Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30268
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. ufffff... pojechała!!!!! Zalękniona, przestraszona, ale nie agresywna, dała się wziąć na ręce, bo nie chciała wyjść z budki. Na smyczy idzie już całkiem ładnie. Brzuszek zagojony na szczęście ładnie, musiała gdzieś siedzieć schowana jakiś czas po sterylce. W książeczce ma wpisane 6 lat, ale zęby ma młodsze
  2. Moja poprzednia sunia siedziała pod wanną, obecny pies też się raczej wkurza i szczeka, że mu ktoś hałasuje ponad miarę
  3. Nie wiem jak dziś skupię się na pracy... Ale trzeba będzie jakoś.. Logistycznie wszystko zapięte (dzięki serdeczne dla syna Ewy Marty i Asi Alaskan, którzy są dziś najważniejszymi figurami na szachownicy ) Najważniejsze, żeby psinka już opuściła schron.
  4. Asia Alaskan podesłała mi właśnie zdjęcia z dzisiaj, ze szczeniakarni, gdzie sunia dzięki Niej została przeniesiona z ogólnego boksu. Dobra wieść jest taka, że sunia dzisiaj przeszła na smyczy do nowego miejsca
  5. ... no i zaczęło się. Ruszył łańcuch dobrych ludzi o wspaniałych sercach. Limonka80, Jaaga, Asia Alskan, Ewa Marta.. Bardzo bardzo Wam Kochane dziękuję! ❤❤❤ Efekt jest taki, że jutro sunia opuszcza schron i jedzie do Jaagi. Proszę o cokolwiek, co możecie oferować. Jeśli to będzie chociaż dobre słowo i dobre myśli, to też będziemy wdzięczne. Przepraszam za chaos tego postu, ale jeszcze nie mogę zebrać myśli. Zapraszam Was z całego serca do suni.
  6. Jak on musiał cierpieć w schronie. Dobrze, że ma kogo teraz pilnować i czego doglądać Kochany pychol
  7. Dzięki za długą i szczegółową relację Jaaga. Widać, że to nie jest prosty przypadek, to nie jest misio przytulak. Widocznie tak nauczył się sobie radzić w schronie - trzymając się z dala. Od ludzi i psów. Ale widać, że jest bardzo inteligentny. I wierzę, że właśnie ta inteligencja mu pomoże zmienić nastawienie do ludzi. Pewnie nie stanie się to z dnia na dzień, ale już z tygodnia na tydzień? Całkiem prawdopodobne. Trzymam mocno za Was kciuki i wierzę w niesamowite Wasze zdolności
  8. To jest bardzo mądry pies. Ale mądrością bolesną, zbudowaną na złych doświadczeniach. Mimo to wierzę, że ta mądrość pomoże mu szybko się odnaleźć w nowych warunkach. Jak on do ludzi i innych psów teraz się odnosi?
  9. Cudny, uśmiechnięty Szymulek Jak cieszą takie zdjęcia. A ta siostra to kto?
  10. Okropną ma też sierść Taką szorstką zmierzwioną. Taką samą miał Feniś czy Makary jak wychodzili ze schronu
×
×
  • Create New...