Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30269
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Dobra wiadomość jest taka, że wreszcie pojawiła się Librella Makuś będzie jeszcze lepiej się poruszał. Czekam na rozliczenie od Kikou ile w sumie zapłacić za maj i lek.
  2. Szybko zleci. Oby Szymusiowi zleciało jeszcze szybciej.
  3. Wiadomo mniej więcej kiedy Szymuś może wyjechać?
  4. Przelewam z bazarku imiennego Yuriego 358 zł, proszę Asię Alaskan, żeby od siebie dołożyła 35 zł i będziemy mieć 393 zł z bazaru :))) bardzo pięknie dziękuję wszystkim
  5. Rozliczenie ostatnich wydatków Gucia: 20 zł odrobaczenie 12 zł zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom 54 zł szczepienie przeciwko wirusówkom 20 zł transport do weta 550 zł hotelowanie w maju Razem przelewam 656 zł na konto anecik.
  6. O rany. To jak mu tę smycz zakładają? A zdjęcia fajne, na niektórych tak sympatycznie patrzy w stronę aparatu, że nikt by nie powiedział, że unika człowieka On chyba czeka na dobry pretekst, żeby przestać tego człowieka unikać
  7. Fajnie brzmi. A nosić jej nie mogą? Nie jest duża.. Szkoda rezygnować z fajnych ludzi z powodu schodów.
  8. Guciosław pięknie dziękuje. Chociaż nie wiem czy zasługuje zaiste na tak godne rozszerzenie imienia. No spójrzcie tylko...
  9. Wspaniale zorganizowana psina Prawdziwy skarb!
  10. Czyli typowy bohater zza płota Myślę, że jednak się polubią. Bo jak tu nie lubić takiej inteligentnej ślicznoty?
  11. A na Babucię nie warczał? Niech goi się szybko. Boże do jakiego stanu można doprowadzić stworzenie
  12. Bieda z nędzą Nic dziwnego, że nie miał już sił walczyć o siebie i czekać na lepsze jutro.
  13. Jestem i ja u Zewa. I też tutaj powtórzę, że zaraz po wpłynięciu pensji wpłacę jakiegoś grosza na niego.
  14. Bardzo trudne zadanie z tą sierścią Współczuję mocno.
  15. Taki psiak i tak doświadczony Może przekona się przy innych psiaczkach w hotelu, że dom jest ok. Oby to szybko nastąpiło.
  16. O rany jakie cudne wieści! Bądźcie szczęśliwi jak nie wiem!
  17. Dziękuję Alusiu , przekażę wszystkie te sugestie i linki pomocowe. Dziewczyny nie chodzą do polskich szkół. Uczą się zdalnie w swoich ukraińskich szkołach.
  18. Wierzę, że Szymuś jeszcze trochę wytrzyma. Sytuacja rzeczywiście jednoznaczna. Trzeba było ratować życie. Wierzę, że Szymusiowi los nagrodzi podwójnie ten dodatkowy czas w schronie. Na przykład super kochającym domem w przyszłości.
  19. Ratujecie kolejny wrak psa. I wierzę, że będzie jeszcze piękny i zdrowy po paru tygodniach u Was. Zaraz na początku czerwca wpłacę coś dla niego, dzisiaj już nie dam rady ;/
×
×
  • Create New...