Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Marta biedna jest mocno zalatana, pisałam jej, że wysyłam, ale w tym całym tyglu mogła zapomnieć.
  2. Bo to tak właśnie w życiu bywa. Trzeba ofiarę najpierw omotać, usidlić słodkimi minkami i oczkami, a jak ofiara już cała pogrążona - pokazać różki ;))
  3. Mam je cały czas z tyłu głowy.. ale nie mam na razie pomysłu co z nimi zrobić :(( Mam nadzieję, że żarełko dla nich doszło w zeszłym tygodniu, że przynajmniej pojadły sobie.
  4. Cudnie, że Ulikowi tak się udało :) Cudowny dom tymczasowy. Oby dom stały trafił się nie gorszy :)
  5. Asiu, kup jaką uważasz, będzie na pewno dobra :)
  6. Olu, sorry, mam wariacki czas, jutro wstawię filmiki :)
  7. Pytałam teraz dziewczyny, ale nie mam jeszcze wieści. Przypomnę się jutro. Mam nadzieję, że już całkiem doszedł do siebie po ostatnim ataku.
  8. Rudy kociaczek jednak nie jest w porządku :( Niby zaczął się załatwiać, ale płacze przy tym wciąż. I ma przyspieszony oddech. Mam nadzieję, że uda się go jutro pokazać w Royal Vecie i postawią mu porządną diagnozę. :(
  9. To jutro więcej się dowiesz o suni? To na pewno będzie łatwiej coś myśleć.
  10. Nie wiemy co przeżyła. :( Dla niej świat zmienił się tak gwałtownie, że na pewno będzie potrzeba czasu, żeby przestała się bać. To są pierwsze dni po jej złapaniu. Poczekajmy. Wierzę, że będzie dobrze. Jak je, to znaczy, że nie jest z nią aż tak bardzo źle. A nie załatwia się, bo pewnie na razie jeszcze nie ma czym. :( Nie wiadomo jak długo głodowała..
  11. Zaczynają wychodzić do ogródka, to może nauczą się, żeby załatwiać się poza domem? Byłoby fajnie.
  12. Ta sunia z dt odwala cudowną robotę z Ulikiem. Już jest nie tym samym psem :) Nie ma śladu po przerażonej mince i bezbrzeżnie smutnych oczach. I nawet nauczyła go do czego służy kanapa :) Będą z Ulika fajne ludzie ;))
  13. Maluszek jeszcze przerażony, widziałam filmiki. W jego oczach tyle pytań i niepewności. Musi ochłonąć.
  14. Jakie wspaniałe miny mają :D Niektóre wręcz refleksyjno - filozoficzne :D
  15. Biedna mamusia, co ona przeżywa :( Najpierw w kennelu, teraz wśród innych psów. Na pewno jest przerażona :( Ale nie ma innej drogi jeśli mamy jej pomóc. Nie mogła zostać w lesie.
  16. Dobre zdjęcia na pewno pomogą :) I wyróżnienie :)
×
×
  • Create New...