Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. "Moja" koteczka Uffi ma nawrót kataru Musi znowu brać antybiotyk. I dopóki nie wyleczy się nie mogę jej wziąć do hotelu Rany jakie pechowe kociątko. O Rudasku nie mam wieści, ale zaraz dopytam.
  2. Jak się rośnie jak smok, cały dzień eksploruje coraz większy wszechświat, to zjada się bez marudzenia, co?
  3. Zobaczymy czy coś z tego wyniknie. Oby coś dobrego.
  4. U Makusia wszystko dobrze. Zdrowie dopisuje, apetyt też. Tylko na dwór już nie bardzo chce mu się wychodzić, bo zimno W weekend jakieś zdjęcia mają być, kikou zapowiedziała
  5. Jeszcze takie techniczne pytanie czy Czetka będzie w jakimś kontenerku czy cuś. Bo będzie z nami jechał nasz pieso, nie chcę jakichś scysji podczas podróży.
  6. Jeszcze trochę cierpliwości. Dzisiaj postaram się zaplanować następne tygodnie i uzgodnić z Mazowszanką termin przyjazdu do niej
  7. No nie można się nudzić ze smokami i gryzoniami Cały czas są absorbujące. To lepsze niż kino i teatr razem wzięte
  8. A Gacuś na kolanach pięknie się prezentuje! To zdecydowanie nakolankowy psiak Dobrze, że już ma własne do leżenia
  9. Kolejne psy mają domy. To takie promyki nadziei dla następnych czekających psów. Może jednak nie jest aż tak źle z adopcjami, jak się wydaje? Dobrze robią takie wiadomości. I takie domowe zdjęcia!
  10. No wspaniałe jesteście Już jest 120 zł!
  11. Niesamowitą robotę czynicie z ogłoszeniami Wielkie podziękowania i ukłony. Jesteście uzdolnione w tym kierunku
  12. Ralfi?? Bez przyjaciela koteczka?! Tak mi obaj zapadli w serce.. szkoda, że się musieli rozdzielić.. A do dobrych ludzi? Gdzie zamieszka?
  13. Małgoniu, prześlę Ci za chwilę 20 zł na ten cel. Przepraszam, że tylko tyle, ale mam różne różniste historie
  14. "Dzien dobry! Bylismy wlasnie z Pongusiem u weterynarza w zeszlym tygodniu, zeby zbadac jak dobrze leki dzialaja po pierwszych dwoch tygodniach ich przyjmowania i dzisiaj wlasnie byl odbior. Wszystko jest w normie, ma bardzo dobre wyniki, wiec poki co dawka nie bedzie zmieniona. Bedziemy tez badac sie pod kontem zwyrodnien, ewentualnej dyskopatii, zeby mozliwie jak najszybciej cos na to zaradzic. A oprocz tego piesek wydaje sie szczesliwy, chetnie chodzi na spacery, je zupelnie normalnie, wiec jestem bardzo dobrej mysli." No to mamy wieści wreszcie o Pongulcu I jeszcze portrecik filozoficzny
  15. Rudy koteczek był wczoraj w Royal Vecie. Stwierdzili kaliciwirozę oraz na prześwietleniu rtg wyszło podejrzenie urazu kręgów th 11-12 I potworne zapchlenie. Dostał lek, chyba na tę kaliciwirozę, ale na razie nie wiem nic więcej. Cieszę się, że go prześwietlili wreszcie. To dlatego pewnie biedak płakał przy wypróżnianiu się - przez te uszkodzone kręgi
  16. Są plany wyjazdu w okolice Mazowszanków. Jeszcze nic nie ustalone, ale może przy odrobinie szczęścia udałoby się zgrać fragmenty transportu w całość.
  17. Kochani jesteście, że bierzecie biedulę do siebie Jeśli się dobrze złoży, to może przyjedzie z nami??
  18. Wierzę, że w Royal Vecie diagnozę postawią. Cieszę się, że dziś tam kocurek pojedzie. Boję się, że do tej pory był leczony "na ślepo". Musi zostać gruntownie przebadany.
×
×
  • Create New...