trasa Warszawa - Poznań byłaby do pokonania dla koteczki? Aldrumko, czy Twoja propozycja przetrzymania koteczki jakby co jest aktualna?
  6. Ufff, wspaniałe wieści! I o Diance i o smokach :) Dzięki :)
  7. Mari, niestety nie mogę tam już dawać psów w ciemno. To nie jest typowy hotel dla psów, gdzie można ogarnąć psa dzikiego lub lękliwego lub agresywnego. Tam są koty i małe dzieci. Za dużo zdrowia kosztowały mnie już niektóre historie.
  8. Dobrze, że wet zobaczy Diankę. Uspokoimy się. A że przycięcie pazurków pomogła na karmienie, to chyba możemy sobie wyobrazić przyczynę wcześniejszej do niego niechęci. Sześć smoków - szponiastych! :D Powtarzam: ta sunia to anioł! A smoki na filmikach pięknie piszczą :) I szczekają. Już dawno takich odgłosów nie słyszałam.
  9. Jak można przekazać karmę dla trojga szczeniaków z kojca? Gdzie ją w razie czego wysłać? Do Marty?
  10. Dziś pytałam Marty jak koteczka z kk. Jeszcze bierze antybiotyk, w przyszłym tygodniu ma mieć kontrolę. Jak wypadnie pozytywnie i okaże się, że nie zaraża kociąt, to mogę ją brać. Mogę zamiast niej wziąć kocurka, ale warunek zawsze ten sam: musi być bezpieczny dla innych kociąt, bo hotelik, gdzie bym go umieściła ma inne koty i kocięta.
  11. O rany, żeby ten lek na robale jej nie zaszkodził :(
  12. Daj spokój, nie przegapiłaś niczego, panie przecież pojechały wcześniej i poznały Pongo w hotelu, spędziły z nim parę godzin, widziały jakich jest gabarytów i w jakim stanie zdrowotnym. Powiem im o tej uprzęży.
  13. Nawet nie wiedziałam, że taki fajny wątek założyłaś, tyle się dzieje, że nie wszystko człowiek widzi. Ale teraz będę już zaglądać :)
  14. Tak, rozumiem, ale to ludzie zawiedli, a nie ona. Szkoda opisywać ją gorzej, skoro ona może być psem idealnym dla odpowiednich ludzi.
  15. Ewo, jeśli mogę się wypowiedzieć, to nie pisałabym, że sunia jest "rozbiegana". To chyba nie kojarzy się dobrze. Może lepiej napisać, że pełna energii albo wigoru? Że lubi biegać, bawić się? Coś takiego pozytywnego.
  16. To jest taki wysoki parter, ale podobno schodków trochę jest. Poker wie najlepiej, bo była na wizycie pa :) Ponguś będzie miał coraz dłuższe spacerki, to schudnie. Na szczęście jest energiczny i ciekawy świata, więc spacery bardzo mu się spodobały. Myślę, że zrzuci w ciągu miesiąca z kilogram, a może nawet więcej.
×
×
  • Create New...