Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30266
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Nie, on taki masywny jest po prostu, zawsze wyglądał trochę jak serdelek Brak ogona jeszcze potęguje to wrażenie. Oczywiście Jamor nie odmawia mu też jedzenia - to inna sprawa, bo mówi, że to jedna z niewielu przyjemności, jakie Fado ma.
  2. Starszy, zniszczony psisko - nie ma się co dziwić, że biedak ma takie problemy. Mam nadzieję, że się mu poprawi do rana, że to nic bardzo poważnego. Trzymaj się Drugi, trzymajcie się jego Rodzino. Będzie dobrze.
  3. Jeśli pojedzie jakiś piesek oprócz Szymka, deklaruję 40 zł miesięcznie na niego. Pójdę z torbami, ale co tam.. żal straszny tych psiaczków
  4. Jeśli pojedzie jakiś piesek oprócz Szymka, deklaruję 40 zł miesięcznie na niego. Pójdę z torbami, ale co tam.. żal straszny tych psiaczków
  5. Straszne biedaki, pewnie macie rację, że tam nikt ich nie wypatrzy i zgniją... Ale nie wezmę na siebie czwartego nieadopcyjnego psa Nie dam rady. Mogę jedynie zadeklarować jakąś stałą miesięczną, mimo, że moje psiaki też nie mają pełnych deklaracji. Sorry
  6. Znalazło się miejsce dla Benka - jak dobrze. A jak Benio zniósł zmianę? Widzę, że tam będzie miał towarzystwo. To chyba dobrze mu zrobi..
  7. Bardzo Wam współczuję odejścia Borysa. I jednocześnie bardzo dziękuję za wszystko, co dla niego zrobiliście. Był z Wami szczęśliwy - to najważniejsze. I bardzo bardzo Ci dziękuję Jaaga za Twój wpis o Babuciu i próbę zmiany podejścia ludzi do zwierząt. Teraz dopiero to przeczytałam. Dzięki. Czasem to aż mi się zimno robi jak czytam niektóre wypowiedzi ludzi "kochających" zwierzęta. Pod warunkiem jednak, że to są ich własne zwierzęta lub najlepiej psy lub koty. Reszta zwierząt się nie liczy i w ogóle ich nie obchodzi.
  8. Ogromne kciuki za Wolfika, żeby Państwo go adoptowali i za Tusieńkę, żeby znalazła bardzo dobrych ludzi. Cieszę się, że jest nią zainteresowanie, i wcale się nie dziwię, bo jest przecież przeurocza
  9. Suńki szybko mu pokażą, że nie należy się Was bać. Będzie mógł się z nimi po kwarantannie bawić?
  10. Fajny dzieciak. Szybko się do Was przekona, na pewno
  11. Najważniejsze, że kolejne psiaki wyjadą. I to już tak niedługo. Gęba sama się śmieje
  12. Przymusowa - fakt, ale jak dobrze, że możecie sobie na nią pozwolić Co by z nim było gdyby nie Wy? ❤
  13. Bardzo współczuję sytuacji z Bonusem. I Kikou i Ewie. Chce się pomóc psu, on niczemu nie jest winien, a z drugiej strony tak bardzo żal tych, które przez niego ucierpiały. Na pewno wszystkie te środki ostrożności, które wprowadziła Kikou pomogą żyć spokojnie i Bonusowi i innym domownikom. Osobiście cieszę się, że Makarego Bonus obchodzi z respektem.
×
×
  • Create New...