Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Kiciołek prześliczny, podrzuć konto, po wypłacie prześlę Ci jakiś maleńki grosik
  2. Tak, Rudy to kolejna błyskawiczna metamorfoza. Jakby ktoś mądry chciał zrobić fajny program w telewizji o metamorfozach, to to byłby materiał pierwszorzędny! A nie jakaś baba, która z brunetki przefarbowała się na blond albo odwrotnie i to niby zmieniło jej życie diametralnie!
  3. Wspaniała propozycja!
  4. U Makusia wszystko dobrze, znowu bierze Librellę, ale teraz w upały głównie śpi w domu, gdzie jest chłodniej, więc o jakimś większym ruszaniu się nie ma na razie mowy Spacerki uskutecznia tylko rano i wieczorem.
  5. Szkoda, że znowu biedaczek musi brać antybiotyk, trzymam kciuki, żeby kuracja szybko przyniosła rezultaty. Jak Drugi znosi upały?
  6. Na bazarku imiennym sunia dostała imię NUUKA co oznacza bezogonkę a matką chrzestną została Czetka Gratuluję i serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w bazarku
  7. Dzięki, fajne wieści. Rozgryzłaś go w mig A straszenie Babuciem brzmi ekscytująco!
  8. Baardzo już byłam ciekawa jak chudzinka się miewa, dzięki za zdjęcia i wieści Mimo strachu przed smyczą fajnie, że smycz jej nie paraliżuje. Nauczy się szybko pewnie na niej chodzić. Widać w oczach jeszcze niepokój i niepewność, ale myślę, że to też szybko minie. Bo oczka bystre i inteligentne
  9. No to bieda zaczyna przestawać być biedą. Z jednej strony to cieszy, bo oznacza, że pies przestaje czuć się upodlony, ale z drugiej mniej cieszy, bo stwarza większe problemy dla Jaagi i Jej męża. Czy myślisz Jaaga, że inne psy dadzą sobie radę z tym jego charakterem? Uznają go po prostu za szefa stada i pogodzą się z tym? Napisałaś, że Wiktor i Dylan odpuścili, a jak inne psiaki?
  10. Cudowne wieści o suni i synku Niech będą najszczęśliwsze w swoich domach Oczywiście też będę pomagać przy leczeniu staruszków ile tylko dam radę. Mam nadzieję, że niedługo będzie wiadomo czego im będzie potrzeba w tej materii.
  11. Cudowne wieści o suni i synku Niech będą najszczęśliwsze w swoich domach Oczywiście też będę pomagać przy leczeniu staruszków ile tylko dam radę. Mam nadzieję, że niedługo będzie wiadomo czego im będzie potrzeba w tej materii.
  12. Ciężkie dni przed naszymi zwierzakami, zwłaszcza starszymi. Musimy przetrwać.
  13. Oczywiście, że przenoszę swoją deklarację na staruszki. Jak dobrze, że pani Kasia zgodziła się je przyjąć. Dusza człowiek A tak realnie licząc to ile kasy miesięcznie będzie potrzeba na oba psiaczki, żeby pomóc w ich utrzymaniu?
  14. Olbrzymie kciuki za panią z Ostrołęki - żeby fajna się okazała i żeby się w ogóle okazała. A Mazowszankowie to zawsze są bardzo bardzo fajni - nie muszą się już okazywać
  15. No tak - na poprzednich zdjęciach, tych bez smyczy wyglądał na bardziej zadowolonego.. Tutaj widać, że jest dość spięty.
  16. Wielkie dzięki za zdjęcia Drugi wygląda pięknie Lśniąca sierść, po chudości nie ma śladu - wspaniały pies
×
×
  • Create New...