-
Posts
30285 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Są, są! Są wieści od Pimpulka! :D Pytałam jak pierwsze dni płyną i jak z jego zdrowiem i kondycją po ostatnim ataku. I oto: "Dobry wieczor! Bardzo dobrze, staje sie bardzo zywiolowy i chce chodzic na coraz dluzsze spacery, wiec chodzimy czasem nawet i po pol godziny. Na poczatku owszem, byl spokojny, ale teraz to wulkan energii i bardzo sie cieszymy, ze wlasnie tak sie dzieje. Zatacza sie jeszcze, ale jest coraz lepiej. Wlasnie przed chwila samodzielnie pierwszy raz wszedl po schodach (na dol i tak zawsze go znosimy) i dostal za to nagrode w postaci smaczka, zeby wiedzial, ze jestesmy z niego bardzo dumne. Ostatnio tez zostal pierwszy raz w domu na nieco dluzej sam i byl taki grzeczny, ze ja nie wierze, ze taki cudowny piesek mi sie trafil. " ♡♡♡♡♡
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
O ostatni wspaniały filmik :) -
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
-
Poproszę znajomych o jakieś wpłaty, mimo że to koniec miesiąca.. Może się coś uzbiera. Za chwilę będzie też grosik z bazarku imiennego, już chyba większość wpłat mam, muszę sprawdzić w wolnej chwili. I ustaliłyśmy z Alaskan, że w przyszłym tygodniu można zacząć powoli ogłaszać smoki. Niech już zaczną szukać wyjątkowych i wspaniałych domków. Asiu, bardzo bardzo Ci dziękuję za Twoje zaangażowanie i pomoc :)) Bez Ciebie byłoby ciężko..
-
Nie chcę za bardzo nagabywać nowego domku Pongusia, żeby mnie nie posłały do wszystkich diabłów, ale wciąż o myślę jak on tam we wielkim świecie :D. I wczoraj wieczorem puściłam pytanie jak się nasz bohater miewa i czy już lepiej chodzi i mniej się chwieje, i czy na schodach jest nadal małym Pimpulkiem. Jak tylko dostanę wiadomości - przekażę :)
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Pół roku... -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Na pewno jest duchem blisko Ciebie i dziękuje za pamięć. :)