-
Posts
30266 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trochę od czasu na pewno przytył. Ale niezbyt dużo. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Nie, on taki masywny jest po prostu, zawsze wyglądał trochę jak serdelek Brak ogona jeszcze potęguje to wrażenie. Oczywiście Jamor nie odmawia mu też jedzenia - to inna sprawa, bo mówi, że to jedna z niewielu przyjemności, jakie Fado ma. -
Jeśli pojedzie jakiś piesek oprócz Szymka, deklaruję 40 zł miesięcznie na niego. Pójdę z torbami, ale co tam.. żal straszny tych psiaczków
-
Jeśli pojedzie jakiś piesek oprócz Szymka, deklaruję 40 zł miesięcznie na niego. Pójdę z torbami, ale co tam.. żal straszny tych psiaczków
-
Straszne biedaki, pewnie macie rację, że tam nikt ich nie wypatrzy i zgniją... Ale nie wezmę na siebie czwartego nieadopcyjnego psa Nie dam rady. Mogę jedynie zadeklarować jakąś stałą miesięczną, mimo, że moje psiaki też nie mają pełnych deklaracji. Sorry
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
agat21 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam współczuję odejścia Borysa. I jednocześnie bardzo dziękuję za wszystko, co dla niego zrobiliście. Był z Wami szczęśliwy - to najważniejsze. I bardzo bardzo Ci dziękuję Jaaga za Twój wpis o Babuciu i próbę zmiany podejścia ludzi do zwierząt. Teraz dopiero to przeczytałam. Dzięki. Czasem to aż mi się zimno robi jak czytam niektóre wypowiedzi ludzi "kochających" zwierzęta. Pod warunkiem jednak, że to są ich własne zwierzęta lub najlepiej psy lub koty. Reszta zwierząt się nie liczy i w ogóle ich nie obchodzi. -
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Suńki szybko mu pokażą, że nie należy się Was bać. Będzie mógł się z nimi po kwarantannie bawić? -
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Fajny dzieciak. Szybko się do Was przekona, na pewno -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Najważniejsze, że kolejne psiaki wyjadą. I to już tak niedługo. Gęba sama się śmieje -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Dzięki piękne za wpłaty Nesiowatej i Mari -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Przymusowa - fakt, ale jak dobrze, że możecie sobie na nią pozwolić Co by z nim było gdyby nie Wy? ❤ -
Bardzo współczuję sytuacji z Bonusem. I Kikou i Ewie. Chce się pomóc psu, on niczemu nie jest winien, a z drugiej strony tak bardzo żal tych, które przez niego ucierpiały. Na pewno wszystkie te środki ostrożności, które wprowadziła Kikou pomogą żyć spokojnie i Bonusowi i innym domownikom. Osobiście cieszę się, że Makarego Bonus obchodzi z respektem.
- 1565 replies