Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30269
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Spokojna głowa - Tobie nie oddam na pewno
  2. Tysiu, dzięki, że wciąż Fado leży Ci na sercu To już ponad 3 lata od wyjazdu ze schronu. Wyjechał jako staruszek, a okazał się psem w sile wieku, więc jeśli - odpukać nic się nie będzie działo z jego zdrowiem - jeszcze długie lata przed nim. Nie jest to może życie, jakiego byśmy pragnęły dla wszystkich psów, ale Fado miał tak trudne życie i człowiek tak bardzo go skrzywdził, że to jedyne, co można mu dać. Mam nadzieję, że on jest mimo wszystko szczęśliwy.
  3. Chyba trochę lepiej wtedy wyglądał. Dobrze, że Aska go zabrała, bo chyba zaczynała się już dla niego równia pochyła
  4. Nie mam dostęlu do kompa, na komórce tu siedzę, ale mimo, że to więcej kitraszenia i niewygody - zrobiłam bazar. Ufff.. Niech już się dzieje Pomagajcie tylko w podnoszeniu, bo ja będę z ograniczonym dostępem do czwartku. Tutaj link: IMIENNY Zapraszam wszystkich
  5. A jak jego postępy oprócz miłości do gnata?
  6. Już doszło właśnie pw. Ekspresem zaiste Imienny mogę zrobić dopiero w czwartek. Jeśli zaczekacie, to zrobię. I najwyżej zaproponuję moje imię na bazarze.
  7. Dzięki, że zapisałaś już tu moją deklarację Proponowałam też na zamojskim bazar imienny, ale w sumie dobrze, że nikt nie podjął, bo słabo z czasem u mnie, więc mam inną propozycję. Bo - wybaczcie - na słowo wikary tak jakoś nie robi mi się miło i psa mi szkoda, żeby się tak nazywał i żeby ta okropna przeszłość za nim się ciągnęła. Czy mogę za 200 zł "kupić" inne imię dla psa? Aśku, czy może być Wiktor zamiast tego wikarego?
  8. Mimo, że nie wyczesany, wygląda już bardzo ładnie. Wyraz twarzy zmienił mu się diametralnie A czy przynajmniej on nie ma sensacji żołądkowych?
  9. Zapłacę na razie za 3 miesiące z góry po 30 zł za miesiąc (myślę, że tak śliczna młoda sunia szybko znajdzie dom). Będę w domu w czwartek, wtedy zrobię przelew. Kopnij mnie, proszę przypominająco jakby co
  10. Każdemu wolno kochać. Chyba nawet taka piosenka była
  11. A jak myślisz - ile pani Kasia wzięłaby za sunię ze szczeniorkiem?
  12. A ile za Cymusia jest? Przypomnisz proszę, bo zapomniałam.
  13. Dzięki, już jasne.
  14. Wspaniałe wieści Poczciwy fajny psiak, jak dobrze, że go wyciągnęłyście. Zmieni się wreszcie jego życie.
  15. Cudownie, że Szymuś poza schronem! Ufff.. Ciekawe jak się odnajdzie poza schronem.
×
×
  • Create New...