Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Niestety znowu zespół przedsionkowy :( Dostał leki, dostał zastrzyki. Wrócił, wypił dużo wody. Lepiej już trochę się trzyma. Pani Martyna jedzie do niego. Chce go poznać. Chyba na zawał dziś zejdę z nerwów..
  2. Na 10.00 jest umówiona wizyta u weta. Znajoma anecik ich zawiezie, bo Arka nie ma. Dobrze, że się znalazła dobra kobieta w okolicy. Zobaczymy co wet powie. Chociaż mi to wygląda niestety jednoznacznie. Dałam znać dziewczynie, która ma przyjechać. Jedzie z Wrocławia, mam nadzieję, że jednak się zdecyduje Pongusia poznać mimo wszystko, ale może jednak nie.. Do tego dostałam rano wiadomość od zapłakanej i zdruzgotanej przyjaciółki, że jej ukochany kot odszedł. Co za okropny poranek! :(
  3. Dlaczego dlaczego dlaczego ten psiaczek ma takiego pecha??!! Dziś popołudniu ma przyjechać poznać go fajna dziewczyna, a on właśnie jedzie do weta. Wczoraj wieczorem zwymiotował kolację a dziś rano chwieje się na łapkach.. Pewnie kolejny atak. A tak już było dobrze.. Wyć mi się chce..
  4. Uwaga! Kciuki poproszę, kciuki jak stąd do Honolulu, bo wreszcie miałam naprawdę fajny telefon w sprawie Pongusia! :D Może w weekend dojdzie do zapoznania.. ;)
  5. Cudne suczydełko! ♡ Serce topi się jak wosk.. Tak bardzo chciałabym, aby znalazła przystań dla siebie i swoich maleństw
  6. Z drugiej strony tak sobie myślę, że w wielu fundacjach są tylko ludzie - tacy jak my, którzy borykają się z takimi samymi problemami - brakiem czasu, brakiem kasy, brakiem rąk do pracy i brakiem miejsc dla psów. Jak oni mają podołać takiemu ogromowi nieszczęścia? :(
  7. Kolejny psiaczek miał szczęście, że na Was trafił :) Aż boli, jak się patrzy na tę jego łapinkę :( Co do bud, to nie wiem, czy solidna - piszą, ze tak, i że drewniana i ocieplana i duża - 439 zł na arenie.pl
  8. Rozumiem Cię Tysiu, ja mam 4 psiaki w tej chwili w hotelach, wszystkie w zasadzie nieadopcyjne (może ukraińska sunia za jakiś czas znajdzie dom), jeden z nich - najtrudniejszy - miał być na spółkę z drugą osobą, a w rezultacie zostałam z nim sama. Wątek mogę poprowadzić, może nie będzie to wątek, gdzie co chwila coś będę pisać, bo mam niektóre dni wyjęte zupełnie z życiorysu, ale w miarę przyzwoicie poprowadzę. Natomiast nie wezmę na siebie odpowiedzialności za kolejne psy. Jeśli ktoś się zdecyduje - pomogę ile w mojej mocy. Może ktoś? Proszę bardzo bardzo.
  9. Jutro popołudniu powinna dojechać karma do pani Marty. Cieszę się, że zdążyli wysłać na tyle szybko, że będzie przed weekendem.
  10. O masz! Szczęście w nieszczęściu i nieszczęście w szczęściu. A kto je złapał?
  11. Tysiu, jeszcze przychodzi mi do głowy Vox Animalium i Pan i Pani Pies Fundacja im.Maćka Kozłowskiego.
  12. Majty wspaniałe! Na pewno Pikusi się spodobają :)
  13. Widaż, że Bonusik jest szczęśliwy :) Nadrabiaj chłopie stracone lata w schronie, nadrabiaj pełnymi gerściami! :)
  14. Oj, poszczęściło się jej bardzo! Cudowne zdjęcia :)
  15. Nie znam żadnej innej fundacji dla szczeniorów niż Judyta. Trzeba tam błagać. I chyba lepiej dzwonić niż pisać. Nie wiadomo kiedy oni odczytują w ogóle wiadomości :(
  16. To, co opisujesz to właśnie nasz wspaniały polski horror. Kasa z podatków idzie nie wiadomo gdzie, a właściwie to wiadomo, a problemami zajmują się nieliczni ludzie, którzy są wrażliwi i nie potrafią przejść spokojnie obok. Poświęcają swój czas, pieniądze, nerwy i zdrowie. I jeszcze przez większość są nazywani świrami. A czy u Murki można zająć chociaż kolejkę dla mamusi i szczylków?
  17. A Murka nie wzięłaby jej? Już miała sunieczki ze szczeniorami.
  18. Poproś ją, niech wygłaszcze sunieczkę od mnie z całego serca. Chodzi mi po głowie cały czas z tymi maluszkami :(
  19. dużo fundacji, może któraś się zlicytuje.. Karma 15 kg dla karmiących mam i 6 puszeczek na dosmaczenie wysłane. Oby jak najszybciej doszło, niech już w sobotę mamunia podje sobie uczciwe.
  20. Tysiu, zmień tytuł wątku, dorzuć dopisek o mamusi i szczeniaczkach, bo chyba nikt już tu nie zagląda.. :/
  21. Pytałam jeszcze w jednym hotelu, czy nie przyjmą mamusi ze szczeniakami - tak z głupia frant, bo nie ma deklaracji, ale żeby jakiś punkt zaczepienia mieć. Ale niestety :(
×
×
  • Create New...