Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzięki serdeczne :)) Przyszło też 100 zł od Krystyny na podróż Pongusia! Jestem tak wzruszona, że nie mogę zebrać myśli i słów.. Tak bardzo dziękuję za Wasze wsparcie i pomoc :)
  2. Są, są! Są wieści od Pimpulka! :D Pytałam jak pierwsze dni płyną i jak z jego zdrowiem i kondycją po ostatnim ataku. I oto: "Dobry wieczor! Bardzo dobrze, staje sie bardzo zywiolowy i chce chodzic na coraz dluzsze spacery, wiec chodzimy czasem nawet i po pol godziny. Na poczatku owszem, byl spokojny, ale teraz to wulkan energii i bardzo sie cieszymy, ze wlasnie tak sie dzieje. Zatacza sie jeszcze, ale jest coraz lepiej. Wlasnie przed chwila samodzielnie pierwszy raz wszedl po schodach (na dol i tak zawsze go znosimy) i dostal za to nagrode w postaci smaczka, zeby wiedzial, ze jestesmy z niego bardzo dumne. Ostatnio tez zostal pierwszy raz w domu na nieco dluzej sam i byl taki grzeczny, ze ja nie wierze, ze taki cudowny piesek mi sie trafil. " ♡♡♡♡♡
  3. Przelewam z bazarku imiennego 117 zł :) na konto skarbnika, czyli Alaskan. Proszę o potwierdzenie, jak dojdzie.
  4. Poproszę znajomych o jakieś wpłaty, mimo że to koniec miesiąca.. Może się coś uzbiera. Za chwilę będzie też grosik z bazarku imiennego, już chyba większość wpłat mam, muszę sprawdzić w wolnej chwili. I ustaliłyśmy z Alaskan, że w przyszłym tygodniu można zacząć powoli ogłaszać smoki. Niech już zaczną szukać wyjątkowych i wspaniałych domków. Asiu, bardzo bardzo Ci dziękuję za Twoje zaangażowanie i pomoc :)) Bez Ciebie byłoby ciężko..
  5. Nie chcę za bardzo nagabywać nowego domku Pongusia, żeby mnie nie posłały do wszystkich diabłów, ale wciąż o myślę jak on tam we wielkim świecie :D. I wczoraj wieczorem puściłam pytanie jak się nasz bohater miewa i czy już lepiej chodzi i mniej się chwieje, i czy na schodach jest nadal małym Pimpulkiem. Jak tylko dostanę wiadomości - przekażę :)
  6. No wspaniałe są! :) ♡♡♡ Czy ja dobrze rozumiem, że jak te piesiaczki znajdą domy, to te biedaki nie złapane jeszcze tutaj mogłyby trafić?
  7. No tak, ona już chyba wszystko, co złe, zapomniała :) I dobrze :))
  8. Jeśli mamusia się złapie jako pierwsza, to może i dzieciaczki bez niej łatwiej się złapie. Nie będą miały jej wsparcia. A o mamusi cokolwiek będzie wiadomo, bo w tej chwili to nawet nie wiem co ludziom mówić. A coś muszą wiedzieć zanim ewentualnie przyjmą ją pod swój dach.
×
×
  • Create New...